wordt leukquote:Op zaterdag 30 december 2006 21:56 schreef existenz het volgende:
10 NEC 20 - 26
11 Vitesse 19 - 25
12 Roda JC 19 - 25
13 Sparta Rotterdam 20 - 22
14 Heracles Almelo 19 - 16
15 Willem II 19 - 16
16 Excelsior 20 - 16
17 ADO Den Haag 20 - 13
18 RKC Waalwijk 20 - 13
Dit ziet er weer redelijk goed uitVolgende wedstrijd is tegen NAC. Die wedstrijd kan alle kanten op, maar winst moet toch wel kunnen
Van de meeste name die worden genoemd wordt ik niet vrolijk. Jean-Paul de Jongquote:Op woensdag 27 december 2006 20:05 schreef toma het volgende:
Ben trouwens wel benieuwd welke twee spelers WillemII in de winterstop gaat kopen.
Dat zou inderdaad het rampscenario zijn. Dan zou ik ons al hebben opgegeven. Lopes werd genoemd, maar ik geloof dat Dosumnu hoger op het verlanglijstje staat. Lijkt me wel raar als die van Nancy naar ons zou komen, maar ja je weet nooit.quote:Op zondag 31 december 2006 17:11 schreef methodmich het volgende:
Je gaat toch geen speler van 36 halen die toch na dit seizoen zou stoppen?
Man, dat boeit toch niemand.quote:Op zondag 31 december 2006 18:41 schreef BliksemSchigt het volgende:
Steef Nieuwendaal ontbreekt in de OP. Derde van rechts, zittend.
aldus tilburg1896.comquote:Wiljan Vloet mogelijk tussentijds naar Willem II
Dat het niet meer botert tussen Sparta en hoofdcoach Wiljan Vloet moge duidelijk zijn. De kans dat hij na de winterstop nog hoofdtrainer van de Kasteelformatie is, lijkt dan ook niet erg groot. Op dit moment beraden de Rotterdammers zich over de te nemen stappen. Mocht het ervan komen dat Vloet met onmiddellijke ingang vertrekt is de kans groot dat hij op korte termijn gepresenteerd zal worden als de opvolger van Dennis van Wijk die zwaar onder vuur ligt bij Willem II.
eindelijk een goeie versterkingquote:Willem II huurt Boutahar van NEC
03 januari 2007, 10:11
Door: Jelmer Geerds
Saïd Boutahar maakt het seizoen af bij Willem II. De Marokkaanse spelmaker van NEC tekent voorts een éénjarig contract bij de Tilburgers, waar hij de eerste versterking is.
Hoewel Boutahar tot dusver tien maal in de basis startte, is hij voor trainer Mario Been geen steunpilaar. De creatieve middenvelder mag daarom naar 'concurrent' Willem II vertrekken, een overstap die eerder Romano Denneboom nog werd onthouden.
In Tilburg tekent Boutahar een contract voor één seizoen, met een optie voor nog twee seizoenen. Die verbintenis gaat echter pas in na de huurperiode tot het einde van het lopende seizoen. Willem II-voorzitter Hans Verbunt toont zich in zijn nopjes met het aantrekken van Boutahar, zegt hij in VI: "We zijn erg blij met de komst van Saïd. Onze trainers wilden hem heel graag hebben en het is fijn als we hen tevreden kunnen stellen."
Ok, zonde. Dacht dat hij misschien nog een paar wedstrijden kon meepikken dit seizoen. Vind het een mooie speler.quote:Op woensdag 3 januari 2007 13:32 schreef Herr_Munk het volgende:
Nee na 3 wedstrijden inde competitie was hij voor de rest van het seizoen out. Hij revalideerd momenteel in Zeist onder specialisten
quote:Trio mist trainingskamp Willem II
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op woensdag, 3 januari om 18:13
Willem II laat drie spelers thuis voor het zesdaagse trainingskamp in de Portugese Algarve. Tristan Peersman, Mathieu Assou-Ekotto en Zsombor Kerekes zullen morgen niet met de selectie van trainer Dennis van Wijk afreizen.
De Belgische doelman Peersman en de Hongaarse aanvaller Kerekes mogen de Tilburgers verlaten. Voor de Franse middenvelder Assou-Ekotto hebben verschillende clubs interesse getoond, waardoor de club hem liever thuis laat.
Saïd Boutahar, die zich vandaag voor anderhalf jaar verbond aan de Brabantse club, maakt wel deel uit van de groep.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |