Nu even niet ik heb gisteravond teveel opquote:
iddquote:Op woensdag 27 december 2006 14:36 schreef Svensational het volgende:
Totáál niet verwacht.
Dorine
.
quote:Op woensdag 27 december 2006 14:41 schreef MarkyMarkIdols het volgende:
Dorine heeft met 75% van de stemmen de Wildcard gekregen.
Waarvan 2 stemmen van mijquote:Op woensdag 27 december 2006 14:41 schreef MarkyMarkIdols het volgende:
Dorine heeft met 75% van de stemmen de Wildcard gekregen.
pfffffffffffquote:Op woensdag 27 december 2006 14:41 schreef MarkyMarkIdols het volgende:
Dorine heeft met 75% van de stemmen de Wildcard gekregen.
Dat is het juist. Ze vind het super leuk maar ziet het niet als levensdoel zoals sommigen. Dat is een deel van haar charme.quote:Op woensdag 27 december 2006 17:16 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
pfffffffffff
75% en dat mens wilt niet eens een carriere zei ze toch? WTF waarom doet ze dan mee.... gevalletje van aandacht trekken.
Dat dacht ik eerst ook, maar mijn SMSje was toch te danken aan kwaliteit, haar laatste optreden was ijzersterk vond ik. En het programma is toch voor alle leeftijden? Niet zeuren dan!quote:Op woensdag 27 december 2006 14:56 schreef golfer het volgende:
Dit is vooral te danken aan de ''apies-kijken en gut wat leuk zo'n oud mens"-factor.
Dát dus...quote:Op woensdag 27 december 2006 18:36 schreef soylent het volgende:
[..]
Dat dacht ik eerst ook, maar mijn SMSje was toch te danken aan kwaliteit, haar laatste optreden was ijzersterk vond ik. En het programma is toch voor alle leeftijden? Niet zeuren dan!
quote:Dorine (67) door naar eindronde X Factor
Uitgegeven: 27 december 2006 17:53
Laatst gewijzigd: 27 december 2006 18:38
HILVERSUM - De 67-jarige zangeres Dorine heeft via een achterdeur de eindronde behaald van de RTL-talentenjacht X Factor. Dat bleek woensdag op een bijeenkomst in Hilversum.
Presentatrice Wendy van Dijk maakte daar bekend dat de Haagse deelneemster met 75 procent van de stemmen door het publiek was uitgekozen om mee te doen aan de apotheose van X Factor. Het slotstuk bestaat uit een aantal liveshows, waarvan de eerste aanstaande zaterdag op het programma staat.
Voor de eindronde waren al negen kandidaten geselecteerd. Het publiek mocht bepalen wie zich als tiende en laatste mocht aansluiten. Drie acts waren genomineerd voor een zogenoemde 'wildcard' en uiteindelijk trok Dorine aan het langste eind.
Nu of nooit
In tegenstelling tot zijn voorganger Idols mogen aan het programma X Factor ook oudere kandidaten meedoen. De 67-jarige Haagse profiteert daarvan. De zangeres gunde haar jongere tegenstrevers ook een plaatsje in de finale. "Maar aan de andere kant geldt voor mij dat ik volgend jaar niet nogmaals meedoe. Voor mij is het nu of nooit, terwijl de jongeren nog meer kansen zullen krijgen om door te breken."
Dorine (achternaam maakt RTL niet bekend) besloot zich op te geven voor het tv-programma op basis van het promotiefilmpje waarin kandidaten werden geworven. Daarin was te zien hoe in een buitenlandse editie van X Factor een oude vrouw deelnam. "Toen ik dat oude vrouwtje zag lopen, met stok en haar kromme rug, dacht ik: dat kan ik ook. Ik ben benieuwd hoe ver ik kan komen. Ik vind dat ik wel iets heb, vooral als ik zing voel ik dat ik uit een spannend vaatje tap."
Furore
Dorine zingt al haar hele leven. In de zestiger jaren maakte ze furore in het Delfts studentencabaret. "Daarin zongen we een liedje over NepCafé, wat een parodie was op NesCafé. Na die tijd ging ik trouwen en kreeg ik kinderen." Het zingen kwam vervolgens op een lager pitje te staan, maar Dorine bleef doorgaan, door bijvoorbeeld in ziekenhuizen haar gezang te laten horen.
Of ze ver zal komen in de eindronde van het tv-programma vindt ze moeilijk te voorspellen. "Ik hoop dat ik komend weekeinde overleef, omdat ik dan een - naar mijn smaak - moeilijk nummer moet zingen. Het is het liedje 'History repeating' in de versie van the Propellerheads. Dat is een nummer met kloten, maar ook heel spannend. Ik vind het doodeng dat er allemaal dansers meedoen."
"Alles is zo uitgestippeld, ik mag niet improviseren. En juist improviseren, zoals in de jazz, vind ik leuk aan zingen." p
Er was een persconferentie waar het bekend werd, en het is vervolgens op xfactor.nl gezet.quote:Op woensdag 27 december 2006 19:13 schreef Cee het volgende:
Is dit ergens op tv geweest of zo dat het bekend werd? Sorry, heb de afgelopen dagen voornamelijk radio geluisterd en kerstkransjes zitten eten.Ik check XFA weer en opeens is de wildcard bekend!
Idd! Ik sms normaal nooit naar dit soort dingen maar heb nu een uitzondering gemaakt en veel mensen denk ik. Dat ze met zo'n grote voorsprong zou winnen had ik overigens niet verwacht!quote:Op woensdag 27 december 2006 18:36 schreef soylent het volgende:
[..]
Dat dacht ik eerst ook, maar mijn SMSje was toch te danken aan kwaliteit, haar laatste optreden was ijzersterk vond ik. En het programma is toch voor alle leeftijden? Niet zeuren dan!
Pardon? Ik vind dat ze een prachtige sfeervolle stem heeft. Ze heeft meer X-factor imo dan de zoveelste Raffish/K-Otic/ weet ik veel wat kloon.quote:Op woensdag 27 december 2006 14:56 schreef golfer het volgende:
Leuk voor Dorine.![]()
Maar verder zal ze niet komen.Want ze heeft natuurlijk niet echt de X-factor.
Dit is vooral te danken aan de ''apies-kijken en gut wat leuk zo'n oud mens"-factor.
ja zeker cool dat ze uit Den Haag komtquote:Op woensdag 27 december 2006 23:56 schreef shiNinG_staR het volgende:
Oh mijn god, Dorine komt gewoon uit Den Haag! Ze wordt met de seconde toffer. En m'n moeder zegt net dat ze d'r bekend voorkomt, ze zal hier dus wel in de buurt wonen!
Ik ga wel mee stalkenquote:Op woensdag 27 december 2006 23:56 schreef shiNinG_staR het volgende:
Oh mijn god, Dorine komt gewoon uit Den Haag! Ze wordt met de seconde toffer. En m'n moeder zegt net dat ze d'r bekend voorkomt, ze zal hier dus wel in de buurt wonen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |