ja of dan sta je voor de kassa met een volle kar op het punt de boel uit te laden, kijk je achterom, zie je achter je een oud dametje, zeg je vriendelijk "gaat u maar voor", kijkt ze je aan alsof je niet goed bij je hoofd bent... VERD* een bedankje kan er niet van afquote:Op maandag 23 juni 2008 02:31 schreef Saphia het volgende:
Ikvan
In de supermarkt als er een nieuwe kassa wordt geopend en de mensen achter je gelijk naar die nieuwe kassa rennen IK WAS EERST MENSEN!
Als je bij naakte kleine kinderen op het strand dit soort gevoelens krijgt kan je toch maar ff een keertje langs de psychiater gaanquote:Op maandag 23 juni 2008 09:39 schreef vipergts het volgende:
ouders die hun kleine kinderen naakt op het strand laten lopen waarom doen ze dat, zoiets is het playboy mansion voor pedo's.
geslacht: Vrouwquote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:49 schreef Nightwhisper het volgende:
Kinderen zijn zoiezo kut.. aarg wat erger ik me vaak aan kinderen! Vre-se-lijk!
Ik weet niet hoe oud je bent maar jij gaat volgens mij nog een paar leuke jaren tegemoet denk ikquote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:58 schreef Nightwhisper het volgende:
nou neehoor ik weet wel zeker van niet, en al zou ik dat dan willen, dan zou het in mijn geval niet gezond zijn ze toch te nemen omdat ik hele agressieve gedachtes van die gremlins krijg en een hand nogal makkelijk tegen zo'n wezen aantikt![]()
kep serieus al zitten denken aan sterrilisatie maar dat lijkt me doodeng om te laten doen..
Dus als je een baby ziet ga je niet met een hogere stem praten en denk ja "aaahh"quote:Op dinsdag 24 juni 2008 01:05 schreef Nightwhisper het volgende:
Njah sorry maar ik blijf er stellig van overtuigd dat ik die fase niet zal krijgen(k ben 20 btw)
Ligt eraan wat voor muziekquote:Op maandag 23 juni 2008 09:29 schreef Mip1988 het volgende:
mensen die muziek draaien op hun telefoon
Marokkaanse muziek met schreeuwende imams (ofzo) is toch wel erg irritant.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 02:03 schreef Sgas het volgende:
[..]
Ligt eraan wat voor muziek![]()
Maar toch uitermate irritant op sommige momenten
Je kan ook gewoon vragen of ze stil willen zijn en niet als een autist huilen van binnen en er later een topic over openen. Het echt heel slecht aangegeven dat het een stiltecoupe is vaakquote:Op maandag 23 juni 2008 02:31 schreef Saphia het volgende:
Ikvan
Kakstudentes die zitten te kletsen in een stiltecoupé.BEK DICHTHOUDEN!
Dat riep mijn zus ook altijd en toen die eenmaal 32 was ging het klokje me toch tekeer.quote:Op dinsdag 24 juni 2008 01:05 schreef Nightwhisper het volgende:
Njah sorry maar ik blijf er stellig van overtuigd dat ik die fase niet zal krijgen(k ben 20 btw)
Ben jij soms een EMO? Dit zijn die typische: Ik zet me af want ik ben een EMO reactiequote:Op dinsdag 24 juni 2008 00:49 schreef Nightwhisper het volgende:
Kinderen zijn zoiezo kut.. aarg wat erger ik me vaak aan kinderen! Vre-se-lijk!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |