Je bent een week te ver steeds... de 3e volgens jou, is die van gisterquote:Op zaterdag 30 december 2006 00:39 schreef Sirolf het volgende:
Waarom moeilijk doen met usenet als het ook makkelijk kan?
1e: http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)tars/bb.20061215.asf
2e: http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)tars/bb.20061222.asf
3e: http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)tars/bb.20061229.asf
Wat dacht je van die zelfde link maar dan met een andere datum?quote:Op zaterdag 30 december 2006 17:44 schreef Mirri het volgende:
Weet iemand hoe ik de eerste aflevering nog kan bekijken???
Daar was ik zelf ook nog wel opgekomen, maar die werkt nietquote:Op zondag 31 december 2006 00:18 schreef Airelle het volgende:
[..]
Wat dacht je van die zelfde link maar dan met een andere datum?
http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)tars/bb.20061208.asf
Mmm, hier wel. Dit is de enige optie bij mijn weten.quote:Op zondag 31 december 2006 00:21 schreef Mvnl het volgende:
[..]
Daar was ik zelf ook nog wel opgekomen, maar die werkt niet![]()
Dat die wel eens een trio had gedaan enzoquote:Op zaterdag 30 december 2006 17:43 schreef Piles het volgende:
[..]
Wat riep ie nou elke keer, ik kon het niet verstaan. Maar het scheen nogal grappig te zijn
Ik was daar ook achter gekomen, zie bovenste post.quote:Op zondag 31 december 2006 00:18 schreef Airelle het volgende:
[..]
Wat dacht je van die zelfde link maar dan met een andere datum?
http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)tars/bb.20061208.asf
Psst: nieuwsgroepenquote:Op donderdag 4 januari 2007 00:04 schreef Mvnl het volgende:
Nog steeds niemand een (werkende) link naar afl. 1????
psst: ik heb geen flauw benul hoe die dingen werkenquote:
Nopequote:Op donderdag 4 januari 2007 10:53 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ben ik de enige die een ontzettende schurfthekel begint te krijgen aan Chantal Janzen? Wat een arrogante bitch zeg..
Ik leef wel met je mee, omdat Victoria best wel goed is in het onthouden van teksten.quote:Op zaterdag 30 december 2006 01:48 schreef Taurus het volgende:
Ik vind 't wel 'n beetje triest hoe hier een 'victoria-haat-hype' bezig is, totaal ongegrond. Ze is wel irritant hoor, vind ik ook wel, maar ik vond in deze aflevering Georgina minstens zo irritant, zo niet nog erger. Continu 'n vrij kinderachtig weerwoord op nog redelijk 'normale' opmerkingen van Victoria, beetje sneu.
Dinsdag bedoel jequote:Op donderdag 4 januari 2007 18:31 schreef de_Druif het volgende:
Heeft iemand ook een linkje van de aflevering van gister?
Dat dacht ik ook en volgens mij was dat ook zo, maar ik kwam het gister tijdens het zappen tegen.quote:
http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)tars/bb.20061229.asfquote:Op donderdag 4 januari 2007 22:32 schreef Haaibaaike het volgende:
Staat al niet meer in uitzendinggemist.nl![]()
zoiets. Met iets van Russische componist of zo..quote:Op vrijdag 5 januari 2007 21:18 schreef Canisfire het volgende:
Ja had Victoria nou een ipod aan onder de uitzending ?
Zo van ik ben klein en zielig en wordt gepest en als ik dat ding opzet hoor ik het niet meer?
Ja die Hulscher moet natuurlijk weer intellectueel overkomenquote:Op vrijdag 5 januari 2007 21:20 schreef Ole het volgende:
[..]
zoiets. Met iets van Russische componist of zo..
quote:Op vrijdag 5 januari 2007 21:23 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja die Hulscher Koblenko moet natuurlijk weer intellectueel overkomen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |