Een toptransfer. Hij zou zo meekunnen in het profvoetbal, zijn er geen bvo's in hem geinteresseerd? Of wordt hij te oud bevonden?quote:Op dinsdag 23 januari 2007 08:15 schreef Bjoro het volgende:
Joost Kuhlmann van RBB naar IJsselmeervogels !
Hij gaat samenspelen met een wél scorende spits dus dat is juist een ideaal koppel.quote:Op woensdag 24 januari 2007 15:57 schreef methodmich het volgende:
Dat is zijn grote manco inderdaad. Volgens mij is Kuhlmann nog nooit aan de 10 treffers gekomen, terwijl de echte topspitsen in de hoofdklasse ook wel minstens 10 goals per seizoen maken.
Natuurlijk is Kuhlmann ook van waarde als aanspeelpunt enzovoort, maar ik denk inderdaad dat Hoornes de juiste reden noemt dat Joost niet naar de profs gaat. Is wel op proef geweest volgens mij of er was in ieder geval interesse van Volendam.
quote:Nieuwe trainer Vitesse Delft
Het bestuur van de zaterdaghoofdklasser Vitesse Delft en Pieter de Jongh, momenteel trainer/coach van Jong FC Dordrecht, hebben dinsdagavond 23 januari een overeenkomst gesloten, waarin is vastgelegd dat de Jongh vanaf het nieuwe seizoen 2007/2008 hoofdtrainer
van Vitesse Delft wordt.
Momenteel strijdt hij met zijn beloftenteam samen met onder meer Jong NAC om promotie naar de Eredivisie.
Pieter is een ervaren trainer/coach die o.a. bij RKC Waalwijk, VRC te Veenendaal, Heerjansdam,
Zuidvogels te Huizen, Fc Den Bosch ( bvo ), Schijndel en KNVB District Midden werkzaam is geweest.
Brayton Biekman van RBB komt als 1e.quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:42 schreef Hoornes het volgende:
Noodaankoop nummer 1 van dit seizoen bij Spakenburg.
Laat ik het zo zeggen, als IJsselmeervogel fan ben ik blij dat Oniyeke bij Spakenburg speelt. Ik vind het maar een matige spits.quote:Op woensdag 24 januari 2007 19:10 schreef Bjoro het volgende:
Maar speelt Chima Oniyeke niet bij Spakenburg nu...dat is toch een zelfde type speler ?
De Bunschotense ploegen maken zich niet populair in de bollenstreek, met al die aankopen. Hoeft natuurlijk ook nietquote:Op donderdag 25 januari 2007 00:32 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Brayton Biekman van RBB komt als 1e.
Wij zijn zelf vrij komend weekend...wellicht dat een bezoekje aan de boys er dan in zit !quote:Op zondag 28 januari 2007 11:41 schreef methodmich het volgende:
Ik denk het eigenlijk ook, VoZ meldde het in het kleine verslagje ook.
Overigens zaterdag twee mooie duels op het programma:
ASWH - FC Lisse
Rijnsburgse Boys - Noordwijk
Soort play-offs zeg maarquote:Oftewel: nummer 4 tegen nummer 1, nummer 2 tegen nummer 3.
Als ik geen namen heb zaterdag stuur ik de andere hooligans op je af MM.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:01 schreef methodmich het volgende:
Overigens komen er toch een paar mooie spelers naar ASWH volgend seizoen. Ik ben heel blij op dit moment, maar kan en mag nog helemaal niets zeggen.
Kansloze zaak, gij bestuurder!!quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:15 schreef Panic_A het volgende:
[..]
Als ik geen namen heb zaterdag stuur ik de andere hooligans op je af MM.![]()
Kijk maar naar mijn foto op Hyves en denk dan de baard weg. Hoornes lukte het in één keer bij ASWH - Katwijk, dus dat moet jullie ook lukken. Schat wel dat jullie er voor 2 uur zijn, dus dan zoek ik de kantine wel even op.quote:Op dinsdag 30 januari 2007 19:17 schreef Lissov het volgende:
Ik zit inderdaad in dezelfde bus als Catelijne, ik ga je ook zeker ff je hand schudden. Doe jij een bloemetje in je haar??![]()
Goh, komen ze toevallig bij ons vandaan?quote:Op zondag 4 februari 2007 15:45 schreef methodmich het volgende:
Oh ja, versterking nummer 6 is inmiddels rond met ASWH voor volgend seizoen. Uiteraard is de naam nog een geheim.
Misschien wel, misschien wel.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:44 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Goh, komen ze toevallig bij ons vandaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |