In 2003 had de nummer 2000 36 stemmen.quote:Op zaterdag 23 december 2006 13:03 schreef Knipoogje het volgende:
Hoe kom je aan die 36 stemmen? Staat er ergens dat nummer 2000 36 stemmen had?
Ah ok, maar nu is er een veelvoud aan stemmen uitgebracht dus heb je wellicht een paar 100 stemmen nodig om de lijst te halen. Maar ook dat zie ik Radiohead wel doen. Dezelfde mensen die Nirvana en Red Hot Chili Peppers stemmen zullen ook wel een Radiohead er tussen hebben zitten.quote:Op zaterdag 23 december 2006 13:19 schreef dwerg het volgende:
[..]
In 2003 had de nummer 2000 36 stemmen.
Je zegt het precies goed. Veel mensen zullen een Radiohead nummer er tussen hebben zitten, maar dat kunnen natuurlijk net zo goed 12 verschillende liedjes zijn, waardoor ze allemaal net buiten de top 2000 zijn beland.quote:Op zaterdag 23 december 2006 13:28 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ah ok, maar nu is er een veelvoud aan stemmen uitgebracht dus heb je wellicht een paar 100 stemmen nodig om de lijst te halen. Maar ook dat zie ik Radiohead wel doen. Dezelfde mensen die Nirvana en Red Hot Chili Peppers stemmen zullen ook wel een Radiohead er tussen hebben zitten.
Het aantal stemmen is niet zo heel veel gestegen ten opzichte van 2003 hoor, hooguit verdubbeld, dus dan zou 72 stemmen volstaan. De nummer 2000 van dit jaar is Boz Scaggs met What can I say, toch ook niet zijn grootste hit, en niemand gelooft natuurlijk dat Street Spirit, Creep of Karma Police niet meer stemmen hebben gehaald.quote:Op zaterdag 23 december 2006 13:28 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Ah ok, maar nu is er een veelvoud aan stemmen uitgebracht dus heb je wellicht een paar 100 stemmen nodig om de lijst te halen. Maar ook dat zie ik Radiohead wel doen. Dezelfde mensen die Nirvana en Red Hot Chili Peppers stemmen zullen ook wel een Radiohead er tussen hebben zitten.
Dat is een gok. Ik zie nog steeds geen harde cijfers.quote:Op zaterdag 23 december 2006 13:43 schreef Houdini72 het volgende:
Het aantal stemmen is niet zo heel veel gestegen ten opzichte van 2003 hoor, hooguit verdubbeld, dus dan zou 72 stemmen volstaan.
Omdat ze niet genoeg stemmen krijgen?quote:Op zondag 24 december 2006 13:01 schreef BramKVO het volgende:
waarom nemen ze die platen op id keuzelijst als ze er toch niet in genoteerd worden ???
daar geloof ik niks van. Op een 'Creep' van Radiohead is zeker en vast genoeg gestemd om erin te komen. Zelfs op 'Mia' van Gorki leek me redelijk wat gestemd. NL'ers zijn duidelijk veel chauvinistischer , want in Belgie staan veel NL artiesten vrij hoog, in NL staan er amper Belgische artiesten in.quote:Op zondag 24 december 2006 13:16 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Omdat ze niet genoeg stemmen krijgen?
quote:Op zondag 24 december 2006 14:12 schreef FlyingFox het volgende:
Nog een paar in mijn ogen opvallende:
903 Juanes - La camisa negra
Why!!!!!!!!![]()
55 Boudewijn de Groot - Brabant
Meeliften op het succes van Guus of zien mensen niet dat dit een ander nummer is?
726 Shakira - Whenever wherever
Mag ik een tijltje?
Het tweede nummer ken ik niet eens. Wist niet dat Patrick Bruel nog steeds zong en nummers uitbracht.quote:Op zondag 24 december 2006 14:08 schreef FlyingFox het volgende:
17 Marco Borsato - Rood
201 Patrick Bruel - Je n'attendais pas à toi
1855 Jan Smit - Als de morgen is gekomen
Drie nummers uit 2006, waarom??
Pfff, natuurlijk is die lijst niet eerlijk.quote:Op zondag 24 december 2006 15:09 schreef 4-elements het volgende:
Ik betwijfel dan ook de eerlijkheid van de huidige lijst...![]()
Nu wel!quote:Op zondag 24 december 2006 15:27 schreef peaceman het volgende:
link is niet goed....
quote:Op zaterdag 23 december 2006 13:19 schreef dwerg het volgende:
Ik wacht nog op de link van houdini72 waarin Stoeltie zegt dat Avond op nummer 1 is gezet ten koste van Bohemian Rhapsody. Veel geschreeuw en weinig wol tot nu toe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |