Muddy Waters - Mannish Boyquote:Op dinsdag 26 december 2006 14:18 schreef Lkw het volgende:
Ik zoek een nummer van een gave wat oudere neger die een bluesy monotoon nummer zingt. De enige tekst die ik me herinner is 'I'm a man!', dat-ie om de paar zinnen vol overtuiging zingt. Met een uithaal omhoog. Waarna een vrouw ergens in de achtergrond 'Oeoeoeh' roept.
De neger in kwestie is nogal dik en gaat in de clip volledig op in z'n teksten en muziek. Mooi gezicht!
Weet iemand welk nummer ik bedoel?
Dank alvast!
Dat is hem inderdaadquote:Op zondag 24 december 2006 10:28 schreef Charmian het volgende:
[..]
Volgens mij is dat het TMF Anthem 2006
voor jump-vragen moet je in ONZ wezen, dit is MUZquote:Op dinsdag 26 december 2006 20:38 schreef jefke88 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=CAPL3bYLetE
Weet er iemand het liedje uit dit jumpfilmpje?
Alvast bedankt !
We zijn er geloof ik nog even aan toe , gezien eerdere posts....quote:Op maandag 25 december 2006 10:33 schreef jerver73 het volgende:
Zal ik vast weer even voor alle 3 fm requesters en de tud tud tu duh ende lui het volgende opschrijven
The Fratellis - Chelsea Dagger
Hebben we dat ook weer gehad
Je kunt er gewoon niet tegen dat jij onderontwikkeld bentquote:Op dinsdag 26 december 2006 21:57 schreef slindenau het volgende:
Stelletje elitaire klootzakken hier
Is dat niet Dj Fox ft Chicago Zone - Just a Melodyquote:Op dinsdag 26 december 2006 20:38 schreef jefke88 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=CAPL3bYLetE
Weet er iemand het liedje uit dit jumpfilmpje?
Alvast bedankt !
Jij bent de bom! Geweldig!quote:Op dinsdag 26 december 2006 01:17 schreef Jonez het volgende:
[..]
Koop - Come to me ? [Gerard Ekdom Mode]Ik ruik de dennenaalden al [/Gerard Ekdom Mode]
Een tijdje terug had ik er al een reactie op gepost, maar goed, ik denk dat je deze bedoelt: http://www.discogs.com/release/621702quote:Op woensdag 27 december 2006 14:24 schreef DjDominator het volgende:
Hallo Ik zoek een nummertje waarvan ik een klein stukje van de text weet en het gaat alsvolgd
deepack snackattack
en hij is niet van deepack zelf daar ben ik al achter
groetjes en beste wensen alvast
Waarom weet ik niet, maar moet aan Army of Lovers denken. Zoek daar eens wat titels van....quote:Op dinsdag 26 december 2006 15:19 schreef het-is-mij het volgende:
ik zoek ook een nummer maar ik weet er heel weinig van en heb hem tijdje niet gehoord dus weet niet welke tekst er precies in zit.
Het word gezongen door een man, vlgs mij af en toe wat klassieker en dan weer wat rockachtig en in de clip komen een aantal verpleegkundigen/zusters voor met een hoedje op met een rood kruis erop.
Monika Kruse - Latin Lovers?quote:Op dinsdag 26 december 2006 11:31 schreef SRV-MAN het volgende:
Op The Box werd (word) regelmatig een salsa-achtig dance nummer gedraaid, wat door een vrouwelijke DJ met een enorme bos krullen wordt gedraaid. Volgens mij is het spaanstalig.
Weet iemand de artiest en de naam van het nummer?
Ja, dat is 'm, vandaar dat ik 'm maar niet vond onder 'I'm a man'.quote:
Iemand een idee, ik zoek em ook?quote:Op woensdag 27 december 2006 20:45 schreef Biogarde het volgende:
Help Bi0 eens
Van wie is dit nummer?
Dank alvast![]()
Tis toch echt Bodyrox - Yeah yeah (D-Ramirez remix)quote:Op woensdag 27 december 2006 23:07 schreef Ilske het volgende:
Ik ben op zoek naar het 'origineel' van het nummer Yeah yeah van Bodyrox ft. Luciana; het gaat mij om de onderliggende zeg maar 'techno-achtige' deun.
Inmiddels al diverse versie van Bodyrox zelf gedownload, maar ik kom niet op een versie zonder schreeuwende meisjes![]()
Iemand hulp?![]()
En dat is Luke Howard- Hi Life.quote:Op woensdag 27 december 2006 20:45 schreef Biogarde het volgende:
Help Bi0 eens
Van wie is dit nummer?
Dank alvast![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |