Ik krijg dan dat de dubbele herkeuring er nooit doorheen is gekomen.quote:Op vrijdag 29 december 2006 20:39 schreef Gia het volgende:
[..]
Google eens op WAO dubbele herkeuring, en kijk dan naar de reacties.
ik bekijk het zoals het is.quote:Op zaterdag 30 december 2006 17:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Ach ja, het glas is halfvol of halfleeg. Je kunt het ook zo zien: Die site gaat ervan uit dat Turken een baan hebben. Want om ontslagen te worden, moet je toch eerst werken.
Misschien is de site ook nog in ontwikkeling en kunnen er altijd nog linkjes bij geplaatst worden over bijvoorbeeld uitzendbureaus en CWI.
Wat goed van je, een poging tot cynisme! Als je een beetje beter op de hoogte was, dan wist je echter dat supersized porties al een hele tijd niet meer bestaan. Dat was zeker niet op je Berber TV? Waren ze te druk bezig met items over Bush de warmonger of de dagelijkse verbranding van de Stars and Stripes?quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je hersencellen zijn aangetast door je dagelijkse portie Supersized QuarterPounder daar in de VS?
Lukt dat nog een beetje met je greencard? Zorg je ervoor dat je er niet wordt uitgeknikkerd vlak voor het einde van je termijn?
En als jij een beetje snugger was, dan had je geweten dat Turken en Berbers niets met elkaar gemeen hebben en er een afstand van bijna 3000 km tussen zit. Het is alsof je een Nederlander ziet als een Tunesierquote:Op zaterdag 30 december 2006 20:26 schreef StefanP het volgende:
[..]
blabla Als je een beetje beter op de hoogte was, dan blabla Berber TV?
Zijn dat de zelfde immigranten die, zodra ze een verblijfsvergunning/greencard hebben, vertrekken bij hun werkgever? Nee, dan ben je een aanwinst voor een landquote:Met die green card (let op de juiste spelling) gaat het fantastisch hoor. Hier heeft men tenminste oog voor immigranten die bijdragen, blabla
Ik zou er geen traan om laten. Aan de andere kant, dan moet hij weer naar NL en hier zitten we niet op zijn soort te wachten. Duivels dilemma.quote:Op zaterdag 30 december 2006 20:35 schreef K33T het volgende:
Over hoeveel jaar heb je je green card binnen?
Op ricekillers las ik dat je vreesde het gestelde datum niet te halen.
quote:Op zaterdag 30 december 2006 21:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
En als jij een beetje snugger was, dan had je geweten dat Turken en Berbers niets met elkaar gemeen hebben en er een afstand van bijna 3000 km tussen zit. Het is alsof je een Nederlander ziet als een Tunesier
[..]
Zijn dat de zelfde immigranten die, zodra ze een verblijfsvergunning/greencard hebben, vertrekken bij hun werkgever? Nee, dan ben je een aanwinst voor een land
ps. Jammer dat je niet man genoeg bent om de naam van je werkgever eens te posten. Kijken of hij je instelling ook zo 'opgeleid' en 'gemotiveerd' vindt. Het is maar goed dat mensen als jij niet in het leger komen. Mensen die vertrekken uit hun vaderland en geen van hun schulden terugbetalen, mensen die zichzelf boven alles stellen, mensen die hun voorziener uitkotsen zodra ze hebben wat ze willen. Ja, die zijn we in NL liever kwijt dan rijk.
ik zou graag willen weten voor wie je spreekt met we?quote:Op zaterdag 30 december 2006 21:54 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Ik zou er geen traan om laten. Aan de andere kant, dan moet hij weer naar NL en hier zitten we niet op zijn soort te wachten. Duivels dilemma.
Ik weet toevallig wel naam van zn werkgever (begint met een E), maar waarom is dat zozeer van belang? Sterker nog: je zit 'm zelfs te stalken.quote:Op zaterdag 30 december 2006 21:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
ps. Jammer dat je niet man genoeg bent om de naam van je werkgever eens te posten.
1. Ik heb geen cent schuld, heb geen strafblad en heb altijd netje alle belastingen en premies betaald. Ik was -en ben- een perfecte burger.quote:Op zaterdag 30 december 2006 21:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Mensen die vertrekken uit hun vaderland en geen van hun schulden terugbetalen, mensen die zichzelf boven alles stellen, mensen die hun voorziener uitkotsen zodra ze hebben wat ze willen. Ja, die zijn we in NL liever kwijt dan rijk.
Waarschijnlijk omdat schelden makkelijker is dan valide argumenten geven.quote:Op zondag 31 december 2006 03:33 schreef nonzz het volgende:
Waarom kunnen mensen hier nooit discussiëren zonder persoonlijk te worden?
Als er iemand inferieur is dan ben jij het wel met je stormfront ideologie.quote:Op vrijdag 29 december 2006 23:33 schreef K33T het volgende:
He Krimineleblaatz, waarom die onnodige én ongefundeerde aanvallen op StefanP huh?
We gaan je toch ook niet vertellen dat je moet schamen voor je inferieure afkomst, waar iedereen in ellende leeft?
Ja? Doe je ook aan vrijwilligerswerk? Scheidt je je afval? Sta je op voor bejaarden in de tram? Stuur je je ouders niet naar het bejaardenhuis? Veeg je elke week netjes je stoep aan? Nooit een bekeuring gehad? Je school in 1x afgemaakt?quote:Op zondag 31 december 2006 03:32 schreef StefanP het volgende:
[..]
Ik was -en ben- een perfecte burger.
Als je echt zo flauw tegen hem/haar wil doen: daaro is dat ook niet.quote:Op zondag 31 december 2006 03:32 schreef StefanP het volgende:
P.S. 'Voorziener' is trouwens geen bestaand Nederlands woord. Toch niet makkelijk he, Nederlands leren?
Ik vind dat je onthutsend slecht rekent en denkt!quote:Op dinsdag 26 december 2006 01:58 schreef K33T het volgende:
Wat ik meest onthutsend vind, is dat de politici ons destijds nergens om gevraagd hebben.
Er profiteren inmiddels een anderhalf miljoen niet-Westerse allochtonen mee in Nederland. Hebben ze ons, de autochtonen, gevraagd of ze dit wel goed vonden? Helemaal niet. Ik schat dat dan zo'n 80% á 90% van de autochtonen NEE gestemd zouden hebben. Maar dat deed de politiek simpelweg niet. Ze zetten de poorten wagenwijd open voor alle profiteurs van onze hoge welvaart, zonder dat ze ons wat gevraagd hebben.
Schandalig gewoon. Nu zitten we hier met een verziekt land. En nog bedankt, hé!
Volgens de bron van sigme is dat resp. 25 % en 12,5 %. Maar goed, ik kan wel even met je meegaan.quote:Op zondag 17 december 2006 21:50 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Als ik het goed heb heeft 33% van alle niet westerse allochtonen alleen een uitkering en 11% van de autochtonen
Maar dan kan dit nooit kloppen!quote:Op dinsdag 26 december 2006 01:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Lijkt me redelijk te kloppen
60-40 zoals ik schatte in de OP schijnt ook redelijk te kloppen
Ga gewoon eerst de draad lezen voordat je zo nodig moet reagerenquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:34 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Volgens de bron van sigme is dat resp. 25 % en 12,5 %. Maar goed, ik kan wel even met je meegaan.
[..]
Maar dan kan dit nooit kloppen!
33 % van 10 % van de beroepsbevolking is 3,3 % (niet-westerse allochtonen)
11 % van 80 % van de beroepsbevolking is 8,8 % (autochtonen)
?? % van 10 % van de beroepsbevolking is ?,? % (westerse allochtonen)
In totaal zou 12,1 + ?,? % van de beroepsbevolking een door jou bedoelde uitkering hebben.
Dan is de verhouding niet-westers allochtoon vs. autochtoon slechts 27 : 73.
Niet bepaald 40 : 60, dus.
Is wat veel, inderdaad. Maar voor ik een oordeel vel, zou ik wel wat nadere verdeling willen zien.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 01:31 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Vind je 33% wel ok?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |