Best wel, 2-0 thuis, twee keer Sonckquote:Op vrijdag 15 december 2006 13:25 schreef mcyodogg het volgende:
Celta, heeft Ajax nog leuke herirneringen aan he
Lekker voor het coefficient.quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:27 schreef hello_moto1992 het volgende:
dus
Zulte-Newcastle vs. Fenerbahce - AZ
Braga - Lens vs Fey-Tottenham
Spartak - Celta vs Bremen - Ajax
![]()
Dat was 1-0 thuis hoor, goal van Zlatan.quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:27 schreef RayMania het volgende:
[..]
Best wel, 2-0 thuis, twee keer Sonck.
Laten we het over de uitwedstrijd maar niet hebben.
Ohja, je hebt wel gelijk. Mooie goal van Zlatan was dat jaquote:Op vrijdag 15 december 2006 13:28 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Dat was 1-0 thuis hoor, goal van Zlatan.
De 2-0 was tegen Brugge.
http://www.youtube.com/watch?v=q2faxYU_gj0quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:30 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ohja, je hebt wel gelijk. Mooie goal van Zlatan was dat ja.
Je moet naar die uitwedstrijd gaan, sfeertje is daar heel lekker.quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Zonder mensen te kwetsen of wat dan ook, ik vond de toestroom van rellende Turken uit binnen- en buitenland op AZ fora en sites behoorlijk storend, en ook die striemende fluitconcerten in Kayseri in de eerste ronde zodra er een AZ'er aan de bal kwam was behoorlijk onsportief.
Stel hossende gekkenquote:Op vrijdag 15 december 2006 13:31 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Je moet naar die uitwedstrijd gaan, sfeertje is daar heel lekker.![]()
Zo is hetquote:Op vrijdag 15 december 2006 13:34 schreef Pritt het volgende:
Wel leuk om tegen Werder te spelen.
Lekker Nederland vs Duitsland.
Beter dan onbekende ploeg uit oostblok.
Ik zag dat bij Fenerbahce:quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:33 schreef xFriendx het volgende:
Maar goed, qua voetbal moet AZ kunnen winnen van Fener dus meteen maar in de uitwedstrijd met 0-2 winnen. Dan zit je al met 1 been in de volgende ronde. En AZ scoort altijd (zag je tegen Sevilla ook maar weer met hun 0 tegendoelpunten tot AZ langskwam) dus Fenerbache zal thuis ook minimaal 1x moeten scoren om er in ieder geval een gelijkspel uit te slepen.
Wij hebben Lens, Meerdink, Opdam en Sinouhquote:Op vrijdag 15 december 2006 13:40 schreef Grimm het volgende:
Alex, appiah, kezman, aurelio zijn klasse voetballers
quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:37 schreef Stereotomy het volgende:
-edit- Holy kut, zie ik daar Mateja Kezman?
quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:37 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik zag dat bij Fenerbahce:
...........
-edit- Holy kut, zie ik daar Mateja Kezman?
toch 1 goed voorspeldquote:Op vrijdag 15 december 2006 11:22 schreef vitessezuid113 het volgende:
Dit wordt hem volgensmij :
AZ- Bayer Leverkusen
Feyenoord -Tottenham Hotspur
Ajax-Benfica
Kan Wesley zijn duits gaan ophalen bij van de Vaartquote:Op vrijdag 15 december 2006 13:34 schreef Pritt het volgende:
Wel leuk om tegen Werder te spelen.
Lekker Nederland vs Duitsland.
Beter dan onbekende ploeg uit oostblok.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |