Juh, als een droom echt zo belangrijk is, dan is het wel even meer dan een paar regels. Lijkt mijquote:Op zondag 17 december 2006 03:51 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
Verhalen niet eens....
Elke post heeft maar 2-3 regels.....
Zo makkelijk dat het best in onzin kan!!quote:
Bingo.quote:Op zondag 17 december 2006 04:00 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
Zo makkelijk dat het best in onzin kan!!
Och, het is niet alleen dit topic...quote:Op zondag 17 december 2006 04:01 schreef cerror het volgende:
[..]
Bingo.
Mods mogen mij echt gewoon even mailen met de reden waarom dit nog open is.
Normaal doe ik niet mee met dat hele fok serieus nemen maar dit topic spant echt de kroon.
Niet alleen deze user ben ik bang... :Squote:Op zondag 17 december 2006 04:04 schreef Queen_Bee het volgende:
Nee, het is de user
Komopquote:Op zondag 17 december 2006 04:02 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
Och, het is niet alleen dit topic...
Och, dat is blijkbaar het niveau van fok!quote:Op zondag 17 december 2006 04:05 schreef cerror het volgende:
[..]
Komop
Wilhelmina wortel komt met een topic in TRU over haar PotBach droompjes en het wordt serieus genomen.![]()
![]()
Zoals ik al zei:quote:
heb m'n droom uitgebreid opgeschreven hoorquote:Op zondag 17 december 2006 10:56 schreef Metro2005 het volgende:
je kunt je toch ook gewoon beperken met het lezen van de topics die je wel interesseren?
Moet je eens kijken wat een zooi er in ONZ staat bijvoorbeeld.
Misschien kan sararaats de dromen wat meer gedetailleerd omschrijven en haar slowchat wat meer in truth ouweheer neerzetten maar ik zie niet in waarom dit topic niet zou mogen bestaan.
stelletje zeikwijven hier ook af en toe. eerst dromenvanger tot op het bot afzeiken en nu dit weer.
blijf dan verdorie uit TRUTH als je er niet tegen kunt.
En sararaats, interessant om jouw dromen te lezenhoop dat je ze wat uitgebreider neerzet volgende keer
Misschien kan jij beter oprotten ipv hier baggerenquote:Op zondag 17 december 2006 11:06 schreef Piovan het volgende:
Misschien kan je beter een dagboek kopen, en daar vanalles inschrijven, ipv dit topic.
Meneer weet duidelijk niet wat bagger inhoudt. Zeer onacceptabel, naar mijn inzien ben je nu bevonden tot een total n00b.quote:Op zondag 17 december 2006 11:12 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Misschien kan jij beter oprotten ipv hier baggeren
Ik geloof dat je posts hier al een flink aantal keer weg zijn gehaald door mods, dat is niet voor niks.quote:Op zondag 17 december 2006 11:13 schreef Piovan het volgende:
[..]
Meneer weet duidelijk niet wat bagger inhoudt. Zeer onacceptabel, naar mijn inzien ben je nu bevonden tot een total n00b.
Geachte,quote:Op zondag 17 december 2006 11:15 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Ik geloof dat je posts hier al een flink aantal keer weg zijn gehaald door mods, dat is niet voor niks.
Een topic van een ander vernaggelen is baggeren. Een topic wat jouw standaarden niet haalt is niet per definitie bagger.
Zoals ik al eerder zei, je hoeft dit topic niet te lezen als het je niet interesseert of tegenstaat.
Volgens mij ben je in de hogere sferen vandaag, ik ben nog nergens offtopic gegaan. Hoever dat ook mogelijk is met dit topic.quote:Op zondag 17 december 2006 11:24 schreef Metro2005 het volgende:
Als mensen iemand een topic wil openen met daarin hun gedachten en spuisels moet dat kunnen vind ik, zeker in een subforum als truth.
Als andere mensen daar problemen mee hebben kunnen ze toch gewoon het topic niet lezen ipv het vol te baggeren zodat het topic uiteindelijk dicht gaat wegens te veel offtopic?
Het is allemaal zo simpel, bevalt een topic je niet:
[afbeelding]
Het leven kan soms zo simpel zijn.
Ik kan me alleen kapot ergeren aan mensen die zich druk maken om dit soort dingen. Hebben die dan echt niks beters te doen???
leven en laten leven..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |