 
		 
			 
			
			
			Dude.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Maxwell vrijwel uit beeld bij PSV
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op donderdag, 14 december om 10:49
In verklaringen aan het Eindhovens Dagblad heeft PSV-trainer Ronald Koeman laten weten dat de kansen op de komst van Maxwell vrijwel nihil zijn. De Eindhovense club heeft dan ook andere kandidaten voor de positie van linksback op het oog.
Maxwell komt weinig aan spelen toe bij Internazionale, maar twijfelt zelf ook over een vertrek. De Milanese grootmacht ziet de Braziliaan bovendien niet graag vertrekken. “Als hij weg kan, is er interesse van onze kant”, stelt Koeman. “We willen niet met de handen in het haar zitten als blijkt dat Maxwell toch bij Inter blijft. Ik zal er nog eens een belletje aan besteden.“
De lichstedelingen hebben dan ook drie andere kandidaten op het oog en Koeman zal dit weekend een kandidaat gaan bekijken. PSV speelt op vrijdag tegen Heracles Almelo, hetgeen Koeman de mogelijkheid biedt om zich elders te oriënteren. Één van de kandidaten is de uitgesproken favoriet, die voor een Europese club uitkomt en eveneens een buitenlander is.
“We willen nog in december een beslissing nemen, zodat een nieuweling vanaf 10 januari kan meetrainen. Ik wil hem graag zelf nog een keer aan het werk zien“, zegt Koeman.
Volgens het Eindhovens Dagblad zou de speler die PSV nu op het oog heeft, ook voor zes maanden gehuurd kunnen worden, waarna de club een optie tot koop wil bedingen. Bovendien is de kandidaat speelgerechtigd in de Champions League.
 
			 
			
			
			Een echte Ajacied, daar had ik zelfs nog geen link naar gelegdquote:Huntelaar: 'Goal Heitinga leek op Finidi'
 
			 
			
			
			Bullshit, gewoon een ruime overwinning, zeker Europees gezien.quote:Op donderdag 14 december 2006 10:38 schreef Chadi het volgende:
Ik snap niet dat mensen van alles proberen om zo'n wanvertoning te verbloemen. Ajax zit niet in de situatie dat het zo'n wedstrijd mag spelen. Ajax moet iedere kans aangrijpen om beter te gaan voetballen en dat zag je gisteren nadrukkelijk niet!
 
			 
			
			
			Wanvertoningquote:Op donderdag 14 december 2006 10:38 schreef Chadi het volgende:
Ik snap niet dat mensen van alles proberen om zo'n wanvertoning te verbloemen. Ajax zit niet in de situatie dat het zo'n wedstrijd mag spelen. Ajax moet iedere kans aangrijpen om beter te gaan voetballen en dat zag je gisteren nadrukkelijk niet!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ging hard en lang door...heel uitvak springen...zag er goed uitquote:Op donderdag 14 december 2006 11:08 schreef Erwtensoep het volgende:
Hava Naquila?
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 14 december 2006 11:16 schreef SoA-Holic het volgende:
Wat is er met Wessie aan de hand? Ernstige blessure?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Gekneusde bekkenrand.quote:
 
			 
			
			
			Haha en dat zegt iemand van Ado. Flikker op met je getroll joh, je bent lachwekkend.quote:Op donderdag 14 december 2006 01:46 schreef Backdoorman het volgende:
nou nou nou, weer dat tuig en schorem van ajax wat zich in belgie heeft misdragen...ruiten ingegooid omdat ze niet op het toilet maar in de bosjes moesten pissen! stakkers!!! En dan niet eens opgepakt worden...had van de Belgische politie wel beter verwacht!
Ze hadden die gasten neer moeten knuppelen zodat ze hun lul voor niks meer kunnen gebruiken de komende weken! Tis al de zoveelste keer in korte tijd dat deze club negatief in het nieuws komt...kan de knvb of de uefa hier niet tegen optreden door ajax terug te trekken uit het toernooi??? Wat een asociale bende is dat zeg, gadverdamme![]()
 
			 
			
			
			Net nu de schorsing is afgelopenquote:Op donderdag 14 december 2006 11:29 schreef Panick het volgende:
[..]
Gekneusde bekkenrand.
Denk dat ie wel minimaal een week of 3 weg is.
 
			 
			
			
			Zeik nietquote:Op donderdag 14 december 2006 10:38 schreef Chadi het volgende:
Ik snap niet dat mensen van alles proberen om zo'n wanvertoning te verbloemen. Ajax zit niet in de situatie dat het zo'n wedstrijd mag spelen. Ajax moet iedere kans aangrijpen om beter te gaan voetballen en dat zag je gisteren nadrukkelijk niet!
 
			 
			
			
			Waar je je al druk om maaktquote:Op donderdag 14 december 2006 10:38 schreef Chadi het volgende:
Ik snap niet dat mensen van alles proberen om zo'n wanvertoning te verbloemen. Ajax zit niet in de situatie dat het zo'n wedstrijd mag spelen. Ajax moet iedere kans aangrijpen om beter te gaan voetballen en dat zag je gisteren nadrukkelijk niet!
 
			 
			
			
			Lijkt me vrij sterk....quote:Op donderdag 14 december 2006 10:30 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Valt mee, even lange reistijd als Grunn-uit dus....
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 14 december 2006 11:29 schreef Panick het volgende:
[..]
Gekneusde bekkenrand.
Denk dat ie wel minimaal een week of 3 weg is.
 
			 
			
			
			Groningen is 211,4 km en reisduur 02:09 uur.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:42 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Edit Dom, eerste bericht niet gelezen.
Tuurlijk is Bremen een stuk verder dan Groningen.
 
			 
			
			
			Bron? Of denk jij dat?quote:Op donderdag 14 december 2006 11:29 schreef Panick het volgende:
[..]
Gekneusde bekkenrand.
Denk dat ie wel minimaal een week of 3 weg is.
 
			 
			
			
			Shit.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:29 schreef Panick het volgende:
[..]
Gekneusde bekkenrand.
Denk dat ie wel minimaal een week of 3 weg is.
 
			 
			
			
			Een puik gemiddeldequote:Op donderdag 14 december 2006 07:21 schreef twi het volgende:
[..]
Niet slecht voor een spits die "compleet uit vorm is"
 
			 
			
			
			Edgar Davids.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:07 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Shit.![]()
Wat ik me afvraag he, als Lindenbergh naar Feyenoord gaat, gaat Ajax dan nog een vervanger kopen?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hmmm..... Davids voor Lindenbergh. Waar kan ik tekenen?quote:
 
			 
			
			
			Volgens mij is dat die spits van Zulte Waregem.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:10 schreef koningdavid het volgende:
Is Huntelaar nu eigenlijk topscorer in de UEFA cup?
Hij heeft er al minstens 6 in liggen nu toch?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Mag ook wel tegen clubjes als IK Start, Austria Wien en Zulte-Waregemquote:Op donderdag 14 december 2006 12:23 schreef Erwtensoep het volgende:
Toch weer een knap gemiddelde van Klaas Jan. 1 per wedstrijd.
 
			 
			
			
			Hij speelt dit seizoen nog niet groots, en het hele elftal niet. Dus het is best een goed gemiddelde. Nu hopen dat hij in de competitie ook weer op stoom raakt.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:38 schreef PyTh het volgende:
[..]
Mag ook wel tegen clubjes als IK Start, Austria Wien en Zulte-Waregem![]()
 
			 
			
			
			In de competitie schiet hij ze er toch niet in tegen clubjes als; Ado, RKC en NAC..quote:Op donderdag 14 december 2006 12:38 schreef PyTh het volgende:
[..]
Mag ook wel tegen clubjes als IK Start, Austria Wien en Zulte-Waregem![]()
 
			 
			
			
			Kwam ook goed over op tvquote:Op donderdag 14 december 2006 11:08 schreef Erwtensoep het volgende:
Hava Naquila?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bremen en Lissabon zijn ook nog wel te doen ja. De rest ga ik ook niet.quote:Op donderdag 14 december 2006 13:03 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
Athene, Lissabon of Bremen zie ik qua leuke reisjes zitten... rest niet
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Trekt me niet echt. Maar misschien dat we daar nog wel heen gaan. Maar het liefste Athene, dan Bremen, dan Lissabon. En dan maar even denken of ik wel ga.quote:Op donderdag 14 december 2006 13:08 schreef PyTh het volgende:
Bordeaux is ook goed te doen hoor.
 
			 
			
			
			Best saai, net als Auxerre toch? Eingelijk vind ik alleen Werder Bremen een leuk vooruitzicht, qua reis etc.quote:Op donderdag 14 december 2006 13:08 schreef PyTh het volgende:
Bordeaux is ook goed te doen hoor.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Je hebt in ieder geval 50% kans dat je een oostblokploeg treft....quote:Op donderdag 14 december 2006 13:14 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Trekt me niet echt. Maar misschien dat we daar nog wel heen gaan. Maar het liefste Athene, dan Bremen, dan Lissabon. En dan maar even denken of ik wel ga.
 
			 
			
			
			Daarom had ik gisteren ook liever gelijk gespeeldquote:Op donderdag 14 december 2006 13:18 schreef PyTh het volgende:
[..]
Je hebt in ieder geval 50% kans dat je een oostblokploeg treft....
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |