Homosexueel seksen wel dan denk ik.quote:Op woensdag 13 december 2006 14:37 schreef Alicey het volgende:
[..]
Want homoseksueel bidden is ook goed voor de gezondheid?
Daar zijn artsen het toch niet helemaal mee eens geloof ik.quote:Op woensdag 13 december 2006 14:38 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Homosexueel seksen wel dan denk ik.![]()
ik denk dat deze groepen zeker standaard dingen gemeen hebben, maar bidden lijkt mij niet 1 van de dingen.quote:Op woensdag 13 december 2006 14:36 schreef Evil_Jur het volgende:
Dan hebben homo's en islamietjes dus iets gemeen!
hehe, vraag maar aan een willekeurige fysiotherapeut hoe belangrijk een goed ruggengraat is .. wat voor ziektes er allemaal kunnen voortkomen uit een slechte lichaamshouding dankzij te slappe rugspieren ..quote:Op woensdag 13 december 2006 13:52 schreef izzypizzy het volgende:
als een goeie ruggengraat nou ook tegen ziektes zou helpen...![]()
nee .. de ochtend/voormiddag/middag/namiddag/avond gymnastiekquote:Op woensdag 13 december 2006 13:59 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Ah ja, je bedoelt ochtend gymnastiek.
Ik verzet me inderdaad tegen het kuddedierprincipe van religie, dat helaas zoveel mensen zoveel eeuwen al in een ijzeren greep houdt. Dat is niet niets doen, dat is een innerlijke strijd voor het recht op deviantie.quote:Op woensdag 13 december 2006 14:24 schreef Youssef het volgende:
Het heeft natuurlijk zijn voor en nadelen, maar het maakt inderdaad het verschil ook tussen de intensiviteit van het geloof. Er zijn natuurlijk ook mensen die niet kunnen leven met de verplichtingen, die hebben liever de vrijheid van niets doen en toch alles willen. Ringo is een mooi praktijkvoorbeeld![]()
uhm, religie geeft/gaf mensen anders wel de zelfdiscipline die je nodig hebt om in grote groepen samen te kunnen leven ..quote:Op woensdag 13 december 2006 14:47 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik verzet me inderdaad tegen het kuddedierprincipe van religie, dat helaas zoveel mensen zoveel eeuwen al in een ijzeren greep houdt. Dat is niet niets doen, dat is een innerlijke strijd voor het recht op deviantie.
Alleen zonder dogma's kan je vrij zijn, waarlijk mens. Islam, zoals verordonneerd door zoveel "geestelijken", is een uitmuntend voorbeeld van een leer voor mensen die genoegen nemen met het slavendom. Born to be a robot in service of Allah.
Keurig bijeengebonden mensenkinderen, gehoorzame slaventypes. Trouw en loyaal aan de onbetwiste ideeën van de Baas.quote:Op woensdag 13 december 2006 15:01 schreef moussie het volgende:
[..]
uhm, religie geeft/gaf mensen anders wel de zelfdiscipline die je nodig hebt om in grote groepen samen te kunnen leven ..
Tja, kwestie van gezond verstand. Daar heb je Allah niet voor nodig.quote:maar waar het om gaat is dat je bij de abramistische geloven toch ook aardig wat aanwijzingen tegenkomt die heel goed zijn voor je gezondheid, dit soort regelmatig even rekken-en-strekken is er maar eentje van
Heel suf. Eerst op jezelf reageren, en dan de boel nog gaan editten ook.quote:
Ja ik weet het de waarheid is hard en ik ben extreem rechts ja vast wel hij zegt nml rip fortuyn oei oei oeiquote:Op woensdag 13 december 2006 15:11 schreef Ringo het volgende:
[..]
Heel suf. Eerst op jezelf reageren, en dan de boel nog gaan editten ook.
Gezond verstand is niet iedereen gegeven inderdaad. Dogmatische religie kan dat gat echter niet opvullen.quote:Op woensdag 13 december 2006 15:14 schreef Youssef het volgende:
[..]
Iedereen heeft een stok achter de deur nodig, niet dat ik daarmee wil zeggen dat dat de basis van het geloof is. Maar wat jij zegt is een totale utopiegetuige nog steeds het grote aantal rokers, dikzakken, doodrijders etc. etc.
Halleluja !!! & Amen,quote:Op woensdag 13 december 2006 15:18 schreef Alicey het volgende:
[..]
Gezond verstand is niet iedereen gegeven inderdaad. Dogmatische religie kan dat gat echter niet opvullen.
Since we live on Planet Earth, dork.quote:Op woensdag 13 december 2006 15:21 schreef salutem het volgende:
[..]
Halleluja !!! & Amen,
Mag er dan nu een slotje op dit tendentieus topic en berichtgeving.
OMG since when do we care when MAlaysia brings out "news"
Daar heb je ijtihaad van geleerden van nodigquote:Op woensdag 13 december 2006 13:59 schreef Youssef het volgende:
[..]
Een kameel heb ik alleen aangehaald omdat ie sneller is dan jouw paard
Hehe, nee, meer om aan te geven dat afstanden en reizen nu op een heel andere manier gebeuren. We kunnen nu met de auto of het vliegtuig zo 80 of 300 km afleggen. De definitie van reizen is dus niet geheel eerlijk meer.![]()
[..]
Mja kijk ik ken de 3 uitspraken van de 4 grootste madhabs en dat is waar ik heb op baseer wat reizen in houdt binnen de wetgeving, wil je het toepassen op hedendaagse nieuwe mogelijkheden dan kan er een ander oordeel komen, maar dan is het toch iemand vs de Imamsquote:En dan rijst de vraag op, als je een dagje naar het strand gaat om jezelf te plezier of met de kids naar de efteling, is dat dan nog te zien als "reizen". Volgens mij niet ... het niet doen van de salaat gebeurd dan alleen omdat je simpelweg hier in Nederland te beperkt (of beschaamd) bent om normaal jezelf even te kunnen afzonderen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |