quote:De motie van de kamer
De Kamer, gehoord de beraadslaging,
overwegende dat er nog altijd veel asielzoekers in ons land wonen die al onder de oude Vreemdelingenwet een eerste aanvraag indienden; overwegende dat velen van hen in ons land zijn ingeburgerd en een gezin hebben met kinderen die hier zijn geboren en opgegroeid; van mening dat aan de slepende onzekerheid voor deze groep en de schrijnende omstandigheden waarin zij verkeren een einde moet komen; spreekt als haar mening uit dat er op zo kort mogelijke termijn een pardonregeling moet komen voor alle asielzoekers, behoudens oorlogsmisdadigers en veroordeelden wegens ernstige delicten, die hun eerste aanvraag voor 1 april 2001 indienden en Nederland niet hebben verlaten; verzoekt de regering, in afwachting van de definitieve behandeling van deze pardonregeling door de nieuwe Tweede Kamer, ten aanzien van deze groep geen onomkeerbare beslissingen en stappen te nemen, en gaat over tot de orde van de dag. De voorzitter: Deze motie is voorgesteld door de leden Bos, De Wit, Halsema, Rouvoet, Pechtold en Thieme. Zij krijgt nr. 19637 (1106).
Ja, die stream is kut. Je moet deze hebben.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:48 schreef multatuli het volgende:
Ik zit met een vreselijk hakkelende stream. Wat zei de VVD over het SGP voorstel?
Ze waren het er mee eens.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:48 schreef multatuli het volgende:
Ik zit met een vreselijk hakkelende stream. Wat zei de VVD over het SGP voorstel?
Ze hadden prima aan het begin van die debat een motie van wantrouwen in kunnen dienen. Ik vind dat de kamer haar spierballen moet laten zien als ze zichzelf zo belangrijk acht.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:48 schreef sigme het volgende:
Pardon? Ze hebben het debat uitgesteld omdat Verdonk's moeder plotseling ernstig ziek werd.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:44 schreef sigme het volgende:
Ik vind Wilders bijna aan aanwinst voor de kamer.
Als gezegd, dat zou buitengewoon eigenaardig zijn.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:50 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ze hadden prima aan het begin van die debat een motie van wantrouwen in kunnen dienen. Ik vind dat de kamer haar spierballen moet laten zien als ze zichzelf zo belangrijk acht.
Deze stream van Politiek 24 doet het hier prima: http://cgi.omroep.nl/cgi-bin/wmlive?nospolitiek24-bb.asxquote:Op dinsdag 12 december 2006 22:52 schreef knowall het volgende:
Poffedikkie zit ik me aan die pauperstream van politiek24 te ergeren, terwijl er gewoon een veel betere is.![]()
Fleur is er nietquote:Op dinsdag 12 december 2006 22:54 schreef Kozzmic het volgende:
Er zijn wel een paar lege zetels.
quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:54 schreef gday het volgende:
Deze stream van Politiek 24 doet het hier prima: http://cgi.omroep.nl/cgi-bin/wmlive?nospolitiek24-bb.asx
Maar goed, ik heb Politiek 24 ook op TV, en nu ben ik zelfs overgestapt op Ned2 omdat de kleuren daar beter zijn dan op Politiek 24.
quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:49 schreef Arcee het volgende:
Ja, die stream is kut. Je moet deze hebben.
Ik hoorde Balkenende niet stemmen. Iets gemist?quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:54 schreef Kozzmic het volgende:
Er zijn wel een paar lege zetels.
Logisch als er ministers ook in de Kamer zitten.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:54 schreef Kozzmic het volgende:
Er zijn wel een paar lege zetels.
weet niet...quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:55 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Ik hoorde Balkenende niet stemmen. Iets gemist?
Motie om pas op de plaats te blijven maken.quote:Op dinsdag 12 december 2006 22:54 schreef ChRoNiC het volgende:
Ik schakel net in, waar stemmen ze nou over?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |