dan had je ook wel ff mogen pm' en. Is dus maar goed dat ik niet op je gewacht hebquote:Op vrijdag 15 december 2006 21:01 schreef Vinno het volgende:
Ik heb er vanmiddag 1 gehaald bij Intertoys in Emmen, en ze hadden er nog meer (niet gereserveerd)
Zo'n spelletje stelt qua data dan ook echt geen drol voorquote:Op vrijdag 15 december 2006 21:37 schreef NewBeatle het volgende:
Heb hem ook eindelijk!
Ook bij Intertoys, gaaf dingetje.
Al Sonic gedownload, dat downloaden is echt zo gebeurt, had veel langere downloadtijd verwacht. Zal wel per spel verschillen. Morgen jarig, dus dit is alvast een leuk verjaardagscadeau voor mezelf.![]()
Ik had zelf Intertoys vast bebeld en ze hadden er meerdere, toen heb ik er een gereserveerd en meteen weg gereden.quote:Op vrijdag 15 december 2006 21:08 schreef Qwea het volgende:
[..]
dan had je ook wel ff mogen pm' en. Is dus maar goed dat ik niet op je gewacht heb
emmenquote:Op zaterdag 16 december 2006 11:00 schreef draganosis het volgende:
welke intertoys was dat ?
Helaas, ik heb ze net gebeld, helemaal opquote:Op zaterdag 16 december 2006 12:08 schreef DoNirvana het volgende:
Mensen
De kleine intertoys in Assen heeft nog voorraad genoeg ik heb er gister zelf een wii gekocht !!
Ze hadden er nog genoeg voor de verkoop !! Dus niet intertoys in vanderveen maar de kleine intertoys !! Genoeg wiis zonder reseveringen !
Psst, er gaan geruchten dat er woensdag of donderdagochtend 4 Wii's in de MM komen te staan. Wel vroeg er bij zijn dus, maar als je geluk hebt...quote:Op zondag 17 december 2006 17:58 schreef mschol het volgende:
nou reserveren in centrum den haag is er niet bij:
bartsmit 65(!!!!) reserveringen...
dynabyte 35, maar je wordt onderaan de algemene reserveringen lijst geplaatst (de nationale lijst zeg maar)
intertoys 30
.. en ik wilde me wii nog wel voor de kerst vakantie hebben
er vroeg bij zijn is an sich geen probleem... (20 minuten reistijd, dus als ik echt wil lig ik er om 6.30 al voor de deurquote:Op zondag 17 december 2006 19:43 schreef Jonnyboy het volgende:
[..]
Psst, er gaan geruchten dat er woensdag of donderdagochtend 4 Wii's in de MM komen te staan. Wel vroeg er bij zijn dus, maar als je geluk hebt...
Red steel is geen miskoop duurt alleen even om hem aan te leren daarna is hij vet.quote:Op maandag 18 december 2006 09:28 schreef Draganta het volgende:
IK HEB HEM!!!!!!
Ik had 2 pre-orders, elke dag naar van leest aan het gaan om weer te horen te krijgen dat ze eigelijk binnen moesten zijn maar de leverancier was te laat. Ik had de moed opgegeven. Toen kreeg ik opens een telefoontje van Intertoys: je zit net nog in de 2e lading kom maar halen. Was ik helemaal vergeten dat ik daar ook en pre-order had. Ben nu met zelda in de eerste dungeon echt zooo gaaf, en wii play heb ik al helemaal uitgemolken, alle mogelijkheden honderden keren gedaan op alle mogelijke manieren echt zwaar verslavend, volgende week wiiplay en red steel erbij hale
Iedereen ligt te klagen over de besturing dat het lastig is omdat je met de pointer naar de randen van het scherm moet mikken om te draaien enzo, maar daar is wel aan te wennen denk ik zoals jij al zegt.quote:Red steel is geen miskoop duurt alleen even om hem aan te leren daarna is hij vet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |