bevalt het spel je wel?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:10 schreef ijsmeis het volgende:
Hmm, okay. Eens zien waar ik die hoeren kan rondrijden dan.
Ik heb het pas een uur gespeeld, totdat ik werd geinvite door 3 FOK!kers (quote:
ja die blijft leuk, alleen jammer dat jij mij weer aantal keren moest killenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:15 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb het pas een uur gespeeld, totdat ik werd geinvite door 3 FOK!kers (![]()
) om GoW te spelen.
Maarre, het gaat tot nu toe wel.
Kzalutniemeerdoen.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:21 schreef Theamerican het volgende:
[..]
ja die blijft leuk, alleen jammer dat jij mij weer aantal keren moest killen![]()
![]()
Je gaat stiekem toch niet dag en nacht oefenen ehquote:
me laatste stagedag vandaag maandag en dinsdag vrij dus kan veel oefenen thnx voor de tipquote:Op vrijdag 26 januari 2007 10:56 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Je gaat stiekem toch niet dag en nacht oefenen eh.
Ik moet singe-player ook maar eens een keertje spelen. Ben benieuwd.
Dat laatste wilde ik inderdaad gaan doen. Te weinig geld. Komen de politiemannetjes half binnen, ik schiet ze af, begint die verrekte chirurg ineens op me los te meppenquote:Op vrijdag 26 januari 2007 11:54 schreef jpg97 het volgende:
Als je achterna gezeten wordt door politie/gangs, kun je ook door de Forgive and Forget rijden. Voor 100 dollar ongeveer ben je dan van je status af, en wordt je niet meer gezocht.
Of naar de Plastisch chirurg om je gezicht te laten veranderen, maar dat is heel wat duurder.
quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:03 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Dat laatste wilde ik inderdaad gaan doen. Te weinig geld. Komen de politiemannetjes half binnen, ik schiet ze af, begint die verrekte chirurg ineens op me los te meppen!
Maar dat weet je niet zeker?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:13 schreef ijsmeis het volgende:
Volgens mij heb ik al één Los Carnales missie gedaan![]()
.
Die is inderdaad loei-moeilijk ( is dat wel een uitdrukking?)quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:18 schreef Theamerican het volgende:
die hitman activity is echt kut met keren
Nee, maar dat weet jij vast wel. Dat was mijn allereerste missie gewoon. Soort oefening denk ik voor in het begin?quote:
Kleine correctie, het kost $100 per wanted level. Dus als je 3 sterren politie hebt en 4 van een gang dan ben je dus 700 kwijt, is nog niks, zeker goedkoper dan dood gaan want dat kost je 20% van wat je hebt. (opgepakt worden 10%)quote:Op vrijdag 26 januari 2007 11:54 schreef jpg97 het volgende:
Als je achterna gezeten wordt door politie/gangs, kun je ook door de Forgive and Forget rijden. Voor 100 dollar ongeveer ben je dan van je status af, en wordt je niet meer gezocht.
Of naar de Plastisch chirurg om je gezicht te laten veranderen, maar dat is heel wat duurder.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 10:45 schreef jpg97 het volgende:
Verdorie, ik zit vast in een Rollerz missie. Ik moet 3 busjes beschermen, maar die 3e die zit al ingesloten door Rollerz auto's. Als ik aankom is het busje al half naar de tering en ik krijg die auto's maar niet kapot voordat ze die bus hebben verkloot![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 10:15 schreef Morthill het volgende:
[..]dankSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |