Jij weet helemaal niks van zijn persoonlijkheid, even stil. Lekker interessant dat hij wat opvliegend is, dat maakt hem geen minder persoon ofzo.quote:Op maandag 11 december 2006 18:17 schreef Tyler..Durden het volgende:
[afbeelding]
Wat een verschrikkelijke persoonlijkheid.
Ik vraag me af hoe hij gaat reageren als hij ernaast gaat staan.
Net je eerste college psychologie erop zitten wijsneus.quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:43 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij weet helemaal niks van zijn persoonlijkheid, even stil. Lekker interessant dat hij wat opvliegend is, dat maakt hem geen minder persoon ofzo.
Raar volk zijn jullie toch dat overlopers gewoon met open armen ontvangen worden..quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:41 schreef Erwtensoep het volgende:
Dat is gek, bij mij is het juist andersom.
Hehe ik ontvang hem zeker niet met open armen. Heb aan niemand in de eredivisie zo'n hekel als aan dit mannetje. Maar in het belang van de club zie ik hem liever slagen dan falen.quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:46 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Raar volk zijn jullie toch dat overlopers gewoon met open armen ontvangen worden..
heb of had?quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:52 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Hehe ik ontvang hem zeker niet met open armen. Heb aan niemand in de eredivisie zo'n hekel als aan dit mannetje. Maar in het belang van de club zie ik hem liever slagen dan falen.
Jij bent wel het mannetje hoor, poeh hé.quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:58 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik neem de A4tjes mee naar de arena in feb
L, E, O, N, S, B
en dan omhoog houden
ik ben een ultraquote:Op dinsdag 19 december 2006 21:59 schreef Happel het volgende:
[..]
Jij bent wel het mannetje hoor, poeh hé.
Ik hoop dat hij zo snel mogelijk optyft.quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:52 schreef Erwtensoep het volgende:
Of hopen jullie niet dat Charisteas meer gaat scoren?
Hij moet zijn poten breken.quote:Op dinsdag 19 december 2006 21:52 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Of hopen jullie niet dat Charisteas meer gaat scoren?
Ik denk inderdaad dat De Mul beter past bij Huntelaar dan Leo en Babel samen maar Ten Cate zal wel Leo een ´echte kans willen geven en dan zal De Mul wel op de bank komenquote:Op dinsdag 19 december 2006 18:00 schreef EnGCatjuh het volgende:
Huntelaar heeft juist een speler nodig met een goede voorzet, zoals De Mul, en een speler die 1 van de centrale verdedigers naar de zijkant meetrekt (Babel, Leonardo, spelers die een man voorbij kunnen). Zo komt Huntelaar in een goede positie voor de goal.
Dat denk jij verkeerd. Het is voor KJH goed want nu heeft ie aan zijn vleugels mensen met een actie in huis. Die krijgen op de back posities rugdekking.. dat houdt in dat je op de rest van de spits 1 op 1 speelt en dus meer ruimte krijgt... En zo ego tripper is Babel niet en Leonardo geeft meer goede ballen in 1 wedstrijd dan Rosales en De Mul in een hele competitie ronde doen. Perez moet je laten voetballen niet laten rennen. Babel is snel.. Leonardo is snel en er gaat dreiging van beide uit waardoor je niet meer met 4 man om huntelaar heen kan blijven draaien.quote:Op dinsdag 19 december 2006 17:18 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik denk dat het zwaar frustrerend wordt voor KJH. Babel en Leonardo naast je. Spelers die vooral hun eigen wedstrijd spelen.
Lijkt me dat Ajax behoefte heeft aan minimaal een loper op rechts. Een soort Park maar Culina bij PSV kan dat bijvoorbeeld ook. Misschien Perez of Rosenberg maar daar ben ik beide ook niet van overtuigd
eens!quote:Op woensdag 20 december 2006 12:31 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat denk jij verkeerd. Het is voor KJH goed want nu heeft ie aan zijn vleugels mensen met een actie in huis. Die krijgen op de back posities rugdekking.. dat houdt in dat je op de rest van de spits 1 op 1 speelt en dus meer ruimte krijgt... En zo ego tripper is Babel niet en Leonardo geeft meer goede ballen in 1 wedstrijd dan Rosales en De Mul in een hele competitie ronde doen. Perez moet je laten voetballen niet laten rennen. Babel is snel.. Leonardo is snel en er gaat dreiging van beide uit waardoor je niet meer met 4 man om huntelaar heen kan blijven draaien.
quote:Op woensdag 20 december 2006 14:05 schreef Erasmusch het volgende:
Ik hoop op een driedubbel Volendammetje en dat ie optyft naar zn krottenwijk en Duitse toeristen moet pijpen om zn lijmsnuiverij te bekostigen
babel doet dat aardig goedquote:Op woensdag 20 december 2006 13:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En als er iets is wat Leonardo(en in mindere mate dromer Babel) niet doet is het wel het veld breed houden en/of opdrachten uitvoeren
Je kán denk ik wel spelen met deze voorhoede, maar dan moeten de backs opkomen en goede voorzetten kunnen geven. Anders wordt alles weer lange bal. Vooral Leo houdt het veld meestal niet zo breed.quote:Op woensdag 20 december 2006 01:00 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat De Mul beter past bij Huntelaar dan Leo en Babel samen maar Ten Cate zal wel Leo een ´echte kans willen geven en dan zal De Mul wel op de bank komen
Babel - KJH - Leo lijkt me in elk geval helemaal niks
Urby speelt vaker linkshalf dan linksback hoor.quote:Op zaterdag 23 december 2006 21:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik heb medelijden met de linkshalf die tussen Babel/Leo en Urby staat
Bedoel je voor Ajax?quote:Op zaterdag 23 december 2006 22:18 schreef Roi het volgende:
Speelt ie Woensdag al ?
quote:Op zaterdag 23 december 2006 22:21 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Bedoel je voor Ajax?
Zoja: nee hij staat pas vannaf 1 jan onder contract
quote:
en volgende week kan hij zo weer rood krijgen of de stervende zwaan spelen.quote:
quote:Op zondag 24 december 2006 03:01 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en volgende week kan hij zo weer rood krijgen of de stervende zwaan spelen.
Projecteer je theorie nu eens op het Nederlands elftal met: Robben - v Nistelrooij - v Persiequote:Op woensdag 20 december 2006 12:31 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat denk jij verkeerd. Het is voor KJH goed want nu heeft ie aan zijn vleugels mensen met een actie in huis. Die krijgen op de back posities rugdekking.. dat houdt in dat je op de rest van de spits 1 op 1 speelt en dus meer ruimte krijgt... En zo ego tripper is Babel niet en Leonardo geeft meer goede ballen in 1 wedstrijd dan Rosales en De Mul in een hele competitie ronde doen. Perez moet je laten voetballen niet laten rennen. Babel is snel.. Leonardo is snel en er gaat dreiging van beide uit waardoor je niet meer met 4 man om huntelaar heen kan blijven draaien.
Doe eens wat aan dat uitlokken van de bekende zeikerdsquote:Op donderdag 28 december 2006 02:23 schreef Messenga het volgende:
Ik blijf niet verwijderen. Gedraag je eens Cantona.
Die kaarten zullen bij Ajax alleen maar minder worden, KNJBquote:Op donderdag 28 december 2006 11:18 schreef Erasmusch het volgende:
Waarom kreeg ie geen kaart voor die schwalbe(s)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |