bij mij niet hoor!quote:Op maandag 11 december 2006 11:31 schreef peet38 het volgende:
De site van Talpa ligt eraf volgens mij. Onderhoudswerkzaamheden???
wat wil je weten? ik wel nml.quote:Op maandag 11 december 2006 11:35 schreef peet38 het volgende:
ik kom wel op Talpa, maar niet op DGK
van talpa-sitequote:Op maandag 11 december 2006 11:36 schreef peet38 het volgende:
Wegens onderhoudswerkzaamheden is de site tijdelijk niet bereikbaar lees ik hier.
Nou oprotten dan maar.....quote:Op maandag 11 december 2006 11:59 schreef Tamaartje het volgende:
Eveline spreekt met de huishoudsters, ze heeft echt onwijs zin om naar huis te gaan
Ze kijkt er echt naar uit..
Was te verwachten. Op een gegeven moment ben je klaar met de spelletjes en drama en vervalt het in een zoetsappig Big Brother niveau.quote:Op maandag 11 december 2006 11:40 schreef 2live het volgende:
Wat is er toch aan de hand met de Miljonairs? Geen geschreeuw, geen discussies en geen ruzies. Bart is zelfs zo begaan met Nena, dat hij haar gewonde pols kust. Gaat het wel goed met ze?
quote:Op maandag 11 december 2006 12:08 schreef Gigageil het volgende:
Het is weer middagpauze, iedereen snelt naar FOK om de comments te lezen, de site is weer zo vlug als dikke str.....![]()
Mwoahquote:Op maandag 11 december 2006 12:11 schreef Gigageil het volgende:
Bart flipt omdat Nena de computer bezet houdt......
En met een tomeloze energie!quote:Op maandag 11 december 2006 12:19 schreef 2live het volgende:
zodra evil het over naar huis gaan heeft gehad, zit ze ook weer midden in het spel. ze praat met ilona over het spel en hoe te spelen.
Nou hij deed wel erg lullig hoor..quote:
wat voor mij alleen maar bevestigd; het is niet alleen lichamelijk maar ook een boel stress, die van haar afvalt zodra ze uitspreekt om naar huis te gaan. voor het spel jammer, zij zou wel eens de enige vrouw kunnen zijn met kloten!quote:
Dat laatste zou kunnen... Maar toen Nena wegging maakte Bart geen haast om achter de computer te gaan zitten.quote:Op maandag 11 december 2006 12:24 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Nou hij deed wel erg lullig hoor..
Hij heeft echt een "pest"-dag volgens mij.. en hij moet Nena hebben
sinds een weekje ofzo..quote:Op maandag 11 december 2006 12:30 schreef moowriece het volgende:
Wat is dit? Sinds wanneer heet Talpa (weer) Tien???
Talpa heet vanaf 16 december Tien staat het al in vermeld.quote:Op maandag 11 december 2006 12:30 schreef moowriece het volgende:
Wat is dit? Sinds wanneer heet Talpa (weer) Tien???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |