Nee, dat was volgens mij tegen Brutus, dat hij Kai su, teknon zei.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:21 schreef SaskiaR het volgende:
Hij zei het toch in het Grieks...
Zijn woorden bij de Rubicon zijn ook in het Grieks overgeleverd, maar dat kan op zich ook vertaald zijn uit het Latijn door een Griekse schrijver.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:22 schreef Gooitzen het volgende:
[..]
Nee, dat was volgens mij tegen Brutus, dat hij Kai su, teknon zei.
Awattus?quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:23 schreef Neleos het volgende:
Waarom nemen jullie eigenlijk geen avatar?
Die vraag had Yuri laatst ook al gesteld.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:23 schreef SaskiaR het volgende:
Wanneer en naar aanleiding waarvan sprak Caesar zijn andere beroemde woorden 'veni, vidi, vici' uit?
Euhh... nooit aan toegekomen om een leuk plaatjes / sig te gaan zoeken....quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:23 schreef Neleos het volgende:
Waarom nemen jullie eigenlijk geen avatar?
Klopt, hij had ergens in Turkije weer iets veroverd.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:24 schreef Neleos het volgende:
[..]
Die vraag had Yuri laatst ook al gesteld.
En weet je het antwoord nog?quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:24 schreef Neleos het volgende:
[..]
Die vraag had Yuri laatst ook al gesteld.
Wat en wanneer?quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:24 schreef Gooitzen het volgende:
[..]
Klopt, hij had ergens in Turkije weer iets veroverd.
Oke, ik vond het zo witjes ineens.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:26 schreef Gooitzen het volgende:
[..]
O, die. Geen idee, zou niet weten wat ik voor plaatje daar moet neerzetten.
Dan moet je natuurlijk wel op tijd zijn met het antwoorden.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:27 schreef QCC het volgende:
Had ze allemaal geweten, leuk dat je toch nog wat aan je gu=ymnasium hebt soms
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |