Chan ik heb zelda binnen hequote:Op woensdag 6 december 2006 13:53 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
[afbeelding]
I'm going slightly maaad..
Nee hier rondhangen om mensen uit te lachen dat is leukquote:Op woensdag 6 december 2006 13:51 schreef DarkManta het volgende:
[..]
Ik ben de enige hier die absoluut geen Wii wilt, maar al die andere hier... whehehe helemaal in de stress om een kut console
Heerlijk dit topic
Eerder kansloos.quote:Op woensdag 6 december 2006 13:57 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Nee hier rondhangen om mensen uit te lachen dat is leuk![]()
It finally happened!quote:Op woensdag 6 december 2006 13:53 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
[afbeelding]
I'm going slightly maaad..
Zit er een map van Hyrule bij?quote:Op woensdag 6 december 2006 13:56 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Chan ik heb zelda binnen he. Dat boekje enzo
Helaas kan ik pas morgen aan m'n avontuur beginnen. Best birthday ever though
![]()
quote:Op woensdag 6 december 2006 13:57 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Nee hier rondhangen om mensen uit te lachen dat is leuk![]()
Kneus, ik hoop dat je een ban krijgtquote:
Een ban omdat het leuk is om te lezen dat er een aantal mensen helemaal doordraaien omdat ze niet 2 dagen voor de launch een Wii kunnen bemachtigen en niet even anderhalve week kunnen wachten? Zal wel meevallenquote:Op woensdag 6 december 2006 14:00 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Kneus, ik hoop dat je een ban krijgt![]()
Ook heerlijk om te zien dat jij hapt, psst nog steefds geen Wii he?quote:Op woensdag 6 december 2006 14:00 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Kneus, ik hoop dat je een ban krijgt![]()
Ga ff lekker ergens anders trollen ofzoquote:Op woensdag 6 december 2006 14:04 schreef DarkManta het volgende:
[..]
Ook heerlijk om te zien dat jij hapt, psst nog steefds geen Wii he?
Intertoys heeft hem al aan mij verkocht.quote:Op woensdag 6 december 2006 13:42 schreef Frankeinstein het volgende:
De Intertoys bij mij heeft hem al, maar hij wil het niet voor morgen verkopen of hij moet een winkel weten waar ze hem al verkopen, dan kan hij die mailen. Welke winkel verkoopt em al? Dan kan ik die van mij vandaag misschien ook nog ophalen
Neuh dat vind ik helemaal niet erg maar mensen beledigen omdat je niks beters te doen hebt is toch wel vrij zieligquote:Op woensdag 6 december 2006 14:04 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Een ban omdat het leuk is om te lezen dat er een aantal mensen helemaal doordraaien omdat ze niet 2 dagen voor de launch een Wii kunnen bemachtigen en niet even anderhalve week kunnen wachten? Zal wel meevallen![]()
quote:Op woensdag 6 december 2006 14:04 schreef DarkManta het volgende:
[..]
Ook heerlijk om te zien dat jij hapt, psst nog steefds geen Wii he?
Week later?quote:Op woensdag 6 december 2006 14:05 schreef RoelRoel het volgende:
Vanaf wanneer zul je gewoon fatsoenlijk ergens een wii kunnen kopen zonder dat ze overal uitverkocht zijn? Wanneer krijgen de winkels weer een nieuwe voorraad?
als jij ze nou ff gaat overtuigenquote:Op woensdag 6 december 2006 13:44 schreef Mortale het volgende:
MediaMarkt Hengelo was demopod aan het klaarzetten. Wanneer de wii verkocht werd wisten ze niet. Ik vind gewoon dat dat vandaag gaat gebeuren, fiets er straks nog wel weer een keer heen.
Probeer het es, misschien is alles wel gepre-ordered, en wordt alles achter gehouden.quote:Op woensdag 6 december 2006 14:07 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
als jij ze nou ff gaat overtuigendan kan ik mn pre-order daar ook eens op gaan halen
Danny Jansen is een kneus.quote:Op woensdag 6 december 2006 14:10 schreef JoMo0 het volgende:
Je kunt altijd nog een Wii op marktplaats scoren![]()
http://computer-hardware.marktplaats.nl/spelcomputers-nintendo-gameboy-ds-en-gamecube/64332723-nieuwe-europese-nintendo-wii-eventueel-spel.html?return=eJwlyt0KwjAMhuF7GWyH%2FVnFSkqReSdFBy2ta1gDm4r3btST8LwfCaDhlUC5Bno00LU5rNfoIhGClLnivIh7WDNhCYGaWIr8vwiMeN6L18Oteaq9mXRvLoUYz4Rf7kx7NOq3PzgOxp6s4sob15YSsza%2B0zig1517fwDGdCuB&df=1&fta=
Jezus dan ben je echt te lui als je daar 400 euro voor neer gaat tellen.....quote:Op woensdag 6 december 2006 14:12 schreef Lemming22 het volgende:
Naiiiissss. 400 euro. Dat is even 150 euro in de pocket. "Voor de echte Nintendo liefhebbers". Sure!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |