Ik verlang van participanten in mijn topics dat zij fatsoenlijk de basisregels voor het voeren van een discussie toepassen. Dat betekent dus: onderbouw uw uitlatingen.quote:Op maandag 4 december 2006 16:49 schreef Oblivion het volgende:
Oh, dan ben ik om en om niet zelfverzekerd.![]()
Bull natuurlijk, het is maar net waar je je lekker in voelt.
Was prima onderbouwd.quote:Op maandag 4 december 2006 16:51 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Ik verlang van participanten in mijn topics dat zij fatsoenlijk de basisregels voor het voeren van een discussie toepassen. Dat betekent dus: onderbouw uw uitlatingen.
Als ze zich nog leuker willen maken, dan doen ze dat omdat ze kennelijk op dat moment iets missen. Ze voelen zich niet zeker genoeg en zorgen nog voor wat extra's. Het is onzin om te stellen dat er tevredenheid/zekerheid is, maar dat ze het nog leuker willen maken. Dan is er dus geen tevredenheid en geen zekerheid.quote:Op maandag 4 december 2006 16:50 schreef jogy het volgende:
Nope, niet helemaal. Sommige dames zijn erg tevreden met hun lichaam maar willen er gewoon nóg leuker uitzien omdat ze zich daar fijn bij voelen. Je zou eerder kunnen denken dat meisjes die zich zo onopvallend mogelijk kleden dat doen uit onzekerheid.
Hetzelfde geldt voor mannen inderdaad, maar ik neem de vrouw als voorbeeld voor het overzicht. En hoezo kleed je je soms extra goed omdat je er van verzekerd bent dat je geen lelijk ventje bent? Lelijke mensen kunnen zich ook extra goed kleden hoor, juist om, voor hun gevoel, hun onaantrekkelijkheid te compenseren.quote:Op maandag 4 december 2006 16:53 schreef jogy het volgende:
Trouwens, hetzelfde zou dan ook kunnen gelden voor mannen die veel aandacht schenken aan hun uiterlijk, als je bijvoorbeeld als man zijnde een mooi pak aan trekt en je goed scheert zou het ook een teken van onzekerheid kunnen zijn. Ik kleed mijzelf echter soms extra goed aan om juist in het oog te lopen en ik ervan verzekerd ben dat ik geen lelijk ventje ben. Al is dat natuurlijk geheel subjectief aan de smaak.
Er zullen heus wel dames rondlopen waar het waar bij is hoor, alleen gaat die vlieger gewoon niet bij iedereen op. Tuurlijk bestaan er dames die hakken dragen omdat ze anders niet boven de 1.60 uitkomen maar zo zijn er ook dames die al 1.80 zijn en alsnog hakken dragen omdat het er elegant uitziet en ze de aandacht gewoon leuk vinden. niets mis mee en niet per definitie een teken van onzekerheid. Als je jezelf aan de wereld wil laten zien op je mooist dan proef ik daar geen onzekerheid uit.quote:Op maandag 4 december 2006 16:53 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Als ze zich nog leuker willen maken, dan doen ze dat omdat ze kennelijk op dat moment iets missen. Ze voelen zich niet zeker genoeg en zorgen nog voor wat extra's. Het is onzin om te stellen dat er tevredenheid/zekerheid is, maar dat ze het nog leuker willen maken. Dan is er dus geen tevredenheid en geen zekerheid.
En dat laatste kan zijn, maar is niet per definitie waar. Juist onzekere mensen doen zich vaak zeer extravert voor om juist die onzekerheid tegen te gaan.
Jup, dat de mogelijkheid er is maakt het niet meteen een absolute waarheid voor iedereen die er een beetje extra verzorgt bijloopt.quote:Op maandag 4 december 2006 16:56 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Hetzelfde geldt voor mannen inderdaad, maar ik neem de vrouw als voorbeeld voor het overzicht. En hoezo kleed je je soms extra goed omdat je er van verzekerd bent dat je geen lelijk ventje bent? Lelijke mensen kunnen zich ook extra goed kleden hoor, juist om, voor hun gevoel, hun onaantrekkelijkheid te compenseren.
Jij niet, ik welquote:Op maandag 4 december 2006 16:57 schreef jogy het volgende:
[..]
Er zullen heus wel dames rondlopen waar het waar bij is hoor, alleen gaat die vlieger gewoon niet bij iedereen op. Tuurlijk bestaan er dames die hakken dragen omdat ze anders niet boven de 1.60 uitkomen maar zo zijn er ook dames die al 1.80 zijn en alsnog hakken dragen omdat het er elegant uitziet en ze de aandacht gewoon leuk vinden. niets mis mee en niet per definitie een teken van onzekerheid. Als je jezelf aan de wereld wil laten zien op je mooist dan proef ik daar geen onzekerheid uit.
Probeer het eens...quote:Op maandag 4 december 2006 16:59 schreef -Rebelle het volgende:
alsof je als vrouw meer aandacht krijgt als je hoge hakken draagt ipv sneakers![]()
Ik geef ook direct toe dat ik een zeer onzeker individu ben. Ik ben in ieder geval gelukkig al wel over mijn zelfmoordneigingen heenquote:Op maandag 4 december 2006 16:59 schreef Sjeen het volgende:
Ik heb het met TS eens... Overigens geldt het ook voor mannen, maar dan moet je make-up en hoge hakken vervangen door Slee...
![]()
Nee, dan IS ze niet elegant. Jij VINDT haar dan elegant en wellicht de meerderheid, maar ook dan geldt niet dat de meerderheid gelijk heeft. Ik vind het dus niet elegant, maar het oog onzeker, zoals ik al zei.quote:Op maandag 4 december 2006 16:59 schreef MissMatch het volgende:
Gaan we hier verder?
Een vrouw op hoge hakken is elegant omdat het lichaam dan een elegantere houding heeft dan wanneer ze op gezondheidssandalen loopt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |