Eind jaren '90 van de vorige eeuw was je De Man als je ABAP kende. Tegenworodig zit ik meer aan de gebruikerskant van SAP en moet af en toe échte moeite doen om hetquote:
Geloof het of niet, maar SAP heeft een bepaalde logicaquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:08 schreef bleiblei het volgende:
[..]
sap en logica in één zin.
der is niet voor niets een tekort aan sappers.
mwah, dat is ook weer vrij kort door de bocht. collega van mij komt uit het onderwijs en is nu sap test manager. ideale baan voor iemand met die achtergrond.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:25 schreef Northside het volgende:
[..]
Je wil geen consultant worden als je uit het onderwijs komt...
Je wil zeker geen SAP-consultant worden. Het vereist een bepaalde (aparte) manier van denken en als je geen ervaring in de die-hard IT hebt denk ik niet dat SAP de plek is om daarmee te beginnen.
mag jij mij de logica van spro uitleggenquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:29 schreef sanger het volgende:
[..]
Geloof het of niet, maar SAP heeft een bepaalde logica
whahahaha daar noem je ook watquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:33 schreef bleiblei het volgende:
[..]
mag jij mij de logica van spro uitleggen
Als ik dat kon was ik wel een duurbetaalde SAP consultant geweestquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:33 schreef bleiblei het volgende:
[..]
mag jij mij de logica van spro uitleggen
Vrijwillig je 70+ vrije dagen per jaar verruilen voor maar 23 vrije dagen? En voor mensen die het niet gewend zijn kan de reistijd die bij de consultantbaan komt kijken je ook slopen. "Ja, we hebben een leuke klus voor je... in Tilburg ja...quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:32 schreef bleiblei het volgende:
mwah, dat is ook weer vrij kort door de bocht. collega van mij komt uit het onderwijs en is nu sap test manager. ideale baan voor iemand met die achtergrond.
Ik woon nu al bijna 1,5 jaar in hotels in Spanje/NL/Italiequote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:39 schreef Northside het volgende:
[..]
Vrijwillig je 70+ vrije dagen per jaar verruilen voor maar 23 vrije dagen? En voor mensen die het niet gewend zijn kan de reistijd die bij de consultantbaan komt kijken je ook slopen. "Ja, we hebben een leuke klus voor je... in Tilburg Italie ja..."
Maar jij hebt waarschijnlijk geen gezin?quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:43 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Ik woon nu al bijna 1,5 jaar in hotels in Spanje/NL/Italie
Nope. Maar dat neemt niet weg dat je iedere week je hele sociale leven in een kort weekend moet proppen.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:44 schreef sanger het volgende:
[..]
Maar jij hebt waarschijnlijk geen gezin?
naja, ik werk gewoon bij een sap gebruiker als consultant, maar zij zegt dat ze wat ze nu doet stuk leuker maar ook relaxter vindt dan groep 5 les geven.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:39 schreef Northside het volgende:
[..]
Vrijwillig je 70+ vrije dagen per jaar verruilen voor maar 23 vrije dagen? En voor mensen die het niet gewend zijn kan de reistijd die bij de consultantbaan komt kijken je ook slopen. "Ja, we hebben een leuke klus voor je... in Tilburg ja..."
maar daar kies je zelf voorquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:45 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Nope. Maar dat neemt niet weg dat je iedere week je hele sociale leven in een kort weekend moet proppen.
Dat begrijp ik, maar dat sociale leven wordt met kind en vrouw een stuk drukkerquote:Op donderdag 1 oktober 2009 16:45 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Nope. Maar dat neemt niet weg dat je iedere week je hele sociale leven in een kort weekend moet proppen.
als je bij een kleiner bedrijf ook net zoveel carriere-en opleidingsmogelijkheden hebt (dus ook in economisch slechtere tijden) dan teken ik ervoor...quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 22:12 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Nou is SAP bij lange na niet het enige ERP pakket op de markt. Wellicht is het juist wel interessanter om voor een ander/kleiner bedrijf te werken.
Tja als je geen interesse hebt in het meer invloed kunnen uitoefenen op de ontwikkeling van het pakket, of niet alleen bij hele grote bedrijven over de vloer te komen dan is SAP de logische keus.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 23:17 schreef JO3Y het volgende:
[..]
als je bij een kleiner bedrijf ook net zoveel carriere-en opleidingsmogelijkheden hebt (dus ook in economisch slechtere tijden) dan teken ik ervoor...
Of als je wat zekerheid wilt en toch een goede aanvulling op je CVquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 09:17 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
[..]
Tja als je geen interesse hebt in het meer invloed kunnen uitoefenen op de ontwikkeling van het pakket, of niet alleen bij hele grote bedrijven over de vloer te komen dan is SAP de logische keus.
Dat is ook mijn ervaring. Zeker in het begin, als mensen vanuit een ander pakket of bv. Excel sheets komen vergt het zoveel aanpassng en discipline van de gebruiker dat de eindgebruiker het al snel als een klotesysteem bestempelen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2009 21:37 schreef motorbloempje het volgende:
SAP, de een vindt het heilig, de ander vindt het niets.. ken eigenlijk geen mensen die er 'tussenin' zitten.
Daarnaast zijn degenen die het spul ineens moeten invoeren vaak ook niet degenen die er ook iets aan hebben. Als je er iets uit wil halen zal je het er ook eerst in moeten stoppen. Alleen wil het management vaak ineens erg veel info uit dat mooie nieuwe systeem gaan halen, en mag jan met de pet ineens veel extra werk verrichten om dat er allemaal heel gedetailleerd in te stoppen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 11:55 schreef sanger het volgende:
[..]
Dat is ook mijn ervaring. Zeker in het begin, als mensen vanuit een ander pakket of bv. Excel sheets komen vergt het zoveel aanpassng en discipline van de gebruiker dat de eindgebruiker het al snel als een klotesysteem bestempelen.
Dat is ook herkenbaar inderdaadquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 12:01 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Daarnaast zijn degenen die het spul ineens moeten invoeren vaak ook niet degenen die er ook iets aan hebben. Als je er iets uit wil halen zal je het er ook eerst in moeten stoppen. Alleen wil het management vaak ineens erg veel info uit dat mooie nieuwe systeem gaan halen, en mag jan met de pet ineens veel extra werk verrichten om dat er allemaal heel gedetailleerd in te stoppen.
Zo maak je geen vrienden natuurlijk.
het ironische is vaak dat de managers het vervolgens weer teveel werk vinden om af te dwingen dat iedereen het ook daadwerkelijk correct invoert met als gevolg dat je met een mega bak aan data zit waar je nog niets mee kunt![]()
Dat snap ik niet. BIj een kleiner bedrijf werken heeft ook zijn voordelen, en het is absoluut geen gegeven dat je baanzekerheid minder groot zal zijn.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 11:54 schreef sanger het volgende:
[..]
Of als je wat zekerheid wilt en toch een goede aanvulling op je CVZeker op dit moment. De stap die jij noemt kun je wellicht beter maken in wat gunstiger economische tijden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |