quote:
Zo leuk dat je maar een usernaam naar vernoemdquote:Op zondag 31 december 2006 11:49 schreef LeChiffre het volgende:
[..]
Ik vond het ook geweldige film. Maar eigenlijk meer door de personage Le Chiffre. Hij was echt de beste bad-guy ooit.
quote:Op zondag 31 december 2006 11:53 schreef sjimz het volgende:
[..]
Zo leuk dat je maar een usernaam naar vernoemd![]()
die dvd komt er zekerquote:Heerlijke terug keer naar het begin van 007. Al vanaf het begin van de film zit de vaart er geweldig in met een fantastische achtervolgings-scene. Pas na ongeveer een uur neemt het tempo een beetje af en komt het echte verhaal een beetje op gang. Een verhaaltje dat trouwens redelijk dun en voorspelbaar is, maar dat doet geen afbraak aan de film. De spanning blijft erin, mede door de fantastische acteer prestaties van Daniel Graig, Eva Green en Mads Mikkelsen. Vooral Graig is geweldig als Bond, dat hij nog maar lang de rol van Bond mag blijven vervullen. En Eva Green is natuurlijk absoluut geen straf om naar te kijken![]()
![]()
Al met al een heerlijke rollercoaster ride van een film die voorbij is voordat je er erg in hebt.
IMDB Cijfer: 7,9/10
Mijn Cijfer: 7,7/10
8xquote:
Verdorie!quote:Op maandag 1 januari 2007 17:31 schreef davidov het volgende:
[..]
8x![]()
Volgens mij heb ik de film nu met 29 verschillende mensen gezien en daarbij eindelijk iedereen gehad die de film met mij wilde zien
Vond hem akelig dicht bij Dalton zitten, maar dat vond ik juist weer een fantastische bondquote:Op dinsdag 2 januari 2007 15:05 schreef Renegade84 het volgende:
Craig is zeker een aanwinst! Connery, Dalton en Moore waren echte gentleman-Bonds, terwijl Craig nog een ruige bolster is. Brosnan was IMHO een beetje te glad en nietszeggend. Ik ben iig benieuwd hoe Craig zich zal ontwikkelen als Bond...
hehe gaafquote:
Hij weet het onder andere vanwege het pokeren.quote:Op zondag 7 januari 2007 14:57 schreef Mannekino het volgende:
Zeg luitjes ik vind dat SunChaser wel een punt heeft wat betreft die ontvoering van Bond en de scènes die daarna komen. Nadat hij weer bijkomt in die tuin vind ik de film 'vreemd' aanvoelen. Geen idee hoe ik dat uit moet leggen, maar het geheel voelt gewoon niet coherent aan. Misschien heb ik het e.e.a. gemist, maar welke aanwijzing krijgt Bond voor de verdenking van Mathis? Hij zit in dat restaurant en opeens beseft hij dat ze ontvoerd wordt? Het hele stuk vanaf het moment dat hij bewusteloos wordt tot op het punt dat Bond en Vesper samen zijn in Venetië vind ik rommelig in elkaar gezet. Misschien hebben ze dat wel bewust gedaan o.i.d. om het publiek te laten verplaatsen in de gemoedstoestand van Bond.
Dus? Dat kan toch ook gewoon le Chiffre zijn die goed in pokeren is? Die tactiek gebruik ik ook wel eens in het HC, mijn tegenstanders laten doen denken dat ik bluf maar dat niet doe.quote:Op zondag 7 januari 2007 15:03 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Hij weet het onder andere vanwege het pokeren.
Bond had alleen tegen Mathis verteld dat hij wist dat le Chiffre blufte als hij zn vinger naast zn oog legt.
later doet le Chiffre dit, bond callt zn allin en verliest alles. Waarna le Chiffre een opmerking maakt als 'thought I was bluffing mr Bond?' of iets in die context.
75 euro is wel te doen.quote:Op zondag 7 januari 2007 14:06 schreef davidov het volgende:
Zit er al een tijdje serieus aan te denken om dat koffertje te bestellen.... Alleen de kleuren icm hoogtes kloppen niet met wat ik vaak met vrienden speel (ach boeiend...)
Alleen tis wel 75 euro
Mwah.. vind het nogal duurquote:
Ik vind ook dat Craig het goed deed.In het begin dacht ik ook van "deze emotieloze spiermassa is James Bond?",maar gelukkig kreeg je steeds meer van zijn karakter te zien.Verrassend ook om eens een Bond te zien die daadwerkelijk gevoelens toont voor 'n vrouw en wat voor gevolgen dat uiteindelijk voor hem heeft.Ik was eigenlijk nooit zo'n fan van Brosnan,hij was mij te glad,al bracht die wel wat humor.Craig is 'n meer dan waardige Bond!quote:Op maandag 1 januari 2007 23:49 schreef Aventura het volgende:
Ik vind Daniel Craig een echte vondst. In het begin dacht ik nog, wat een nietzeggende krachtpatser en wat een oninteressante kop. Maar naarmate de film vorderde vond ik 'm charmanter worden. Dit is heel duidelijk een 'nieuw begin', waarin de James Bond as we know him wordt gesmeed. Aanvankelijk 'n ongeleid projectiel dat niet weet wat-ie wil, zich uiteindelijk toch toont als een capabel agent, ondertussen diep gekwetst (en gehard) door een dame en voi la: James Bond is geboren. Ik vind het een goede film, geen moment saai. De opvolger ga ik zeker kijken.
Het ligt iets anders. Bond was te weten gekomen van Le Chiffres "tell". Dat hij dus zn ader naast zn oog dichtduwt als hij bluft zodat er geen bloed tranen uit zn oog komen. Bond zegt dat tegen Mathis... en relatief vlak daarna gaat Le Chiffre op de juiste kaarten zomaar zonder reden (want hij blufte niet) die ader dicht duwen. Dat heeft alleen maar nut als Le Chiffre WIST dat Bond van zijn trekje op de hoogte was... Immers wat voor een nut heeft het om te expres te laten zien dat je bluft, als niemand doorheeft dat je uberhaupt bluftquote:Op zondag 7 januari 2007 15:36 schreef Burbo het volgende:
[..]
Dus? Dat kan toch ook gewoon le Chiffre zijn die goed in pokeren is? Die tactiek gebruik ik ook wel eens in het HC, mijn tegenstanders laten doen denken dat ik bluf maar dat niet doe.![]()
Ik vind het ook echt duur.... en dat is nog de goedkoopste die ik kon vinden (via play.com)quote:Op zondag 7 januari 2007 15:42 schreef Dizer het volgende:
[..]
Mwah.. vind het nogal duur.
Ik hoop op een DVD giftset met dat erin of zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |