gelukkig is dat vechten tegen de bierkaai, over 15 ~ 20 jaar hebben we stadspark Nederlandquote:Op vrijdag 8 december 2006 23:39 schreef SjonLok het volgende:
[..]
Ja maar, en dat meen ik uit de grond van mijn hart, ja ook ik heb een hart, ook dit soort mensen, en deze dame is ook een mens, ondanks dat ze een beetje vreemd overkomt op sommige momenten, verdienen een stem in de kamer, jeweetwel de tweedekamer dus, want boeren in dit land hebben een belangrijke functie, die al van oudsher wordt uitgevoerd, en zonder dat er boeren zouden zijn op de wereld kan niemand overleven, tenzij je, maar dat terzijde, en ik kijk je aan want ik wil dat je het goed begrijpt, zelf voor je eigen voedsel kan zorgen, maar wat ik bedoel te zeggen is dat boeren dus een belangrijke functie hebben die ze uitvoeren met alle liefde voor de dieren waarvoor nu een andere partij, die bij de laatste verkiezingen nieuw in de kamer is gekomen, zo aan het strijden is waardoor het leven van boeren zo moeilijk wordt gemaakt terwijl alles om de dieren lijkt te draaien, dat blijkt ook uit inventarisatie die .....
blaat
wat mankeert er in godsnaam aan de fair?quote:Op zaterdag 9 december 2006 13:49 schreef Suko het volgende:
die Miljonair Fair
quote:Op maandag 11 december 2006 23:04 schreef Arcee het volgende:
golfer en venomsnake zullen het nu waarschijnlijk wel interessante gasten vinden.
Pauw.quote:
heb het 1 meter voor me neus zien gebeuren en ik snap er ook nog steeds niks vanquote:Op maandag 11 december 2006 23:43 schreef DrDentz het volgende:
Kan iemand me eens de truc met de gescheurde krant uitleggen![]()
je stopt de gescheurde krant onder je mouw en onder je andere mouw haal je snel één die nog heel is weg..quote:Op maandag 11 december 2006 23:43 schreef DrDentz het volgende:
Kan iemand me eens de truc met de gescheurde krant uitleggen![]()
Inderdaad.quote:Op maandag 11 december 2006 23:40 schreef Suko het volgende:
Mams klok heeft gelijk en dieren horen niet in een circus en niet in goochelgebeuren.![]()
En dan gaan ze het morgen nog eens over doen met Siemering als gadt.quote:Op maandag 11 december 2006 23:27 schreef golfer het volgende:
Witteman geeft opnieuw een brevet van onvermogen weg als het gaat om het interviewen van mensen uit de sportwereld.
Rappe tong, goede woordkeuze.quote:Op maandag 11 december 2006 23:53 schreef Caipirinhia het volgende:
woow, die gast wist goed waar die over lulde!![]()
In een snelle peiling van De Hond staat-ie al op 24 zetels.quote:Op maandag 11 december 2006 23:54 schreef golfer het volgende:
Rappe tong, goede woordkeuze.
Daar zit wel een politieke splinterpartij in.![]()
Inderdaad.quote:Op maandag 11 december 2006 23:53 schreef Caipirinhia het volgende:
woow, die gast wist goed waar die over lulde!![]()
Onder die grafsteen in Deventer schijnen ook nog wat beschermde diersoorten te leven.quote:Op dinsdag 12 december 2006 00:03 schreef Arcee het volgende:
In een snelle peiling van De Hond staat-ie al op 24 zetels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |