abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_43964352
Naar aanleiding van http://gregoriusnekschot.(...)st_nieuw_slachtoffer dacht ik aan het volgende:

Waarom overweegt D66 niet een fusie met de Nationale VolksUnie (NVU)? Alexander Pechtold en Constant Custers zouden in ieder geval oriënterende gesprekken kunnen voeren. Beide willen immers niet spreken over een vergelijkbaar onderwerp: Pechtold over de Armeense genocide en Custers Kusters niet over de holocaust.

Bovendien hebben de jongens en meisjes van de NVU, net als Pechtold en de rest van D66, nogal islamofiele neigingen. Lees maar:

Een kleine groep neo-nazi’s van de Nederlandse Volksunie houdt begin maart in aanloop naar de statenverkiezingen een demonstratie in Apeldoorn. Behalve de nationale driekleur en swastika’s hebben ze Iraakse vlaggen bij zich met in Arabisch schrift de slogan ‘Allah Akbar’. Een aantal Duitse neo-nazi’s heeft een vlag meegenomen met in gotische letters op Duitse kleuren de woorden ‘Kein Blut Für Öl’.

Bron: www.libertarian.nl/NL/archives/000268.php
De inherente ondeugd van kapitalisme is de ongelijke verdeling van zegeningen, de inherente deugd van socialisme is de gelijke verdeling van ellende.
pi_43964428
Ze willen er wel over spreken, maar niet oordelen. Bovendien zijn ze het niet eens met de selectieve manier van vragen stellen: alleen Turken.

Zo moeilijk is dat verschil toch niet?
  dinsdag 28 november 2006 @ 16:23:47 #3
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_43964567
Kuttopic, slotje.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  dinsdag 28 november 2006 @ 16:25:47 #4
66363 TrentReznor
Nothing can stop me now..
pi_43964635
Ga lekker ergens anders baggeren
Code #0 Er is een onbekende fout opgetreden. Ga terug en probeer het opnieuw.
  dinsdag 28 november 2006 @ 16:26:15 #5
95427 Hephaistos.
ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
pi_43964647
Gevat hoor
pi_43964688
quote:
Op dinsdag 28 november 2006 16:20 schreef Tirion het volgende:
Ze willen er wel over spreken, maar niet oordelen.
Jij bedoelt dus dat Constant Kusters wel over de holocaust wil spreken, maar er niet over wil oordelen?

Erg vaag, net als Pechtolds standpunt.
De inherente ondeugd van kapitalisme is de ongelijke verdeling van zegeningen, de inherente deugd van socialisme is de gelijke verdeling van ellende.
  dinsdag 28 november 2006 @ 17:46:14 #7
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_43967249
quote:
Op dinsdag 28 november 2006 16:23 schreef Falco het volgende:
Kuttopic, slotje.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')