Amen, helaas. Spijker en kop verhaal.quote:Op zondag 26 november 2006 13:57 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hele goede spits; Helaas voor hem verprutst ene Ten Cate zijn prestaties in het veld. Want winnen is niet genoeg in Amsterdam, het moet mooi voetbal zijn, aanvallend, gedurfd, met gogme en uiteraard in 4-3-3 stijl: Dus Huntelaar moet méér kunnen dan alleen doelpunten maken, aldus HTC. Dat je dan verliest, ach, je voetbalt tenminste mooi. Dat ellendige PSV staat met 8 man achter de bal, heeft Zuid-Amerikaanse duikelaars, speelt anti-voetbal en wint maar met 0-1 in Amsterdam. Schandalig
. Als Ajax ooit nog kampioen wil worden en Europees iets voor wil stellen, dan zal het die naďeve "Hollandse school" dogma's definitief uit de Arena moeten donderen. Anders blijft het armoe troef daar in Amsterdam.
Wtf is dat voor belachelijke rode kaart??quote:Op zondag 26 november 2006 13:58 schreef toma het volgende:
http://www.upitus.com/download.php?file=ad6c2353
hier de fout van Bossen
Hugo Borst moet optyfen met dat soort geintjes voor een wedstrijd. Van mij part flikkeren ze hem zowel bij het AD als bij de NOS de deur uit. Smerige kwijlquote:Op zondag 26 november 2006 13:59 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
terrecht dat hij dat heeft gedaan![]()
Helemaal met je eens. Hij moet zonodig meevoetballen om een 'complete' spits te worden en sindsdien scoort ie niet meer. Ten Cate (en van Basten ook) maken 'm op deze manier kapot.quote:Op zondag 26 november 2006 13:57 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hele goede spits; Helaas voor hem verprutst ene Ten Cate zijn prestaties in het veld.
Zo slecht was Blind nog nietquote:Op zondag 26 november 2006 14:04 schreef devv05 het volgende:
[..]
Helemaal met je eens. Hij moet zonodig meevoetballen om een 'complete' spits te worden en sindsdien scoort ie niet meer. Ten Cate (en van Basten ook) maken 'm op deze manier kapot.
Zoals ik het zie op het filmpje en volgens teletekst was het direct rood.quote:Op zondag 26 november 2006 14:02 schreef twi het volgende:
[..]
Spartaan en Sneijder komen beide hard in, Sneijder heeft er het meeste last van en is boos. Krabbelt overeind en gaat verhaal halen, omdat de scheidsrechter niet fluit. Borsten tegen elkaar, woordenwisseling. Bossen komt aangerend en geeft Sneijder geel. Sneijder loopt weg en roept nog wat richting Bossen. Grygera probeert Bossen tegen te houden, maar Bossen geeft alsnog rood aan Sneijder. Mij is nog onduidelijk of het direct was of tweede keer geel.
Borst kun je niks verwijten over het naar buiten brengen. Wel dat dat gebeurt twee dagen voor zijn Sparta Rotterdam.quote:Op zondag 26 november 2006 14:03 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Hugo Borst moet optyfen met dat soort geintjes voor een wedstrijd. Van mij part flikkeren ze hem zowel bij het AD als bij de NOS de deur uit. Smerige kwijl
dat gevoel heb ik ook ja.quote:Op zondag 26 november 2006 14:04 schreef twi het volgende:
Ajax is echt als een kaartenhuis in elkaar gedonderd na PSV thuis.
de ajax site meld dat het 2 keer geel wasquote:Op zondag 26 november 2006 14:06 schreef gday het volgende:
[..]
Zoals ik het zie op het filmpje en volgens teletekst was het direct rood.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |