Ieeeuw, wie is Atuurquote:Op donderdag 15 maart 2007 12:56 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik ga denk ik even een wandeling maken in de atuur.
Hai, ben jij de mod van GAM?quote:Op donderdag 15 maart 2007 12:59 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
zow en slowchat maar in de SC topics
Tis geen democratie hier hoorquote:Op donderdag 15 maart 2007 18:51 schreef mordradead het volgende:
Gamedemon zou een hele goede moderator zijn, toch prefereer ik een capibar/rockstah boven hem.
Zeg anders ga jij weer terug op je mod stoel man!quote:
1 van de SC's? Als het goed is zou er maar 1 zon topic bestaan, en de rest van de reeksen vol met gepraat over een console, gepost van screens en filmpjes ipv geblaat over bijvoorbeeld tv's of leefsituaties.quote:Op donderdag 15 maart 2007 14:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik probeer wel eens een van de SC's door te lezen, maar ga die dingen niet dagelijks bijhouden zolang er op wat onschuldig gebagger na (waar over het algemeen alle vaste users wel eens aan meedoen), nagenoeg niks interessants gebeurd, in dat opzicht is een bericht in de FB, een TR of een PM veel effectiever voor mij dan elke dag +/- 5 topics met 50 tot 200 nieuwe reacties(die topics lopen snel) door te filteren.
Daar heb ik het serieus te druk voor..quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:04 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Zeg anders ga jij weer terug op je mod stoel man!
Is dat sowieso niet de richtlijn voor als je als mod wordt aangewezen? actief mee posten in het forum waar je gaat modden?quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:05 schreef Bastard het volgende:
[..]
1 van de SC's? Als het goed is zou er maar 1 zon topic bestaan, en de rest van de reeksen vol met gepraat over een console, gepost van screens en filmpjes ipv geblaat over bijvoorbeeld tv's of leefsituaties.
Maar goed, ik heb wat dat betreft een beetje de hoop wel opgegeven.
Het is mis gegaan toen fok games er kwam, daar moet je wezen om screens te zien en op te reageren, GAM is de SC er van geworden, althans zo maak ik het wel mee op het moment.
En ja, ik vind het een slechte zaak dat ik de GAM mods niet ken, dat betekent dat ze er gewoon niet zijn.. die zouden op zn minst in iedere reeks moeten posten om op de hoogte te zijn.
Mijn mening dan he
Wat mij betreft wel ja! Tis lullig om te zeggen misschien, maar je bent geen mod voor het kleurtje.quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:13 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Is dat sowieso niet de richtlijn voor als je als mod wordt aangewezen? actief mee posten in het forum waar je gaat modden?
Gewoon een user dus met extra knopjes
Waarom zou ik geforceerd in de centrale topics moeten gaan reageren, ik heb geen Xbox 360 bijvoorbeeld omdat de line-up van games mij op dit moment niet echt boeit, moet ik dan geforceerd met jullie mee gaan posten omdat ik mod ben? is dat ook niet een beetje de boel omdraaien?quote:Op donderdag 15 maart 2007 19:05 schreef Bastard het volgende:
[..]
1 van de SC's? Als het goed is zou er maar 1 zon topic bestaan, en de rest van de reeksen vol met gepraat over een console, gepost van screens en filmpjes ipv geblaat over bijvoorbeeld tv's of leefsituaties.
Maar goed, ik heb wat dat betreft een beetje de hoop wel opgegeven.
Het is mis gegaan toen fok games er kwam, daar moet je wezen om screens te zien en op te reageren, GAM is de SC er van geworden, althans zo maak ik het wel mee op het moment.
En ja, ik vind het een slechte zaak dat ik de GAM mods niet ken, dat betekent dat ze er gewoon niet zijn.. die zouden op zn minst in iedere reeks moeten posten om op de hoogte te zijn.
Mijn mening dan he
Neehoor, maar ik hebzoiets als internet plus bellen van kpn aangeschaft en moet nog tot dinsdag wachten op een monteur, dus ben ik tot dinsdag alleen tijdens mijn werktijden online.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 06:45 schreef Bastard het volgende:
Hier moet ook eerst een TR worden geplaatst zeker
Nee, natuurlijk niet.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 09:12 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Waarom zou ik geforceerd in de centrale topics moeten gaan reageren, ik heb geen Xbox 360 bijvoorbeeld omdat de line-up van games mij op dit moment niet echt boeit, moet ik dan geforceerd met jullie mee gaan posten omdat ik mod ben? is dat ook niet een beetje de boel omdraaien?
Ik zei toch eerder dat ik die topics zo nu en dan bekijk, en true ik kan allerlei bagger gaan verwijderen, maar heeft het zin om bagger aan te pakken als dat 3 dagen geleden gebeurd is? Daarom vraag ik ook user FB dmv TRs, PMs of berichten in de FB, ik kan niet overal op tijd bij zijn tenzij ik 50 schermen open hou die ik elke 5 minuten moet refeshen terwijl jullie als user van jullie eigen centrale hokjes topics precies weten wanneer er gebaggerd word.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 09:43 schreef Panick het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet.
Maar aangezien je medemods al maanden verstek laten gaan is het misschien wel wenselijk dat je, geheel tegen je principes, toch even kijkt.
Iets met verantwoordelijkheid nemen als je collega's verzaken. Meeposten hoef niet, maar kijk op z'n minst soms even hoe het gaat.
Misschien zou je in + (FC) eens aan moeten kaarten dat je 2 medemods al eeuwen niet meer actief meeposten en dat de situatie voor jou een beetje teveel wordt om alleen te handelen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 09:55 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik zei toch eerder dat ik die topics zo nu en dan bekijk, en true ik kan allerlei bagger gaan verwijderen, maar heeft het zin om bagger aan te pakken als dat 3 dagen geleden gebeurd is? Daarom vraag ik ook user FB dmv TRs, PMs of berichten in de FB, ik kan niet overal op tijd bij zijn tenzij ik 50 schermen open hou die ik elke 5 minuten moet refeshen terwijl jullie als user van jullie eigen centrale hokjes topics precies weten wanneer er gebaggerd word.
Het 'alleen' afhandelen is niet het enige probleem, het probleem is ook dat er nauwelijks User feedback in dit subforum zit, Als er in MUZ(waar ik ook al anderhalf jaar mod) een dubbel topic geopend word dan heb ik binnen no-time een TR of een sluitverzoek in de FB terwijl ik hier in GAM twee dagen moet wachten om het daarna door flauwe grapjes in een centraal topic te vernemen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:19 schreef Panick het volgende:
[..]
Misschien zou je in + (FC) eens aan moeten kaarten dat je 2 medemods al eeuwen niet meer actief meeposten en dat de situatie voor jou een beetje teveel wordt om alleen te handelen..
Je kan er niet vanuit gaan dat de users het hier via TR of FB gaan regelen.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:24 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het 'alleen' afhandelen is niet het enige probleem, het probleem is ook dat er nauwelijks User feedback in dit subforum zit, Als er in MUZ(waar ik ook al anderhalf jaar mod) een dubbel topic geopend word dan heb ik binnen no-time een TR of een sluitverzoek in de FB terwijl ik hier in GAM twee dagen moet wachten om het daarna door flauwe grapjes in een centraal topic te vernemen.
Je reactie is verkeerd... jij hoort te checken op die dingen, niet pas kijken na een TR.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:24 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het 'alleen' afhandelen is niet het enige probleem, het probleem is ook dat er nauwelijks User feedback in dit subforum zit, Als er in MUZ(waar ik ook al anderhalf jaar mod) een dubbel topic geopend word dan heb ik binnen no-time een TR of een sluitverzoek in de FB terwijl ik hier in GAM twee dagen moet wachten om het daarna door flauwe grapjes in een centraal topic te vernemen.
Maar je kan toch stellen dat een mod met een Xbox 360 alle topics van 360 spellen moet volgen en een mod met een Wii de nintendo topics. Enz.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:45 schreef Bastard het volgende:
Of.. als je toch 2 verschillende hebt.. wijs de 1 aan voor die reeksen en de ander voor de andere reeksen.
Check dan samen algemene topics.
Je gaat toch niet alleen modden in topics waar je zelf komt?
voordat de TR werd ingevoerd ging het via FB danwel via mail en werd dit topic ook een stuk beter bezocht, dit is dus geen kwestie van luiheid. Ik heb al aangegeven dat ik er alles aan wil doen om dit subforum goed te modden maar dat je als je zelf iets ziet gebeuren wat niet door de beugel kan, of het nou bagger is of policy overschreidende dingen je dat ook zou kunnen melden als je dat opgelost wil zien, als je dat dan niet doet kan het inderdaad zijn dat dat pas na twee dagen gebeurd omdat je al die centrale topics niet kan bijhouden(en dan heb ik het niet alleen over de console handheld topics maar ook over die web-based games die er zo nu en dan 2 topics per dag doorheen rushen).quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:40 schreef Bastard het volgende:
Je reactie is verkeerd... jij hoort te checken op die dingen, niet pas kijken na een TR.
"vroeger' waren er nog geeneens TR's.. en toen liep het wat dat betreft ook goed (of beter wil ik eigenlijk zeggen).
TR's maken de mods kennelijk lui.
Ja.. maar wat als een mod geen 360 heeft, kennelijk is dat dus zo.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:50 schreef Heintje het volgende:
[..]
Maar je kan toch stellen dat een mod met een Xbox 360 alle topics van 360 spellen moet volgen en een mod met een Wii de nintendo topics. Enz.
Tijdje terug ook een TR gedaan, er is nu nog niks aangemod.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:51 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
voordat de TR werd ingevoerd ging het via FB danwel via mail en werd dit topic ook een stuk beter bezocht, dit is dus geen kwestie van luiheid. Ik heb al aangegeven dat ik er alles aan wil doen om dit subforum goed te modden maar dat je als je zelf iets ziet gebeuren wat niet door de beugel kan, of het nou bagger is of policy overschreidende dingen je dat ook zou kunnen melden als je dat opgelost wil zien, als je dat dan niet doet kan het inderdaad zijn dat dat pas na twee dagen gebeurd omdat je al die centrale topics niet kan bijhouden(en dan heb ik het niet alleen over de console handheld topics maar ook over die web-based games die er zo nu en dan 2 topics per dag doorheen rushen).
50 schermen is wel erg overdreven denk ik.. als je het forum niet kan bijhouden heb je er hulp bij nodig van collega's, zijn die er niet moet je zorgen dat je ze krijgt.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:00 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
TRs kan je anoniem plaatsen, als je om een of andere reden geen zin hebt omdat te doen kom dan ook niet aanzetten dat er niet snel ingegrepen word in Centrale danwel SC topics. Ik heb zoals eerder gezegd geen 50 schermen aanstaan die ik continu refresh om te kijken of er al gebaggerd is.
Dus het is rustiger geworden.. maar het lijkt drukker op de een of andere manier.quote:en werd dit topic ook een stuk beter bezocht
Maar dit is MUZ niet.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 12:24 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Het 'alleen' afhandelen is niet het enige probleem, het probleem is ook dat er nauwelijks User feedback in dit subforum zit, Als er in MUZ(waar ik ook al anderhalf jaar mod) een dubbel topic geopend word dan heb ik binnen no-time een TR of een sluitverzoek in de FB terwijl ik hier in GAM twee dagen moet wachten om het daarna door flauwe grapjes in een centraal topic te vernemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |