Dat model had in ieder geval geen last van te weinig airflow.quote:Op vrijdag 24 november 2006 23:33 schreef Andyvie het volgende:
Qua service heb ik alleen maar goeie ervaringen met Medion. Ik had een pc gekocht van de Aldi en die maakte een lawaai als een stofzuiger (bekend probleem van die serie). Ik gebeld en binnen een paar dagen stond er iemand voor de deur die een nieuwe koeler monteerde.
Sindsdien nooit meer problemen gehad.
Voor die prijs kun je nergens zo'n pc krijgen.
Het is alleen de vraag of je het allemaal wel nodig hebt, want ik denk dat jij voor een pc die jij wilt hebben om de spellen te spelen die jij opnoemt gerust met een mindere (en dus goedkopere) pc toe kunt...
Binnenkort krijg ik ook de nieuwe NFS en misschien wil ik ook nog wel andere spellen proberen. Maar het is dus wel een aanrader? Een goedkopere pc hoef ik sowieso niet. Ik wil wel een die weer een aantal jaar meekan.quote:Op vrijdag 24 november 2006 23:33 schreef Andyvie het volgende:
Qua service heb ik alleen maar goeie ervaringen met Medion. Ik had een pc gekocht van de Aldi en die maakte een lawaai als een stofzuiger (bekend probleem van die serie). Ik gebeld en binnen een paar dagen stond er iemand voor de deur die een nieuwe koeler monteerde.
Sindsdien nooit meer problemen gehad.
Voor die prijs kun je nergens zo'n pc krijgen.
Het is alleen de vraag of je het allemaal wel nodig hebt, want ik denk dat jij voor een pc die jij wilt hebben om de spellen te spelen die jij opnoemt gerust met een mindere (en dus goedkopere) pc toe kunt...
Ja als ik die vond deed ik dat ook. Maar waar vind ik die?quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:35 schreef Jordy-B het volgende:
Ik heb één medion PC gehad en dat was een prima ding tegen een superscherpe prijs...
Tegenwoordig krijg je er echter overbodige dingen als die tv-kaart bij, en mag je je afvragen of je wel wil betalen voor zaken die je toch niet gebruikt... Als je elders een gelijkwaardige pc (zonder de overbodige onderdelen) kan krijgen voor een scherpere prijs dan de medion , zou ik dat doen... Anders heb je met de medion gewoon een goede computer met een goede prijs.
Ik kan zeggen dat de versie van maart 2003 een goede versie was.quote:Op zondag 26 november 2006 22:38 schreef MaGNeT het volgende:
Ik vergelijk het altijd een beetje met een Kia of het vroegere Daewoo:
Op papier, in de folder ziet het er fantastisch uit en zit het vol met mooie opties voor minder geld dan bij welk merk dan ook.
Maar als je zo'n auto dan rond de 2 ton hebt zitten weet je ineens weer waarom het zo goedkoop was.
Maar er zijn ook goede modellen van Medion. Dat is het listige.
Je zal het systeem echt een week moeten testen, voluit, om te weten of het aan je eisen voldoet.
Dat is dan weer een voordeel van de Aldi: niet goed, geld terug zonder discussie. Dat is dan ook de enige reden waarom ik nu zeg: haal 'm gewoon en kijk of het bevalt.
quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:25 schreef CecilBDemented het volgende:
medion is bagger alleen meer ellende mee gehad alles is al vermeld in topic.
je kunt beter wachten op een nieuwe targa variant van de lidl
Het is jammer dat de ervaringen zo verschillend zijn.quote:Op maandag 27 november 2006 00:46 schreef Siegfried het volgende:
Ik heb alleen maar heel goeie ervaringen met Aldi en Medion.
Mijn vader werkt inmiddels alweer 6 jaar zonder enig probleem op een aldi/medion PC.
Targa daarentegen is een ramp!
Mijn tante heeft er deze maand een bij de lidl gekocht, en de specificaties waren totaal niet van deze tijd. 512mb ram, 160gb hardeschijf, dat werk. Behoorlijk oude modellen, voor de prijs van nu zeg maar
Ik zeg: Medion
MEdion koeler kwam er bij een oude bios pas sterk in als de temp >56graden wasquote:Op maandag 27 november 2006 19:11 schreef RainofDeath het volgende:
Die krengen zijn altijd warm aangezien ze een cooler gebruiken die slechter is dan de boxed versie. Mijn medion werd rond de 55/60 graden met de medion cooler maar toen ik een nieuw moederbord had met dezelfde processor en de orginele boxed cooler van intel was dat gedaalt tot 30/40 graden... , niet kopen dus
MaGNeT zegt: Koop hem gewoon, is het echt niks dan lever je hem zo weer inquote:Op zondag 26 november 2006 22:38 schreef MaGNeT het volgende:
Dat is dan weer een voordeel van de Aldi: niet goed, geld terug zonder discussie. Dat is dan ook de enige reden waarom ik nu zeg: haal 'm gewoon en kijk of het bevalt.
Zelfde als ik heb.. Gewoon een goede serie is dat geweestquote:Op maandag 27 november 2006 22:04 schreef Dwersdriever het volgende:
Ik heb nog nooit zo lang gedaan met een PC als deze van Medion. Stamt alweer van 2003, maar voldoet nog altijd uitstekend. Het is een prima, complete computer voor een heel redelijke prijs geweest. Het apparaat heeft in die 3,5 jaar eigenlijk bijna non-stop aangestaan. Ben er nog altijd zeer content mee.
Ik zie je stukje ja. Jij hebt er duidelijk meer verstand van dan ik.quote:Op maandag 27 november 2006 22:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Zelfde als ik heb.. Gewoon een goede serie is dat geweest
@hierboven
Gewone tobo die bij de mijne zat was wel goed, alleen weinig knopjes. Dus heb sinds kort een Logitech Media Elite.
Muis die erbij zat was een MS Intellipoint. met balletje..
En een muis koop je altijd van MS of Logitech lijkt me... de rest zou ik nooit willen hebben..
1keer een Typhoon gehad..
Na 5minuten gebruik krijg ik tintelingen in mn pols.. Met mn MS muisje nog nooit gebeurd.
Heb ook andere muis gekocht trouwens.. Microsoft Comfort 3000
In dit topic had ik al eerder vermeld dat ik al een scherm hebquote:Op maandag 27 november 2006 22:47 schreef Zweefvliegje het volgende:
Nou, als jij blij bent met de specificaties dan moet je hem toch kopen.. ik ben 1 van de weinigen lees ik, maar ik heb dus niks dan goede ervaringen met een pc bij de Aldi vandaan (ook Medion).
Heb er zelf 1 gekocht met m'n moeder, jaartje of 3 a 4 geleden en die werkt nog steeds 100%.
Deze was toendertijd 1000 euro en hij gaat nu nog steeds mee als 1 van de goede pc's dier er zijn.
TS, ben benieuwd naar je keuze maar voor 799 zou ik er in iedergeval over nadenken. Wel jammer dat er geen scherm bij zit. Dat is overigens wel de reden waarom ik zelf een andere zou kiezen, maar dat is meer persoonlijk.
Zelf heb ik afgelopen week dit systeem gekocht:
Slimeline HP pc (599 euro)
LG 19" widescreen monitor (249 euro)
In totaal dus 848 euro, net iets meer als 799 maar dus wel met scherm en voor mij specificaties die goed genoeg zijn.
De oude prescott neuk gevallen ja.quote:Op dinsdag 28 november 2006 19:19 schreef Ghostbuster het volgende:
Alleen ik zou de koeling veranderen in de kast
Schijnt nogal een drama te zijn bij die dingen
Dat lijkt mij geen enkel probleemquote:Op dinsdag 28 november 2006 22:24 schreef Lippie85 het volgende:
Ik heb net NFS Carbon op mijn oude pc geïnstalleerd.
Instellingen staan op 640 bij 480 detailniveau laag. En nog draait het slecht
Kan ik met die Aldi pc wel op minimaal 1024x768 en detailniveau hoog spelen? Of misschien maximaal?
Kan makkelijk ik kan hem makkelijk vol draaien, Carbon is vrij licht qua specs welquote:Op dinsdag 28 november 2006 22:24 schreef Lippie85 het volgende:
Ik heb net NFS Carbon op mijn oude pc geïnstalleerd.
Instellingen staan op 640 bij 480 detailniveau laag. En nog draait het slecht
Kan ik met die Aldi pc wel op minimaal 1024x768 en detailniveau hoog spelen? Of misschien maximaal?
De PCs zijn vaak erg scherp maar dat komt omdat er op een paar onderdelen altijd bezuinigt wordt omdat dat geen sexy onderdelen zijn. De CPU kunnen ze weinig aan verkloten, dan het geheugen daar staat niet bij hoe snel het is en ik kan me ook voorstellen dat het ene merk geheugen sneller is dan het andere merk. Vervolgens de videokaart, een 7800XL, deze zit alleen in deze PC en is dus niet eens een mainstream kaart zoals een willekeurige VGA kaart wel is. Dat betekent hoogstwaarschijnlijk dat de klok snelheid erg laag is. De kaart komt ergens tussen de 7800GS en GT volgens GoT en dat betekent bij lange na geen high-end card. Het moederbord wordt niet eens genoemd wat dus betekent dat dat ook niet geweldig zal zijn. De performance verschillen zullen niet dramatisch zijn maar ze zijn er wel, ook daar lever je dus op in. De voeding wordt ook niet genoemt dus ook daar zal wel op gekort zijn, zal wel voldoende zijn maar of het over houdt...quote:Op vrijdag 24 november 2006 21:07 schreef Lippie85 het volgende:
Medion Data-Bay und Multifunktions-Display
Intel Core 2 Duo E6600 (2,4 Ghz)
2048 MB DDR2 Ram
Nividia Geforce 7800 XL mit 256 MB High End Grafikkarte
Samsung 400 GB HDD
Sony DVD-Rom
Sony 16 x DualLayer, DVD-CD Brenner
TV-Karte mit 2 x DVB-S, 2 x DVB-T, 2 x Analog-TV / Kabel-TV
W-LAN
dazu wie immer reichlich Software
+ einen Gutschein für ein kostenloses Upgrade auf Windows Vista.
Preis 999,00 Euro !!!!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |