Dat heeft ie heel erg vaak en dat zien gelukkig steeds meer mensen in Nederland in.quote:
Beter dan jij speltquote:Op donderdag 23 november 2006 23:51 schreef Haaibaaike het volgende:
Jan praat wel goed.
Ja, hij is de tegenhanger van Pimquote:Op donderdag 23 november 2006 23:51 schreef Haaibaaike het volgende:
Jan praat wel goed.
Hier in België zetten we altijd een jolijke PS-er (Waalse socialisten , bijna zo erg als dit hier) op defensie. Stuur ze de halve wereld rond met een C130 vliegtuig van het leger om de troepen te bezoeken, en je hebt al de helft minder last van eentje ervan ...quote:Op donderdag 23 november 2006 23:46 schreef PLAE@ het volgende:
V Velzen op wattes? Defensie? bestaat dat dan nog?![]()
quote:Op donderdag 23 november 2006 23:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus elke beroepspoliticus of medewerker van een politicus is een parasiet die op onze kosten leeft
Ik bedoel dat-ie gelijk heeft om iig aan te schuiven bij Balk. Da's een heel ander soort gelijk, golfer.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:52 schreef golfer het volgende:
Dat heeft ie heel erg vaak en dat zien gelukkig steeds meer mensen in Nederland in.
heaumeau'squote:Op donderdag 23 november 2006 23:53 schreef SunChaser het volgende:
Ha morgen Geen Stijl op bezoek. Tof! Die komt niet zo vaak in beeld
Ja, wanneer komt Danny?quote:Op donderdag 23 november 2006 23:53 schreef SunChaser het volgende:
Ha morgen Geen Stijl op bezoek. Tof! Die komt niet zo vaak in beeld
Dat is ook wederzijds. Na de zomer gaan we weer stemmen en winnen SP en PvdA fors en krijgen we een indigo-lentequote:Op donderdag 23 november 2006 23:52 schreef Arcee het volgende:
Marijnissen: "Als ik eerlijk ben, optimistisch over die samenwerking met 't CDA ben ik natuurlijk ook niet"
Weten we dat vast.
Waarom zouden ze hem uitnodigen? Misschien mag ie mee doen bij Lingo als ie geluk heeft.quote:
Ik zie hem nog eerder in Sesamstraat.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Die zie ik eerder bij het Land van Maas en Geel verschijnen.
Ben wel benieuwd naar het verhaal van Weesie. Ze zijn gewoon goed bezig. Danny zal zich er wel weer tegen afzetten, maar GS heeft een stevige plek ingenomen.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:55 schreef golfer het volgende:
Mooi. Morgen dus Geen Stijl-bashen hier op Fok!![]()
Bij Knevel, als OpperGod.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik zie hem nog eerder in Sesamstraat.![]()
Van die extremisten wel jaquote:Op donderdag 23 november 2006 23:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Dus elke beroepspoliticus of medewerker van een politicus is een parasiet die op onze kosten leeft
Nou, ik denk dat marijnissen eerder refereert aan die halsstarrigheid van 't CDA om perse *niet* met de PvdA in zee te gaan voor Balkenende II. Ik zie 't CDA ervooraan om zowel de SP als de PvdA te negeren en voor de CDA/VVD/SGP/PvdV te gaan. Ware het niet dat zowel VVD als SGP de PvdV liever zien gaan dan komen.quote:Op donderdag 23 november 2006 23:52 schreef Arcee het volgende:
Marijnissen: "Als ik eerlijk ben, optimistisch over die samenwerking met 't CDA ben ik natuurlijk ook niet"
Weten we dat vast.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |