Verliefdheid.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:09 schreef Day het volgende:
Een voorbeeldje.
Waarom realiseerde Tijn zich wel dat hij niet bij Marcia in bed kon gaan liggen, omdat ze thuis een vriend had, maar had het niet hetzelfde bij Mo?
Omdat Marcia dat zelf ook duidelijk aangeeft, dit in tegenstelling tot moeder en echtegenote Monique.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:09 schreef Day het volgende:
Een voorbeeldje.
Waarom realiseerde Tijn zich wel dat hij niet bij Marcia in bed kon gaan liggen, omdat ze thuis een vriend had, maar had het niet hetzelfde bij Mo?
Ik word soms zo moe van je, Eendjequote:Op donderdag 23 november 2006 01:11 schreef PC eend het volgende:
[..]
Zijn we eindelijk van het gelul over politiek en onderzeeers af![]()
Omdat tijn het als verliefdheid ziet, en Mo nietquote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef Day het volgende:
En waarom realiseert Tijn zich nu wel dat hij misschien te ver is gegaan en doet Mo nog steeds alsof er niks aan de hand is?
Tijn moet gewoon zijn gore Brabantse muil houden tegen Monique.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:10 schreef T-lex het volgende:
Mo heeft er duidelijk geen spijt van...
nou Tijn kom op...zeg ff dat je gevoel voor Mo ook echt was en is....![]()
Ja, maar dat is dus juist wat ze allebei ontkennen. Het is/was geen verliefdheid, maar puur en alleen vriendschap.quote:
Hans Teeuwen moet maar een rijmpje voor Rob makenquote:Op donderdag 23 november 2006 01:09 schreef Zjaak_Trekhaak het volgende:
[..]
"Snelkookpan, snelkookpan, vrouwen met een dikke kop daar hou ik niet zo van" - H.T.
Ahem.
BB heeft een mogelijke romance waarschijnlijk wel in de kiem gesmoord met hun filmpjequote:Op donderdag 23 november 2006 01:02 schreef Bartoli het volgende:
straks komt milica, of zou ze niet meer durven
Toch heel anders, want dan kan je meestal toch wel weer naar huis op het eind van de dag, hier kan je 3 maanden lang elkaar niet ontlopenquote:Op donderdag 23 november 2006 01:10 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat verbaast me altijd zo. Dat je je zo laat meeslepen. Hoe anders is zo'n BB-huis dan, pak 'm beet, de dog-eat-dog-mentaliteit in het bedrijfsleven, waar alles om winnen en scoren draait?
Ik verbeeld me altijd dat ik de dingen in perspectief zou blijven zien, maar ik zou nooit het huis ingaan om dat te testen
Iemand (Rubyquote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef Sonique het volgende:
[..]
Verliefdheid.
Tijn denk dat hij echt verliefd is op Mo.
omdat tijn het zich is gaan realiseren wat het voor een impact heeft terwijl Mo gewoon een chinese muur (ipv plank) voor haar kop heeftquote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef Day het volgende:
En waarom realiseert Tijn zich nu wel dat hij misschien te ver is gegaan en doet Mo nog steeds alsof er niks aan de hand is?
Hoe langer iemand een relatie heeft, deste opwindender wordt het voor onze Tijn.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:10 schreef T-lex het volgende:
Mo heeft er duidelijk geen spijt van...
nou Tijn kom op...zeg ff dat je gevoel voor Mo ook echt was en is....![]()
Jahoor welkomquote:Op donderdag 23 november 2006 01:11 schreef neferhone het volgende:
dit is toch een cos?
Tijn mag en kan niet toegeven dat het verliefheid is, ze heeft een man met kinderen immers.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:13 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, maar dat is dus juist wat ze allebei ontkennen. Het is/was geen verliefdheid, maar puur en alleen vriendschap.
Dan spreekt hij zichzelf toch tegen? Of zie ik dat fout?
ik heb de filmpjes niet kunnen zien is er een link naar?quote:Op donderdag 23 november 2006 01:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
BB heeft een mogelijke romance waarschijnlijk wel in de kiem gesmoord met hun filmpje
Omdat ze 't anders niet aan haar vent kan verkopenquote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef Day het volgende:
En waarom realiseert Tijn zich nu wel dat hij misschien te ver is gegaan en doet Mo nog steeds alsof er niks aan de hand is?
Ja, dat hebben we gemerkt. Met een beetje drank op wil ze opeens iedereen aflikken en trekt Etienne af.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Omdat Marcia dat zelf ook duidelijk aangeeft, dit in tegenstelling tot moeder en echtegenote Monique.
Dat is ook wel weer zo. Maar dan nogquote:Op donderdag 23 november 2006 01:14 schreef PC eend het volgende:
[..]
Toch heel anders, want dan kan je meestal toch wel weer naar huis op het eind van de dag, hier kan je 3 maanden lang elkaar niet ontlopen
dat was toen mil nog een vriendje had. Ze is nu veranderd en roene gaan missen. Dus dat zal heus wel nietquote:Op donderdag 23 november 2006 01:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
BB heeft een mogelijke romance waarschijnlijk wel in de kiem gesmoord met hun filmpje
Ik had me al een paar keer ingehouden, een beetje prikkenlend gedag zeggen vond ik nog net kunnen...quote:Op donderdag 23 november 2006 01:12 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ik word soms zo moe van je, Eendje![]()
Ze lieten weer zien dat Milica zei dat ze Jeroen seksueel totaal niet aantrekkelijk vond en absoluut niets met hem wil.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:16 schreef neferhone het volgende:
[..]
ik heb de filmpjes niet kunnen zien is er een link naar?
preciesquote:Op donderdag 23 november 2006 01:16 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hoe langer iemand een relatie heeft, deste opwindender wordt het voor onze Tijn.
Marlies had geen relatie, dus die viel snel af. Toen was het Micheline, maar die was nog niet zo lang met Semih, dus richtte hij zijn pijlen maar op Monique.
Dat denk ik ook. Tijn wéét dat hij niet verliefd moet/mag worden en zal dit dus ten alle tijden tegenover zichzelf ontkennen. En ook ten opzichte van de rest van de wereld.quote:Op donderdag 23 november 2006 01:16 schreef Sonique het volgende:
[..]
Tijn mag en kan niet toegeven dat het verliefheid is, ze heeft een man met kinderen immers.
-knip-
Aan de andere kant moest Jeroen ook niet veel van haar hebben in het beginquote:Op donderdag 23 november 2006 01:19 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ze lieten weer zien dat Milica zei dat ze Jeroen seksueel totaal niet aantrekkelijk vond en absoluut niets met hem wil.
Denk je dat echt?quote:Op donderdag 23 november 2006 01:16 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Hoe langer iemand een relatie heeft, deste opwindender wordt het voor onze Tijn.
Marlies had geen relatie, dus die viel snel af. Toen was het Micheline, maar die was nog niet zo lang met Semih, dus richtte hij zijn pijlen maar op Monique.
Zegt de eend die meer weg heeft van een pitbullquote:Op donderdag 23 november 2006 01:18 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik had me al een paar keer ingehouden, een beetje prikkenlend gedag zeggen vond ik nog net kunnen...
Maar dan kom jij er altijd weer achteraan die er nog even op door moet gaan, zucht
Ik vond het op z'n minst heel opvallend. Ik dacht even dat hij met opzet een onbereikbaar iemand zoekt, omdat hij eigenlijk op mannen valt. Maar ik denk toch dat hij hetero is, dus dan zal er een andere verklaring moeten zijn.quote:
Misselijke opmerking Scanquote:Op donderdag 23 november 2006 01:17 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ja, dat hebben we gemerkt. Met een beetje drank op wil ze opeens iedereen aflikken en trekt Etienne af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |