alsof je het anders wel had gewetenquote:
Hoe denk je dat ik hier punten pak? 80% gegok, 20% kennisquote:Op woensdag 22 november 2006 20:04 schreef RoofingBurner het volgende:
Ongelofelijk, ontzettende filmfabeet die ik ben. Het is trouwens wel uit de periode dat ik vaak in de bios kwam. Een onder de gordel gokje.
Wat heeft de mensheid aan Elisha Graves Otis te danken?
Inderdaad. Alsof je een lijstje in je hoofd hebt met alle films plus jaartallen van Kevin Baconquote:Op woensdag 22 november 2006 20:02 schreef Soempie het volgende:
[..]
alsof je het anders wel had geweten
zie bovenquote:Op woensdag 22 november 2006 20:05 schreef macondo het volgende:
[..]
Inderdaad. Alsof je een lijstje in je hoofd hebt met alle films plus jaartallen van Kevin Bacon![]()
tanga?quote:Op woensdag 22 november 2006 20:05 schreef EdwardJobHopper het volgende:
[..]
Hoe denk je dat ik hier punten pak? 80% gegok, 20% kennis
Elisha Graves Otis... Dat klinkt als een zwarte naam. Ik zeg: de tanga!
Close maar niet helemaal wat ik zoek. Laten we zeggen dat hij de lift heeft verbeterd, welke verbetering was dit?quote:Op woensdag 22 november 2006 20:05 schreef doeka het volgende:
de lift?
Dat geloof ik nietquote:Op woensdag 22 november 2006 20:05 schreef EdwardJobHopper het volgende:
[..]
Hoe denk je dat ik hier punten pak? 80% gegok, 20% kennis
De schuifdeuren?quote:Op woensdag 22 november 2006 20:07 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
Close maar niet helemaal wat ik zoek. Laten we zeggen dat hij de lift heeft verbeterd, welke verbetering was dit?![]()
Nee, denk aan iets héél belangrijks.quote:Op woensdag 22 november 2006 20:08 schreef Soempie het volgende:
liftknopjes en dat ie dan ook stopt op de goede verdieping?
Ja maar iets minder 'algemeen'quote:Op woensdag 22 november 2006 20:10 schreef Jayhawk het volgende:
veiligheid?
Dat gaat nu nog in sommige gebouwenquote:Op woensdag 22 november 2006 20:12 schreef macondo het volgende:
Dat de deuren niet open gaan als de lift er niet staat?
In een bananenrepubliek als Belgie wellicht..quote:Op woensdag 22 november 2006 20:13 schreef EdwardJobHopper het volgende:
[..]
Dat gaat nu nog in sommige gebouwen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |