quote:Op dinsdag 5 december 2006 19:07 schreef Radeon_NL het volgende:
Hij wordt toch altijd op dinsdag uitgezonden? en woensdag is die dan altijd wel via de gebruikelijke kanalen te verkrjigen.
Bij de eerste duurde het ook vet lang. Toen had ik hem dinsdag op woensdag nacht pas.quote:Op dinsdag 5 december 2006 20:41 schreef __Saviour__ het volgende:
misschien vergeten te capturen ofzo. dat wordt wachten op de scifi-release dan.
dan wachten we wel gewoon . ik zie het wel verschijnen, dan slinger ik de download aan en heb het een paar uur later binnen.quote:Op dinsdag 5 december 2006 20:43 schreef Ultrawuft het volgende:
[..]
Bij de eerste duurde het ook vet lang. Toen had ik hem dinsdag op woensdag nacht pas.
Iemand op ScT zegt dat het op een bepaalde site is, maar die site is inviteonly en heb er geen accountquote:Op dinsdag 5 december 2006 22:20 schreef BoomSmurf het volgende:
Er schijnt trouwens ergens een torrent van een niet-scene release rond te zwerven. Naar verluid kwalitatief erg slecht maar als je niet kan wachten....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Computer, technologie en games nieuws - RSS feed :)
vond hem wel grappig.quote:Op woensdag 6 december 2006 14:47 schreef Super7fighter het volgende:
Jammer van Kolya. De Genii-plots waren altijd interessant.
Ik kan Lucius overigens ook niet uitstaan, maar de inbreng van Kolya en de Genii maakten de aflevering wel waard om te kijken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@Super7figher
Volgens mij is het nu weer exit. Dit waren afleveringen op Movie Central die t/m 3x13 liepen. Als het goed is gaat The Movie Network @ 29 januari verder vanaf 3x14.Maar morgen weer een nieuwe Scrubs!
Am-Ende! | Tree huggin' hippiesmurf | Ik doe niet aan zelf avatars maken, dus ik jat de jouwe! Elke refresh een andere.
BoomSmurf's Avatar Plagiaat Pleger Pagina Gallery Dinges v1.0!
Shepard had dat shield-ding niet eerder kunnen pakken.. Alleen de drager kan erbij. IS ook wel in beeld geweest.quote:Op woensdag 6 december 2006 14:59 schreef Radeon_NL het volgende:
Weer een filler helaas. Vondt persoonlijk weing aan deze episode. Sommige stukjes waren wel leuk.Maar als ik Shepard had geweest had ik al veel eerder dat shield gepakt.
Maar ja, hopen maar dat 3x13 beter is.
idd.. beetje raar vond ik dat ook.quote:Op donderdag 7 december 2006 00:28 schreef __Saviour__ het volgende:
Ook raar dat Lucius ineens niks meer deed. Hij had echt makkelijk die Genii bij de Stargate kunnen uitschakelen. En bijvoorbeeld dat ie zich onder water liet duwen. Dat pik je toch niet als je zo'n schild hebt.
En die schilden moeten best opnieuw op te laten zijn zou je denken.
Ben het er helemaal mee eens.quote:Op donderdag 7 december 2006 00:28 schreef __Saviour__ het volgende:
Ook raar dat Lucius ineens niks meer deed. Hij had echt makkelijk die Genii bij de Stargate kunnen uitschakelen. En bijvoorbeeld dat ie zich onder water liet duwen. Dat pik je toch niet als je zo'n schild hebt.
En die schilden moeten best opnieuw op te laden zijn zou je denken.
Bedoelde met pakken eigenlijk dat ding eerder vragen aan Lucius. Had sommige dingen wel makelijker gemaakt.quote:Op donderdag 7 december 2006 00:26 schreef Stinger__ het volgende:
[..]
Shepard had dat shield-ding niet eerder kunnen pakken.. Alleen de drager kan erbij. IS ook wel in beeld geweest.
En deze aflevering was 3x13
mmz spijtig. Wordt wel een beetje gek van dat uitzend schema. Als je sex hebt ga je toch ook niet steeds stoppen en een broodje eten? Je gaat toch door naar het hoogtepunt?quote:Op woensdag 6 december 2006 17:13 schreef BoomSmurf het volgende:
Spin City idd![]()
Volgens mij is het nu weer exit. Dit waren afleveringen op Movie Central die t/m 3x13 liepen. Als het goed is gaat The Movie Network @ 29 januari verder vanaf 3x14.Maar morgen weer een nieuwe Scrubs!
![]()
denk dat ze anders niet op 42 minuten komenquote:Op donderdag 7 december 2006 01:03 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Ben het er helemaal mee eens.
Als je zag wat die in dat dorp deed, met die bedachte 'redding'. Had hij dat ook bij de gate kunnen doen.
En waarom die zich onder water liet douwen, begreep ik ook niet..
En dat herladen van de schilden lijkt me ook kunnen. Als Shepard gewoon had gezegd dat ie leeg was, had Lucius vast wel afgestaan (desnoods voor iets)..
Ik vond het ook raar, dat Sheppard niet eerder dat schild vroeg aan Lucius (in de stad of bij de gate) en gewoon iedereen neerschoot..
Wat?!?! stoppen ze alweer na een paar afleveringen?quote:
quote:Op zondag 10 december 2006 12:50 schreef __Saviour__ het volgende:
Gisteren was Sanctuary op Veronica. Die Chaya / Athar is tof![]()
Helemaal mee eens!quote:Op zondag 10 december 2006 14:22 schreef Mirel het volgende:
In haar Ancient kleren was ze veel mooier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |