Oké.quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:55 schreef Jarno het volgende:
[..]
Nou goed, omdat ik dol ben op sukkeltjes als jij: licht je 'briljante' opmerking van zojuist eens toe. Even kijken of we het in die botte kop van je geramd krijgen.
Niet díe opmerking, Einstein.quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:58 schreef Bombardier het volgende:
[..]
Oké.
VMBO = School. Jouw klas.
Maatschappijleer = Een schoolvak waar je dingetjes over politiek leer.
MBO = Ook school. Alleen veel moeilijker en oudere kinderen.
Snap je het nu?
Welke snap je nu dan nog niet? Ik wil je best helpen hoor.quote:
Mijn god. Werkelijk. Net als je alles dacht gezien te hebben, komt er alsnog zo'n chromosoom+ binnenwandelen die de eeuwig briljante opmerking 'links lullen rechts vullen' denkt te moeten plaatsen. Ik vraag me altijd af hoe zo'n amoebe dan achter z'n pc zit. "Ha! ZO! Daar. Die zit! Links lullen! Rechts vullen!! Snappen jullie 'm?! HAHAHAHAHAHA, hoe scherp ben ik wel niet zeg!".quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:00 schreef Dagonet het volgende:
Geef het maar op Jarno. Die helm zit in de weg denk ik.
Doet me een beetje denken aan wat sizzler beschrijft in:quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:03 schreef Jarno het volgende:
[..]
Mijn god. Werkelijk. Net als je alles dacht gezien te hebben, komt er alsnog zo'n chromosoom+ binnenwandelen die de eeuwig briljante opmerking 'links lullen rechts vullen' denkt te moeten plaatsen. Ik vraag me altijd af hoe zo'n amoebe dan achter z'n pc zit. "Ha! ZO! Daar. Die zit! Links lullen! Rechts vullen!! Snappen jullie 'm?! HAHAHAHAHAHA, hoe scherp ben ik wel niet zeg!".
Man, wat zit je dwars. Heb je je piemeltje tussen je gulp ofzo.quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:03 schreef Jarno het volgende:
[..]
Mijn god. Werkelijk. Net als je alles dacht gezien te hebben, komt er alsnog zo'n chromosoom+ binnenwandelen die de eeuwig briljante opmerking 'links lullen rechts vullen' denkt te moeten plaatsen. Ik vraag me altijd af hoe zo'n amoebe dan achter z'n pc zit. "Ha! ZO! Daar. Die zit! Links lullen! Rechts vullen!! Snappen jullie 'm?! HAHAHAHAHAHA, hoe scherp ben ik wel niet zeg!".
And the hits just keep on coming.quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:07 schreef Bombardier het volgende:
[..]
Man, wat zit je dwars. Heb je je piemeltje tussen je gulp ofzo.![]()
Het zit me dwars dat overbodige levensvormen als jij continue discussies lopen te verzieken met die kut-oneliners. Maar je bent waarschijlijk te stom om dat te beseffen.quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:07 schreef Bombardier het volgende:
[..]
Man, wat zit je dwars. Heb je je piemeltje tussen je gulp ofzo.![]()
quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:09 schreef Jarno het volgende:
[..]
Het zit me dwars dat overbodige levensvormen als jij continue discussies lopen te verzieken met die kut-oneliners. Maar je bent waarschijlijk te stom om dat te beseffen.
Uit de gewone NRC, ja.quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:49 schreef moussie het volgende:
[..]
is dat het plaatje uit nrc.next ?
wat een rare conclusies verbindt nieuwsnieuws er dan aan, klopt helemaal niets van![]()
en daar blijkt dan uit dat VVD en CDA leden meer koopwoningen bezitten en in de minder drukke gebieden met minder allochtonen wonen .. hoe kan je daaruit concluderen dat de PvdA duurder woont .. omdat ze meer verdienen dan VVD'ers ?quote:
Inderdaad. Dat die PVDA-kandidaten zelf geld hebben zegt juist behoorlijk wat over hun karakter aangezien ze kiezen voor een eerlijker verdeling. Ze hadden ook gewoon zoals andere rijken VVD kunnen stemmen, maar aangezien dit dus geen asocialen zijn, doen ze dat dus niet.quote:Op dinsdag 21 november 2006 18:11 schreef gelly het volgende:
Waarom is het hypocriet veel te verdienen als je links stemt/bent ? Ze staan vrijwillig een groot deel van hun inkomen af en zijn bereid een nog groter deel af te staan. Ben je een salon-liberaal als je in een huurhuis woont en bij de Lidl boodschappen doet ? Als je geen bolknakken rookt en s' avonds een glas cola i.p.v wijn met kaviaar neemt ?
Het artikel zegt dat het het gemiddelde inkomen van die postcode betreft, alleen staat dat niet zo aangegeven in de grafiekjes. Dat is slordig.quote:Op dinsdag 21 november 2006 18:05 schreef moussie het volgende:
[..]
en daar blijkt dan uit dat VVD en CDA leden meer koopwoningen bezitten en in de minder drukke gebieden met minder allochtonen wonen .. hoe kan je daaruit concluderen dat de PvdA duurder woont .. omdat ze meer verdienen dan VVD'ers ?
Of het zijn gewoon luie flikkers die verder eigenlijk niets kunnen, maar wel een achterban nodig hebben om ze in de kamer te krijgenquote:Op dinsdag 21 november 2006 18:14 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat die PVDA-kandidaten zelf geld hebben zegt juist behoorlijk wat over hun karakter aangezien ze kiezen voor een eerlijker verdeling. Ze hadden ook gewoon zoals andere rijken VVD kunnen stemmen, maar aangezien dit dus geen asocialen zijn, doen ze dat dus niet.
...
maw .. er zouden mensen kunnen wonen in goedkope huizen terwijl hun inkomen eigenlijk hoog genoeg is om iets beters te kunnen betalen ?quote:Op dinsdag 21 november 2006 18:16 schreef tvlxd het volgende:
[..]
Het artikel zegt dat het het gemiddelde inkomen van die postcode betreft, alleen staat dat niet zo aangegeven in de grafiekjes. Dat is slordig.
quote:Op dinsdag 21 november 2006 18:22 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Als ik niets zou kunnen, en een inkomensdipje op de koop toe zou nemen, zou ik me nu bij de SP of PvdD naar binnen lullen![]()
Wouter Bos wel, die Sp'er Lazrak niet. Als rechts groeit heb je daar problemen met gelukszoekers, als links groeit heb je daar te maken met gelukszoekers. Dan maakt het verder niet zoveel uit of je nou een rechtse of linkse gelukzoeker bent. Of denk je dat integriteit een linkse eigenschap is?quote:Op dinsdag 21 november 2006 18:27 schreef gelly het volgende:
[..]
Een Wouter Bos kan in het bedrijfsleven een stuk meer verdienen dan in de kamer. De mensen zonder ambities moet je eerder zoeken bij de LPF en consorten die straks van een riante uitkering kunnen genieten zonder ook maar een flikker bij te hebben gedragen aan dit land.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |