http://www.nieuwnieuws.nl(...)duurder_dan_vvd.htmlquote:Kandidaat-Kamerleden van de PvdA wonen gemiddeld in rijkere buurten dan hun VVD-collega's, terwijl de kandidaten van het CDA over het algemeen het verste weg van het Binnenhof wonen. Dat staat dinsdag in een overzicht van nrc.next, die demografische gegevens van de kandidaten in kaart heeft gebracht.
Op basis van leeftijd, geslacht, woonsituatie en inkomen werden de potentiële Kamerleden met elkaar vergeleken.
Qua buurten wonen de mensen op de lijst van de Partij voor Nederland, het CDA en de Partij voor de Dieren op de rijkste plaatsen. Bij die laatste is dat volgens nrc.next vooral te danken aan lijstduwers als Georgina Verbaan en Kees van Kooten die op uitzonderlijk rijke plekken wonen.
Onzin. Lees je eens in voordat je gaat blaten. Laatste alinea:quote:Op dinsdag 21 november 2006 08:45 schreef mvdlubbe het volgende:
Stemmingmakerij. Onder andere de CDAer woont, volgens ditzelfde stuk, in de rijkste buurten. In wat voor buurten de CDAer gemiddeld woont wordt in deze uitsnede niet eens genoemd. Zodoende is de titel enkel een verkiezingsleus.
Ach, het mag dan zo zijn dat ik de laatste alinea niet goed geïnterpreteerd heb, dat verandert niets aan de stelling dat de titel stemmingmakerij is en rechtvaardigt daarnaast niet mijn reactie als 'blaten' te betitelen. Het artikel is een aangever voor reacties zoals de fipo, niets meer of minder.quote:Op dinsdag 21 november 2006 08:49 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Onzin. Lees je eens in voordat je gaat blaten. Laatste alinea:
Qua buurten wonen de mensen op de lijst van de Partij voor Nederland, het CDA en de Partij voor de Dieren op de rijkste plaatsen.
Terug in je mand, of doe je huiswerk goed. Dit zijn namelijk gemiddelden.
Waarom zou dat moeten dan...?quote:Op dinsdag 21 november 2006 09:23 schreef Parzival het volgende:
Zouden Jan en Bos en Femke hun huis willen opofferen voor de armen vraag ik me dan weer af..
En toch lekker wonen, niets mis meequote:Op dinsdag 21 november 2006 09:26 schreef HeatWave het volgende:
Bos woont zeker niet vervelend, op de nieuwendammerdijk in AmsterdamNoord. Erg mooie, grote, ruime woningen aan het water.
Links lullen.......
Nee hoor, opzich niet. En waarom niet? Omdat Bos ervoor WERKT!!!quote:Op dinsdag 21 november 2006 10:14 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
En toch lekker wonen, niets mis mee![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |