Hoe is het in rotjeknor bij de Konmar.quote:Op zaterdag 25 november 2006 16:42 schreef NJ het volgende:
tvp
Was vanmiddag eveven met me ouders er, idd niet gezondquote:Op zaterdag 25 november 2006 12:56 schreef waterreus23 het volgende:
[..]
Dat was ik inderdaad![]()
![]()
maar op de planning staat toch echt Oliver![]()
Vandaag was GIGA druk
Daar is men inmiddels ook vollop aan het werk, en de winkel is binnen een weekje open (Zat. 2 December) nog net optijd voor de sint. zelf moet ik Dinsdag nog wat werkzaamheden verrichten in dat filiaal.quote:Op zaterdag 25 november 2006 18:27 schreef Renesite het volgende:
[..]
Hoe is het in rotjeknor bij de Konmar.
Je zou maar moeten omdat je moet werkenquote:Op zaterdag 25 november 2006 23:27 schreef Webgangster het volgende:
Lol hoor net van iemand dat niemand de zaak meer naar binnen mocht vanwege de drukte !!!
XL Utrecht
De achterdeur van het filiaal staatr alleen maar open meen ik nu vanwege de hoeveel heid vulling en kaaren die buiten staan omdat het magazijn te klein isquote:Op zondag 26 november 2006 00:08 schreef Renesite het volgende:
[..]
Je zou maar moeten omdat je moet werken
Welke in nuenen, kernkwartier of parkstraat?quote:Op donderdag 23 november 2006 09:40 schreef Simsfan88 het volgende:
[..]
Jaaa, eindelijk nog iemand uit 1380.
Nou dan wil ik ook wel in lijst:
AH 1380 te Nuenen
Afdelingen ook HB/ZV en MAG.
Winkelgrootte is inderdaad 3![]()
Geen flauw idee, zal het morgen eve voor je informerenquote:Op zaterdag 25 november 2006 21:39 schreef Webgangster het volgende:
[..]
Was vanmiddag eveven met me ouders er, idd niet gezond
Weet jij trouwens of ik als invaller 200% krijg ? De verhalen gaan namelijk in de wandelgangen...
Weet jij dan ook toevallig hoe het zit met reisvergoeding ?
Hoeveel kosten voor personeel hebben jullie eigenlijk deze week gehad?
50k ? als het niet meer is ?
nieuwe SM nog niet gezien, ik werk alleen op zaterdag, maar de nieuwe VM is een toffe gozer.quote:Op zondag 26 november 2006 05:44 schreef febster het volgende:
[..]
Welke in nuenen, kernkwartier of parkstraat?
Edit: als je een 3 bent ben je kernkwartier... Veel plezier met jullie nieuwe SM meneer A N, erg goede kerel
Wie is je VM?quote:Op zondag 26 november 2006 11:43 schreef Silentuz het volgende:
[..]
nieuwe SM nog niet gezien, ik werk alleen op zaterdag, maar de nieuwe VM is een toffe gozer.
1) Tuurlijk krijg je net als iedereen een toeslag. Als-het-goed-is staat je uren gewoon in r&r geregistreerd in je eigen filiaal, moet de persoon die het invoert er wel even op letten dat ze de juiste tijd invoeren. Als je conform cao recht heb op toeslag (werken op zondag ed.) zal r&r deze ook gewoon voor de berekenen.quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:39 schreef Webgangster het volgende:
[..]
Was vanmiddag eveven met me ouders er, idd niet gezond
Weet jij trouwens of ik als invaller 200% krijg ? De verhalen gaan namelijk in de wandelgangen...
Weet jij dan ook toevallig hoe het zit met reisvergoeding ?
Bedankt voor je informatie, jammer dat je weer met die reiskostenergoeding een heel gezeik erom hebt.quote:Op zondag 26 november 2006 15:05 schreef CryptoKnight het volgende:
[..]
1) Tuurlijk krijg je net als iedereen een toeslag. Als-het-goed-is staat je uren gewoon in r&r geregistreerd in je eigen filiaal, moet de persoon die het invoert er wel even op letten dat ze de juiste tijd invoeren. Als je conform cao recht heb op toeslag (werken op zondag ed.) zal r&r deze ook gewoon voor de berekenen.
2) Reiskosten kun je declareren via een formulier, verkrijgbaar bij je MAS of VM. Er zijn reiskosten op basis van OV (bewijs bewaren) en reiskosten op basis van kilometers. Dit formulier vul je in, laat je je SM ondertekenen en stuur je op naar Accounting Plaza. Het bedrag zal op je rekening gestort worden.
Dat gezeik is vooral een gevolg van de verscherping van de regels door de belastingdienst.. 19 cent per kilometer belastingvrij vergoedt, daarboven moet weer loonbelasting worden betaaldquote:Op zondag 26 november 2006 16:56 schreef Webgangster het volgende:
[..]
Bedankt voor je informatie, jammer dat je weer met die reiskostenergoeding een heel gezeik erom hebt.
Ze kunnen het veel makkelijker doen dan gewoon zeggen zodra je aan een ander filiaal bent uitgeleend dat er dan automatisch een kostenvergoeding word gerekend vanhet het filiaal waar je werkt naar het filiaal waar je moet zijn.
Optie voor mijn situatie, niet alle situaties...
201-steekproef. Een aantal geselecteerde producten die je moet tellen. Dat wat geteld is moet overeenkomen met dat wat in het systeem staat. Er wordt at-random producten gekozen. De steekproef ik volgens mij voor alle winkels, alleen niet allemaal op hetzelfde moment.quote:Op zondag 26 november 2006 22:04 schreef Webgangster het volgende:
Wat voor steekproef ?
Hebben wij nog nooit gehad volgens mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |