Oepsie....quote:Die hagenezen hebben waarschijnlijk gedacht dat men de actie zou beoordelen op hetgeen daadwerkelijk heeft plaatsgevonden. Inderdaad dom, want elke zichzelf respecterende voetbalsupporter en/of hooligan zou ondertussen moeten weten dat al die mensen die er de ballen verstand van hebben echt wel doorhebben dat het bijna geeindigd was met tientallen doden en een heleboel vlammen.
Misschien zijn die hagenezen toch niet zo slim...quote:Op maandag 20 november 2006 19:08 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Wat lul je nou man? Zelfs de spelers zeggen dat het niet bedreigend was.... hoezo zou het met tientallen doden zijn geeindigt![]()
Je hebt waan beelden man!
Ah dat valt dan weer mee...quote:Op maandag 20 november 2006 19:08 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Wat lul je nou man? Zelfs de spelers zeggen dat het niet bedreigend was
Oepsie.... had je begin stukje niet gelezen.quote:Op maandag 20 november 2006 19:11 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Misschien zijn die hagenezen toch niet zo slim...
Leer lezen man, ik ben het met je eens![]()
Ja sorry hoor.... ik ben het niet met de actie eens, en al helemaal niet dat ze ook nog de vitesse vak opzochten, maar de bestuur had dit wel kunnen verwachten. Er is 10x doorgegeven dat er actie zou worden gevoerd en dat stond zelfs in de brief die naar Ado Den Haag is verstuurd. Als je dan niet de moeite neemt om naar je supps te luisteren brengt dit veel emotie teweeg en al helemaal in Den Haag. Helaas is dit dus niet gebeurd !quote:
SKYCALCIO, FRANCE2, SAT1quote:Op maandag 20 november 2006 19:40 schreef Ludacriss het volgende:
LoL zit ik net de Arabische nieuws te kijken op Dubai Tv, zenden ze gewoon de actie van gister uit. Doe ik Al Jazeera aan zie ik het zelfde.... doe ik Al Arabiya aan zie ik hetzelfde. Omfg Ado is wereld nieuws geworden
+ nietquote:Op maandag 20 november 2006 20:51 schreef DarkShine het volgende:
Met prestaties zal Ado de wereldpers halen
tiepvaudquote:
In de arabische wereld is juist heel vreemd op gereageerd. Hadden dit nooit eerder gezien. Ben het daarnaast helemaal eens met je verhaal hoor!quote:Op maandag 20 november 2006 20:56 schreef DIGGER het volgende:
In Italie vinden ze het wel meevallen allemaal, maar goed, daar zijn de Molotov cocktails bij de president thuis pas zaken waar ze van opkijken. Met het Italiaanse temperament had een actie zoals gisteren er echt totaal anders uitgezien.
Gelukkig gebeurt dat in Nederland niet gauw, maar het veld op gaan is echt altijd 100% verkeerd, daar benadeel je de club echt serieus mee. Prima om je verhaal te halen, prima om zo veel druk te zetten dat de positie van die kut Adelaar onwerkbaar wordt, prima om de spelers te laten weten dat je 200% inzet wil zien en dat alleen onder die condities eventueel verlies acceptabel is, maar het veld op, altijd fout.
Vind ik dan wel weer mooi. Daar in regio's branden ze hele ambassades af als er een tekening wordt gemaakt over de heilige profreet, maar een stel Hagenezen op de middenstip haalt het journaal!quote:Op maandag 20 november 2006 21:09 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
In de arabische wereld is juist heel vreemd op gereageerd. Hadden dit nooit eerder gezien. Ben het daarnaast helemaal eens met je verhaal hoor!
mja dan gaat het om geloof. Ze zijn daar om voetbal ook heel emotioneel... maar daar heb je de rijke sjeijks zitten he die dan gewoon wat meer geld erin pompen.quote:Op maandag 20 november 2006 21:16 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Vind ik dan wel weer mooi. Daar in regio's branden ze hele ambassades af als er een tekening wordt gemaakt over de heilige profreet, maar een stel Hagenezen op de middenstip haalt het journaal!
Ben het helemaal eens met je verhaal maar het probleem is dat je met een buscombi je ineens een stuk meer moet gaan betalen. Ik ken een aantal mensen die een busje hadden willen huren om met 10 man tegelijk er naar toe te gaan. Dat word dus onmogelijk voor ze en moeten ze ineens 36 euro in plaats van 20 euro per persoon betalen. Doe dan eens 10x16= 160 euro. Hadden ze mooi de benzine en een bezoekje aan de mac mee kunnen betalen.quote:Op maandag 20 november 2006 21:18 schreef DIGGER het volgende:
Heel simpel gezegd: Ook zonder het veld op te komen was Adelaar vandaag opgestapt/ontslagen Als je maar lang genoeg veel druk zet komt die onwerkbare situatie er vanzelf wel. |Het veld op gaan was totaal onnodig om Adelaar weg te krijgen met als gevolg dat nu, naast Adelaar weg, je ook nog een boete boven het hoofd hangt, misschien wel punt(en) aftrek en ik denk zeker 1 wedstrijd zonder publiek. Publiek dat je nu juist ook voor 200% nodig hebt om de tegenstanders weer met knikkende knieen naar het Zuiderpark te laten komen. Waar zijn de dagen dat een tegenstander bij elke seconde balbezit werd uitgefloten, of het nu de 1e of de 63e minuut was?
Waar zijn de dagen dat er - ludiek - over 1 of een paar spelers van de tegenstander gezongen werd om ze uit de concentratie te halen. Ook de fans zouden moeten beseffen dat ze alles uit de kast moeten halen omdat ze ook net dat verschil zouden kunnen maken.
Daarom mbt Groningen, buscombi of niet, hopelijk gaat men gewoon, de club heeft dat meer nodig dan gezeik om een buscombi op dit moment. Als je wilt dat de spelers niet bij 1 tegenslag de kop laten hangen, moet je als fan zijnde ook niet thuis blijven als 1 ding je niet aanstaat.
Wat ook weer vreemd is, want ik zie toch regelmatig een Sjeik vanaf de tribune komen om z'n spelers naar binnen te sturen als hij het niet eens is met een bepaalde van grote invloed zijnde arbitrale beslissing bijvoorbeeld. Dat haalt hier overigens geen enkel journaal of zelf maar een miniscuul krantenberichtje.quote:Op maandag 20 november 2006 21:16 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Vind ik dan wel weer mooi. Daar in regio's branden ze hele ambassades af als er een tekening wordt gemaakt over de heilige profreet, maar een stel Hagenezen op de middenstip haalt het journaal!
Is dat dan niet juist een mooie gelegenheid om met bestuur/spelers om de tafel te gaan, zij betalen een stukje meerkosten ivm de buscombi en verzekeren zich daarmee van 90 minuten lang steun van de fans?quote:Op maandag 20 november 2006 21:22 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Ben het helemaal eens met je verhaal maar het probleem is dat je met een buscombi je ineens een stuk meer moet gaan betalen. Ik ken een aantal mensen die een busje hadden willen huren om met 10 man tegelijk er naar toe te gaan. Dat word dus onmogelijk voor ze en moeten ze ineens 36 euro in plaats van 20 euro per persoon betalen. Doe dan eens 10x16= 160 euro. Hadden ze mooi de benzine en een bezoekje aan de mac mee kunnen betalen.
Denk je echt dat dit op dit moment gaat gebeuren? Ben namelijk bang van niet. Ben overigens wel aan het twijfelen of ik ga of niet.quote:Op maandag 20 november 2006 21:26 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Is dat dan niet juist een mooie gelegenheid om met bestuur/spelers om de tafel te gaan, zij betalen een stukje meerkosten ivm de buscombi en verzekeren zich daarmee van 90 minuten lang steun van de fans?
En ik weet het, ik ga nu van medewerking van spelers/bestuur uit, maar om zo snel maar overal op te kankeren helpt helemaal niemand. Gebeurt overigens regelmatig dat een club na een beschamende nederlaag in een uitwedstrijd danwel om een negatieve spiraal te doorbreken, kosten voor het bijwonen van een uitwedstrijd vergoed om zo de fans achter de ploeg te houden en te proberen de ban op positieve manier te onderbreken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |