Mij ook, komt door zijn ogen denk ikquote:Op zaterdag 9 december 2006 12:26 schreef shiNinG_staR het volgende:
Hij doet me op de één of andere manier een beetje denken aan Hans Kraaij Jr..
Mja, hoe lang moet de kwelling nog doorgaanquote:Op zaterdag 9 december 2006 21:23 schreef shiNinG_staR het volgende:
Er was toch een spoiler die zei dat ze niet door warenNouja, kennelijk wel dus
.
Ik snapte het ook al niet. Ik zat me helemaal te verkneukelen dat ze weggesturud gingen worden door die spoiler dus, maar dat was een tegenvaller zeg. Wat een irritant wijf is die Sasja zeg.quote:Op zaterdag 9 december 2006 21:23 schreef shiNinG_staR het volgende:
Er was toch een spoiler die zei dat ze niet door warenNouja, kennelijk wel dus
.
Laat staan Eric. Wat een irritant wijf.quote:Op zaterdag 9 december 2006 21:45 schreef PeRi het volgende:
Wat een irritant wijf is die Sasja zeg.
quote:Op zaterdag 9 december 2006 21:47 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Laat staan Eric. Wat een irritant wijf.
Roep maar niet te hardquote:Op zaterdag 9 december 2006 21:48 schreef shiNinG_staR het volgende:
Die Eric deed het echt megaslecht. Die liggen er in de volgende ronde sowieso wel uit..
Whehehequote:Op zaterdag 9 december 2006 21:47 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Laat staan Eric. Wat een irritant wijf.
Ze zijn echt een koppelquote:Op zaterdag 9 december 2006 21:56 schreef Marble het volgende:
Is dit nou ook in het echt een liefdeskoppel of is het meer zo'n samenwerkingsverband à la Kimmic? Want het leek wel of ze spontaan aan het coïteren sloegen nadat ze gehoord hadden dat ze door waren.
Mijn idee.quote:
Gebrek aan beter...quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:53 schreef --Globe-- het volgende:
Waaarom zijn deze twee nou weer doorgelaten?![]()
Mijne ook, gelukkig heb ik nog een K, en hij een"C.quote:Op zaterdag 9 december 2006 22:53 schreef faberic het volgende:
[..]
Mijn idee.
Die Eric/k vind ik ook echt helemaal niks.
het is wel mijn naamgenoot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |