TS begint vandaag met
#1 Koop een willekeurig nieuw product in de supermarkt en beschrijf je ervaringen.De koelkast is weer eens leeg dus tijd om naar de supermarkt te gaan om wat te eten te halen. Om het geheel iets avontuurlijker te maken voor dit LEF topic, ga ik naar de dichtstbijzijnde EDAH. Deze supermarkt is namelijk de slechtste supermarkt die ik ooit ergens te wereld ben tegengekomen. Zo lag er laatst nog een week lang een partij rottende aardappelen in de winkel, moet je er altijd op de houdbaarheidsdata letten en als er al een kassa open is, gaat hij wel net kapot als je aan de beurt bent. Winkelen in deze super is eigenlijk een exercitie op zich dus.
Maar goed, ze hebben er ook een diepvriesaanbiedingsbak en daar kwam ik het volgende
nieuwe product tegen.
![]()
Ja, u ziet het goed: kant en klare diepvries-tapas! De oud-Hollandse bitterballen, vlammetjes en blokjes kaas krijgen dus nog meer multi-culturele concurrentie. Er zijn zelfs verschillende soorten: losse bakjes of een pakketje met drie.
En de diepvriesaanbiedingsbak zou de diepvriesaanbiedingsbak niet zijn als deze nieuwe producten niet voor een aanbiedingsprijs zouden worden aangeboden; 1,69 per bakje of het pakket van drie voor 3,99.
Ter ere van dit experiment kies ik voor de laatste optie.
![]()
Dit pakket bestaat uit:
1x gebakken aardappeltjes met aioli (ook wel patatas bravas)
1x kipstukjes in knoflooksaus
1x gehaktballetjes in tomatensaus
[ Bericht 34% gewijzigd door DutchTrain op 18-11-2006 23:20:50 ]