Dat zou ik niet overlevenquote:Op donderdag 23 november 2006 22:02 schreef Innuendo het volgende:
Als ze nou alle albums op volgorde doen en compleet, dan wordt het een ander verhaal natuurlijk.
Ik ben er al rond noon.quote:Op donderdag 23 november 2006 22:43 schreef MuseMuse het volgende:
[..]
Dat zou ik niet overleven![]()
Hoelaat gaan jullie allemaal? Ik denk rond 15:30
quote:Op vrijdag 24 november 2006 10:49 schreef Innuendo het volgende:
Plan is namiddag, rond 4 uur ... helemaal uit Fryslân!
Wil wel maar ben afhankelijk van andere mensen.. en ik vind 4 uur ruim op tijd, zal allemaal wel wat loslopen. Maarja, hoe vroeger hoe beter natuurlijk.quote:
Je vriendin hoort over de knie!quote:Op vrijdag 24 november 2006 15:33 schreef kweek89 het volgende:
Jongens! vriendin heeft besloten toch maar niet te gaan naar Muse!
dus heb ik nu een kaartje over, en die neem ik mee naar Den Bosch, interesse?
Ik vind het wel gaan, had liever MCR gehad.quote:Op zaterdag 25 november 2006 12:02 schreef Tom_Tom- het volgende:
Oeh, dat is een fijne setlist ja! Gelukkig een met Citizen Erased. Ik hoop zoooooo dat die dinsdag ook voorbij komt..
En wat vindt men hier van de Noisettes?
Ik vind The Black Parade wel aardig eigenlijkquote:Op zaterdag 25 november 2006 12:05 schreef Tom_Tom- het volgende:
Mama! We're all gonna die!!!
Mama! We're all going to hell!!!!.
Mja, volgens mij zijn ze live ook niet echt goed.quote:Op zaterdag 25 november 2006 12:07 schreef Tom_Tom- het volgende:
Het is zo over de top, zo hysterisch... Ik vind het echt verschrikkelijk, maar ik kan er de humor van inzien, dus dat maakt het allemaal wat draaglijker. Je lacht je natuurlijk krom om al die teksten en hoe die zanger eruit ziet. "Ik heb m'n haar blond geverfd omdat ik er ziek uit wil zien", ik bedoel, hoe kom je erop?
Ik vind Welcome To The Black Parade wel aardig trouwens, maar dan niet de overgang van het begin naar het eind, maar alleen het begin en eind los van elkaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |