En dat is Jeroenquote:Op donderdag 16 november 2006 23:58 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Zijn de bewoners nu zo dom of doen ze alsof....... (vrees het eerste) het geld gaat naar de winnaar..klaar......
Erger dan Tijn bestaat bijna niet........................quote:Op vrijdag 17 november 2006 00:13 schreef Bartoli het volgende:
hahaha rik, sa en jeroen met zijn 3 tegen tijn in de zeikerd
quote:
Jij bent met je TT net zo origineel als BBquote:
Hij is een beetje traagquote:Op vrijdag 17 november 2006 00:32 schreef Bartoli het volgende:
Jeroen ontken het niet je wou gewoon nuecken met Milica
Ik ben niet een fan van de broertjes, maar dit is voor het eerst dat ze een ruzie hebben in het BB huis. Valt dan best mee.quote:Op vrijdag 17 november 2006 00:43 schreef Day het volgende:
Goh, de band tussen de broers is écht verbeterd, ja.
Maar wel goed dat Rik zegt dat Tijn zeikt!
Dat is toch niet normaaaaal manquote:Op vrijdag 17 november 2006 00:40 schreef BuffyJan het volgende:
Als Tijn zegt dat ie t niet normaal vindt dan doet zn stem me heel erg denken aan [afbeelding]
![]()
quote:Op vrijdag 17 november 2006 00:46 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is toch niet normaaaaal man![]()
![]()
Jankzak is nog zacht uitgedruktquote:Op vrijdag 17 november 2006 00:55 schreef BuffyJan het volgende:
Tijn is echt een enorme jankzak
Ik kan zijn gevoel nog wel begrijpen. Maar is het dan écht nodig om er uuuuuuuuuuuuuuuren over door te zeiken? En zo de sfeer voor anderen te bederven? Tijn is nog erger dan een wijf!quote:Op vrijdag 17 november 2006 00:56 schreef Bartoli het volgende:
Kan Tijn wel begrijpen als hij het niet leuk vindt is dat zijn gevoel. Daar heeft Rik toch niks over te zeuren. Maar die ruzie is wel leuk ja
het lijkt me idd echt vreselijk als je zo bent.. maar des te leuker om te volgen.. leedvermaakquote:Op vrijdag 17 november 2006 00:58 schreef Day het volgende:
[..]
Ik kan zijn gevoel nog wel begrijpen. Maar is het dan écht nodig om er uuuuuuuuuuuuuuuren over door te zeiken? En zo de sfeer voor anderen te bederven? Tijn is nog erger dan een wijf!
Hoe noem je die dan?quote:
daar heb je helemaal gelijk inquote:Op vrijdag 17 november 2006 00:58 schreef Day het volgende:
[..]
Ik kan zijn gevoel nog wel begrijpen. Maar is het dan écht nodig om er uuuuuuuuuuuuuuuren over door te zeiken? En zo de sfeer voor anderen te bederven? Tijn is nog erger dan een wijf!
Is het dan een homo/flikker ?quote:Op vrijdag 17 november 2006 01:07 schreef avonne het volgende:
ah, daar komt de aap uit de mouw...
.... Tijn begint weer over zijn dikke-reet-complex...
hij wou zijn reet niet in een strakke broek showen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |