wat krijgt ezra op een dag te eten als ik mag vragen?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 09:35 schreef Belana het volgende:
wij merken hier nog weinig verschilEzra is sinds gisteravond om de 4 uur gekomen voor een fles...
Ik denk erover om eens iets van forte te proberen, want ik kan het eten momenteel niet aanslepen bij hem
quote:Op zaterdag 20 januari 2007 10:06 schreef Belana het volgende:
dat krijgt ie al evenstaren dan fruit (net wat ik in huis heb, peer of banaan of appel) en 's avonds een potje groente met rijst oid (6 maanden potje) en tussendoor nog een rijstwafel
daarom weet ik het ff niet meer zeg maar
ik wacht het nog ff af hoor, misschien is het weer een faaaaaaaase
En, wat zeiden ze?quote:Op zaterdag 20 januari 2007 13:05 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Kendahl kan af en toe ook eten alsof zijn leven ervan afhangt... is natuurlijk ook wel zo
Maar het is wat dat betreft bijna een hond, die blijven ook vreten tot ze geen pap meer kunnen zeggen.
Kendahl krijgt op deze manier 1 á 2 keer per dag een rijstebloemfles, tussendoor wat roosvicee, rijstwafeltje en fruithap en melk natuurlijk. We zijn nog groenten aan het zoeken die hij wél lust, maar ik denk dat Forte nog niet zo nodig is voor hem. Kijken wat het cb maandag zegt.
quote:
Voor het hygiënische maakt het trouwens niets uit hoor maar azijn wil wel helpen om de flessen weer helder te krijgen.quote:Op donderdag 8 februari 2007 20:02 schreef XXXKarinXXX het volgende:
ik ben bezig de flessen en spenen uit te koken, maar er blijft een laag kalk achter in de flessen en spenen....niet echt hygienisch dus
Ik heb eerst de flessen 10 min gekookt en de spenen 3 min
Later nog een keer geprobeerd, nu de flessen 3 min en de spenen 1 min
Wat doe ik verkeerd?
tuurlijkquote:Op donderdag 8 februari 2007 16:38 schreef Stiekemurd het volgende:
Ze heeft om 14.45 uur een flesje van 135 cc leeggedronken....
Zal wel goedkomen.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |