Ja he?quote:Op maandag 13 november 2006 12:56 schreef melonovy het volgende:
Ow leuk Spuug! Wat een schattige kids uit 1 gezin![]()
Tja ik vind de kleuren ook niet mooi. Mika heeft hem ook eigenlijk nooit aan hoor. Maar nu was ff voor de foto. Maar het staat hem wel lief zo'n jasje met een muts op zijn hoofdje.quote:Op maandag 13 november 2006 14:21 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik denk dat die Ive-kleur hem beter zou staan, MeNicole. Ik heb niks tegen roze voor jongens (integendeel), maar door het soort vestje lijkt het wel een beetje meisjesachtig. En die donkerblauwe kan voor jongens en meisjes vind ik. Met dat stoere truitje op die onderste foto's lijkt het ineens een heel ander kindje!
Was dat maar waar!quote:Op maandag 13 november 2006 14:34 schreef PM-girl het volgende:
Pieten, jullie zien er altijd zo eensgezind uit, alsof ze nooit ruzie maken!
Da's een heel bekend vestjequote:Op maandag 13 november 2006 10:47 schreef cattie het volgende:
En nog een keer Ive met zijn nieuwe jasje:
[afbeelding]
Daarom zei ik al: alsof! (ik gokte al dat het zo was namelijk!)quote:
Ik denk dat dat vanzelf wel komt Nicole. Simon deed het direct na de geboorte al, maar pas nu heb ik er een goede foto van kunnen maken!quote:Op maandag 13 november 2006 16:43 schreef MeNicole het volgende:
Ben jaloers dat Simon dat al kan. Mika laat zijn hoofd gewooon liggen en wacht net zo lang tot iemand hem weer oppakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |