Ja, dat is bekend. De smoking van V&R is echter wel erg mooi afgewerkt en van een goede kwaliteit. Zeker voor die prijs. Als ie wel past, dan is het gewoon een leuk mazzeltje. Suit supply kan altijd nog.quote:Op maandag 20 november 2006 23:19 schreef HenkBenzinetank het volgende:
Tja, voor iets meer heb je een op jouw lijf afgesteld pak @ suit supply
HEMA.quote:Op dinsdag 21 november 2006 14:52 schreef parselmouth het volgende:
Ik heb voor de zekerheid een advertentie op marktplaats gezet met daarin de vraag of iemand haar 34 voor een 36 wil ruilen, want na wat rondvragen blijkt dat maat 34 met een b-cup prima past.
Maar mocht het niet lukken is dat ook niet zo'n ramp, want deze zit ook best mooi, wanneer ik het ceintuurtje helemaal op het smalste gaatje zet.
Ging net even m'n hond uitlaten met m'n jas aan, ik voelde me net een prinsesje![]()
Maar wat voor shawl gaan jullie erbij dragen? Misschien dat zo'n russian scarf wel wat is, maar ik weet het niet zeker...
Handschoentjes worden in elk geval (nep)leren, denk niet dat iets anders er mooi bij gaat staan. Jammer dat die handschoentjes van de H&M zo enorm klein vallen, alle maat L's zijn al uitverkocht en alleen paspophandjes komen in XS en S (dus daarbij gelijk een volgende vraag: weet iemand een andere winkel met leren handschoentjes voor 20 euro of minder?).
Klopt idd, laatste keer dat ik in de H&M was, waren ook alle L's uitverkocht, en de kleinere maten kwam ik niet eens in, terwijl ik toch slanke handen hebquote:Op dinsdag 21 november 2006 14:52 schreef parselmouth het volgende:
Handschoentjes worden in elk geval (nep)leren, denk niet dat iets anders er mooi bij gaat staan. Jammer dat die handschoentjes van de H&M zo enorm klein vallen, alle maat L's zijn al uitverkocht en alleen paspophandjes komen in XS en S (dus daarbij gelijk een volgende vraag: weet iemand een andere winkel met leren handschoentjes voor 20 euro of minder?).
Volgens mij was ie 19,90... Maar dat weet ik niet helemaal zekerquote:Op dinsdag 21 november 2006 15:39 schreef parselmouth het volgende:
Okay, bedankt!
Dan ga ik van de week even kijken bij de V&D en Hema, het begint toch wel handschoenenweer te worden...
En nog even wat zeiken:
[afbeelding]
Dat vestje(check die mouwtjes!). Helaas nergens te vinden in de onlineshop, maar ik zag 'm in de gewone winkel wel voorbij flitsen. Iemand enig idee hoeveel ie kost?
Ik ben nog wel geïnteresseerd in de trenchcoat, als het mogelijk is?quote:Op dinsdag 21 november 2006 20:20 schreef Aventura het volgende:
Ik heb mijn pakket opgehaald! De trench is me helaas te grootHij zitte wijd bij de schouders, de mouwen zijn te lang. Ik verdrink er een beetje in.
Had toch een 38 moeten kiezen. Alhoewel ik denk dat daar mn boobs weer niet in hadden gepast, wat dat betreft heeft de jas een aparte pasvorm.
En dan het zwarte wollen jurkje met lakceintuur. Helaas, ook te groot, zit als een zak om me heen. Dat is maat 38. Ik weet niet wie het vroeg, maar diegene mag deze wmb van me overnemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |