Die wel ja.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Guido Weijers
Die tekenaar wist ik zonder hints, alle Storm albums staan hier in de kast.quote:Op zaterdag 11 november 2006 13:34 schreef Hawaii_Tim het volgende:
En Lawrence of Arabia was geen arabier maar een Brit
Dat was snelquote:Op zaterdag 11 november 2006 13:37 schreef Homdeck het volgende:
lemming?
Volgende keer neem ik een plaatje die niet op de eerste pagina van Google staatquote:Op zaterdag 11 november 2006 13:40 schreef Homdeck het volgende:
Ik kom het plaatje wel eens tegen bij een lemming in KLB
nee geen los angeles. de stad ligt in de staat missouriquote:Op zaterdag 11 november 2006 13:49 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Los Angeles?
quote:Len Tau, een van de leden van de Tswana-stam kwam als negende over de finishlijn. Zijn resultaat was waarschijnlijk beter geweest als hij niet door een hond was achtervolgd die hem meer dan een kilometer van het parcours had geleid.
quote:De Amerikaanse gymnast George Eyser wist ondanks zijn houten linkerbeen zes medailles te winnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |