V.A.L D.O.O.D I.K B.E.N R.U.K.K.E.Nquote:Op vrijdag 10 november 2006 11:18 schreef riko22 het volgende:
heb een mailtje van haar:
met hoofdletters -> diagnostisceer me maar meneer de psycholoog. aan welke symptomen voldoe ik; gaarne onderbouwen.
en daaronder alle symptomen van borderline...
Jij doet dat altijd zoals je net voorstelde , lekker op de bank dvdtje en biscuitje erbij ?quote:
sorry.. ik zal de volgende keer [sarcasme] tags rond m'n post zetten...quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:15 schreef riko22 het volgende:
[..]
ik vind juist dat een relatie gebaseerd moet zijn op vertrouwen en wederzijds respect. als ik dat niet krijg waarom moet ik me dan aanpassen en toegeven dat ik vies en smerig ben om mijn relatie te redden. ik wil haar inderdaad liever niet kwijt, maar klopt een boodschap als je hem vaak herhaalt?
je bent vies je bent vies je bent vies
ok schatje je hebt gelijk, ik ben vies, maar mag ik nu weer over je heen???
...... nee sorry![]()
Excuses waarvoor ? omdat je je kwakkie loost tijdens het kijken naar een filmpje van een of andere kuthoer die zich laat betalen voor sex.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:20 schreef riko22 het volgende:
1. De persoon probeert verwoed werkelijke of ingebeelde verlating te voorkomen. (In dit verband wordt het suïcidale of automutilerende gedrag van criterium 5 niet meegerekend.)
2. De persoon vertoont een patroon van instabiele en intense persoonlijke relaties (dus niet alleen relatie met jou, maar ook vriendschappen), waarbij idealisatie en minachting elkaar afwisselen.
3. De persoon heeft een identiteitsprobleem: een aanhoudend sterk instabiel zelfbeeld of een sterk negatieve eigenwaarde.
4. De persoon is impulsief op minimaal twee terreinen die mogelijk zelfbeschadigend zijn (bijvoorbeeld met geld smijten, seks, drugs- of alcoholmisbruik, gevaarlijk rijden, te veel of te weinig eten. (In dit verband wordt het suïcidale of automutilerende gedrag van criterium 5 niet meegerekend.)
5. De persoon vertoont regelmatig suïcidaal of automutilerend gedrag of dreigt hiermee.
6. De persoon is affectief instabiel door wisselende stemmingen (bijvoorbeeld intense episoden van woede, irritatie of stress, die meestal enkele uren duren en zelden langer dan een paar dagen).
7. De persoon heeft chronische gevoelens van leegheid.
8. De persoon heeft ongepaste, intense woedeaanvallen of problemen om de woede te beheersen (bijvoorbeeld regelmatige driftbuien, aanhoudende woede of herhaaldelijke vechtpartijen).
9. De persoon heeft door stress veroorzaakte paranoïde ideeën of ernstige dissociatieve verschijnselen.
als ik eerlijk ben zeg ik nu punt 1/2/6/8
dan heeft ze het wel goed gehad met me denk ik, want dit is weer een poging om mij mn excuses te laten aanbieden.
Weet je heeft ze een kut met een gouden randje ofzo dat je nog bij dr blijft ?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:25 schreef riko22 het volgende:
excuses voor het feit dat ik borderline naar haar hoofd heb geslingerd. zij smijt vaak sneren en dan zeg ik 1 ding terug waar ze nog weken over struikelt...
Volgens mij heet dat liefde?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:26 schreef Joene het volgende:
[..]
Weet je heeft ze een kut met een gouden randje ofzo dat je nog bij dr blijft ?
zij accepteert de situatie niet... ik moet me schikken om mezelf een kans te geven op deze manier...?!?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:25 schreef Salomon het volgende:
Nou en? Jij houdt dus van een bordeline babe?
Leer met elkaar te leven.
WIe heeft ooit bedacht dat liefhebben een pad met rozeblaadjes is. Naast de goede tijden is het werken, soms vechten en winnen.
Nogmaals: houdt je van haar en wil je met haar verder? Zo ja: ga er dan voor. Zet je jezelf voor lul, doe iets mafs maar zorg dat je on speaking terms komt. Omdat je dit bewust doet ben jij toch degene die de richting van jullie relatie bepaalt.
Daar heeft ze wel gelijk in hoor. Ik zou me ook geen borderline laten aanpraten door mijn vriendje.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:18 schreef riko22 het volgende:
heb een mailtje van haar:
met hoofdletters -> diagnostisceer me maar meneer de psycholoog. aan welke symptomen voldoe ik; gaarne onderbouwen.
en daaronder alle symptomen van borderline...
Het is ook gewoon weer een poging om je aan het praten te krijgen, of dat nou negatief of positief is... Ze knijpt em vast behoorlijk voor vanavond denk ik.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:25 schreef riko22 het volgende:
excuses voor het feit dat ik borderline naar haar hoofd heb geslingerd. zij smijt vaak sneren en dan zeg ik 1 ding terug waar ze nog weken over struikelt...
Nou sorry hoor , weken gezeik over 1 dingetje , niet mogen rukken , straks gaat ze nog janken als je opstraat een lekkerwijf nakijkt .quote:
Jij hebt het dan ook nietquote:Op vrijdag 10 november 2006 11:28 schreef Ripley het volgende:
[..]
Daar heeft ze wel gelijk in hoor. Ik zou me ook geen borderline laten aanpraten door mijn vriendje.
Men ....... en dit ga je doen tot je in je kist ligt ?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:27 schreef riko22 het volgende:
ik heb met haar leren leven en dat kost vaak te veel energie.
Nee hoor, dat heet gewenning. Da's hééééél iets anders.quote:
Ach hij is 25, maar bespreekt zn relatieproblemen nog op msn en post deze volledig op internet. Hij loopt gewoon iets achter en is bang verder alleen te blijven.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:31 schreef Joene het volgende:
[..]
Men ....... en dit ga je doen tot je in je kist ligt ?
is ie lelijk ofzo ?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:32 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Ach hij is 25, maar bespreekt zn relatieproblemen nog op msn en post deze volledig op internet. Hij loopt gewoon iets achter en is bang verder alleen te blijven.
Hij komt anders tot nu toe een stuk eloquenter en volwassener over dan jij.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:32 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Ach hij is 25, maar bespreekt zn relatieproblemen nog op msn en post deze volledig op internet. Hij loopt gewoon iets achter en is bang verder alleen te blijven.
Jij ook trouwens sinds je buik vol jong zit.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:33 schreef Vivi het volgende:
[..]
Hij komt anders tot nu toe een stuk eloquenter en volwassener over dan jij.
Tell me.....en dat werkt dus niet. Je gaat opbranden als je het niet anders gaat aanpakken.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:27 schreef riko22 het volgende:
ik heb met haar leren leven en dat kost vaak te veel energie.
en daar wringt nou juist de schoen. zij vind namelijk dat ze helemaal niets verkeerd doet of denkt.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:34 schreef Salomon het volgende:
[..]
Natuurlijk moet zij dat ook doen naar jou.
Ik vind het medium ook niet top maar ik hoop van harte dat Rico22 eruit komt. Ze zeggen wel eens een schip dat stil ligt komt nergens maar een schip dat vaart kan een mooie haven vinden........maar ook op de klippen lopen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:34 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Ach popje toch. Je vindt hem gewoon zieliger, maar dat is zo lullig om te zeggen he.
Sorry Puckzzz , ik raak altijd gefrustreerd als mensen zo slecht voor hunzelf opkomen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:36 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
en daar wringt nou juist de schoen. zij vind namelijk dat ze helemaal niets verkeerd doet of denkt.
@Joene: doe es lief!![]()
Ik begrijp van Rico22 dat ze af en toe van het padje af is en dan erg onredelijk is. Dan moet ie dat natuurlijk niet gaan bespreken.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:36 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
en daar wringt nou juist de schoen. zij vind namelijk dat ze helemaal niets verkeerd doet of denkt.
@Joene: doe es lief!![]()
daar zijn wij voor, om hem duidelijk te maken dat hij dit niet moet pikken. ik hoop alleen maar dat ie ook echt luistertquote:Op vrijdag 10 november 2006 11:37 schreef Joene het volgende:
[..]
Sorry Puckzzz , ik raak altijd gefrustreerd als mensen zo slecht voor hunzelf opkomen.![]()
Je kan toch ook wijzer omgaan met je problemen en die bij haar in real life confronteren. Of bespreken met goede vrienden die haar ook kennen. Afleiding zoeken met af en toe beetje steun. Zwelgen in medelijden en meer dan 1000 reacties van medeleven krijgen helpt niet. Of zien jullie concrete verbeteringen in de situatie of de gemoedstoestand van de TS?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:37 schreef Salomon het volgende:
[..]
Ik vind het medium ook niet top maar ik hoop van harte dat Rico22 eruit komt. Ze zeggen wel eens een schip dat stil ligt komt nergens maar een schip dat vaart kan een mooie haven vinden........maar ook op de klippen lopen.
Dus beter iets dan niets doen. Hij leert zowiezo van deze experience. Good or bad.
Ms een ideetje als ze toch samen naar Thailand gaan, Pattaya aan te doen?quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:35 schreef Puckzzz het volgende:
nouja we hebben het hier over een onschuldig pornofilmpje van drie (toch?) dames die elkaar leuk vindenvind ik ook wel prettig om naar te kijken.
toch wel een beetje eigenlijk. in het begin vroeg hij zich af of hij nou gek was dat hij rukte en naar porno keek binnen een relatie. nu weet hij inmiddels dat het de normaalste zaak van de wereld is. ook verzet hij zich tegen de dwang van zijn vriendin om te buigen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:42 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Je kan toch ook wijzer omgaan met je problemen en die bij haar in real life confronteren. Of bespreken met goede vrienden die haar ook kennen. Afleiding zoeken met af en toe beetje steun. Zwelgen in medelijden en meer dan 1000 reacties van medeleven krijgen helpt niet. Of zien jullie concrete verbeteringen in de situatie of de gemoedstoestand van de TS?
Dit probleem moet je niet subtiel aanpakken. Je moet niet in de slachtofferrol kruipen. Je moet niet alles via internet doen. Wees eens boos, pak haar vast en zeg dat je van dr houdt en dat dát het belangrijkste is. Als ze hiermee niet instemt, dan loopt de relatie op de klippen. Maar dan weet je wel dat het niet lag aan het rukken, maar aan het gebrek van liefde van haar kant. Vormen van emphatie mist ze sowieso, maar daar leeft TS al een jaar mee.
oh naja waar je dan ook wel heen gaat ! , heb je al een seat voor jezelf ingecheckt?quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:44 schreef riko22 het volgende:
we gaan niet naar thailand...
in real life flipt ze ik wacht tot ze rustig en volwassen kan praten. als ik nu schreeuw dat ik van haar hou neemt ze dat niet aan. je hebt echt totaal geen benul van hoe ze is. ze is nu niet voor rede vatbaar, anders was ik hier ook niet geweest. ik ben niet heftig debiel. ik weet best hoe mensen normaal met elkaar omgaan, maar moet ik me nu verlagen tot haar niveau om aandacht te krijgen? daar komen we nu even geen klap verder mee. ik wacht het juiste moment even af en dan praten we erover en weet ik ook wat ik wel of niet kan hebben van haar.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:42 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Je kan toch ook wijzer omgaan met je problemen en die bij haar in real life confronteren. Of bespreken met goede vrienden die haar ook kennen. Afleiding zoeken met af en toe beetje steun. Zwelgen in medelijden en meer dan 1000 reacties van medeleven krijgen helpt niet. Of zien jullie concrete verbeteringen in de situatie of de gemoedstoestand van de TS?
Dit probleem moet je niet subtiel aanpakken. Je moet niet in de slachtofferrol kruipen. Je moet niet alles via internet doen. Wees eens boos, pak haar vast en zeg dat je van dr houdt en dat dát het belangrijkste is. Als ze hiermee niet instemt, dan loopt de relatie op de klippen. Maar dan weet je wel dat het niet lag aan het rukken, maar aan het gebrek van liefde van haar kant. Vormen van emphatie mist ze sowieso, maar daar leeft TS al een jaar mee.
schitterende seatquote:Op vrijdag 10 november 2006 11:45 schreef Joene het volgende:
[..]
oh naja waar je dan ook wel heen gaat ! , heb je al een seat voor jezelf ingecheckt?
daarnaast is dit voor mij een vorm van afleiding. ik raak minder in de verleiding om te bellen en te zwichten voor haar manipulatieve reactie.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:48 schreef riko22 het volgende:
[..]
in real life flipt ze ik wacht tot ze rustig en volwassen kan praten. als ik nu schreeuw dat ik van haar hou neemt ze dat niet aan. je hebt echt totaal geen benul van hoe ze is. ze is nu niet voor rede vatbaar, anders was ik hier ook niet geweest. ik ben niet heftig debiel. ik weet best hoe mensen normaal met elkaar omgaan, maar moet ik me nu verlagen tot haar niveau om aandacht te krijgen? daar komen we nu even geen klap verder mee. ik wacht het juiste moment even af en dan praten we erover en weet ik ook wat ik wel of niet kan hebben van haar.
en ik zwelg niet in medelijden. ik vraag er niet om dat mensen mij zielig vinden of steunen. ik vraag om meningen over de situatie; objectieve. anders had ik wel een post gemaakt. mijn vriendin is gek kom samen janken....
en flikker nou eens op met je kinderachtige gezeik! jij bent degene die om aandacht krijst in een topic waar ik antwoorden zoek.
wat bedoel je hier mee, Rico?quote:en de structuur die ik in haar leven breng.
Misschien moet je meer factoren meenemen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:42 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Je kan toch ook wijzer omgaan met je problemen en die bij haar in real life confronteren. Of bespreken met goede vrienden die haar ook kennen. Afleiding zoeken met af en toe beetje steun. Zwelgen in medelijden en meer dan 1000 reacties van medeleven krijgen helpt niet. Of zien jullie concrete verbeteringen in de situatie of de gemoedstoestand van de TS?
Dit probleem moet je niet subtiel aanpakken. Je moet niet in de slachtofferrol kruipen. Je moet niet alles via internet doen. Wees eens boos, pak haar vast en zeg dat je van dr houdt en dat dát het belangrijkste is. Als ze hiermee niet instemt, dan loopt de relatie op de klippen. Maar dan weet je wel dat het niet lag aan het rukken, maar aan het gebrek van liefde van haar kant. Vormen van emphatie mist ze sowieso, maar daar leeft TS al een jaar mee.
en naast die intrinsieke verbetering besef ik me ook dat ik stappen richting haar moet nemen, maar nu nog even niet dus...quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:45 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
toch wel een beetje eigenlijk. in het begin vroeg hij zich af of hij nou gek was dat hij rukte en naar porno keek binnen een relatie. nu weet hij inmiddels dat het de normaalste zaak van de wereld is. ook verzet hij zich tegen de dwang van zijn vriendin om te buigen.
ja ik zie echt wel een duidelijke verbetering.
ze is enkele maanden geleden naar een andere stad verhuisd waar ze weinig/geen vrienden heeft. zo is ze vrij afhankelijk van aandacht van mijn kant om zich niet eenzaam te voelen. op die manier geef ik structuur, maar bouwt ze haar leven wel om mij heen. uiteraard geef ik haar niet zoveel aandacht als ze "eist" om aan te geven dat dat niet gezond is. maar ze boekt langzaam progressie door werk, nieuwe vrienden etc...quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:55 schreef milagro het volgende:
[..]
wat bedoel je hier mee, Rico?
zo zonder uitleg vind ik het een beetje eng klinken![]()
ik pak ff mijn woordenboekje erbijquote:Op vrijdag 10 november 2006 11:55 schreef riko22 het volgende:
[..]
en naast die intrinsieke verbetering besef ik me ook dat ik stappen richting haar moet nemen, maar nu nog even niet dus...
verbeteringen vanuit jezelf, welliswaar met de invloed van jullie gemiddelde mening. ik laat soms over me heen lopen door haar. en dit keer niet. maar dat leidt tot de nodige pijn en frustratie bij beiden.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:58 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
ik pak ff mijn woordenboekje erbij
maar ik vind dat je goed bezig bent hoor
mee eens, maar dat is inderdaad de volgende stap.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:55 schreef Salomon het volgende:
[..]
Voorzetje
1: betere communicatie!
2: wat verwachten we van de relatie?
3: wie zijn we nu eigenlijk? Zwakke punten, sterke punten, verleden etc.
Maar eerst dit af laten koelen denk ik....en dan aan het werk!
Je houd nu je poot stijf he? Op zich niets mis mee maar heb je helder waarom je dat doet?quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:05 schreef riko22 het volgende:
[..]
mee eens, maar dat is inderdaad de volgende stap.
we evalueren de boel ook wel eens, maar vaak op momenten dat het goed gaat.
en dan 'vergeet' je eerder de negatieve dingen te noemen en ga je op in elkaars enthousiasme over elkaar.
Stel diezelfde vraag eens in de spiegel?quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:14 schreef Salomon het volgende:
[..]
Je houd nu je poot stijf he? Op zich niets mis mee maar heb je helder waarom je dat doet?
Te weinig? Maar wordt aan gewerkt.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:18 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Stel diezelfde vraag eens in de spiegel?
ik ben van plan om het volgende te mailen:quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:18 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Stel diezelfde vraag eens in de spiegel?
- genoeg van gedram en manipulatiesquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:14 schreef Salomon het volgende:
[..]
- Heb je genoeg van haar gedram?
- Is pron te belangrijk om op te geven?
- Als dit zo doorgaat houd ik het niet lang meer vol. Ik moet iets veranderen.
- etc
Ergens voel je misschien al aankomen dat er iets moet veranderen om met z'n 2-en verder te kunnen?
je vergeet de reden dat masturberen iets heel natuurlijks is en dat je dat voor NIEMAND op moet geven, en dat degene die dat van je vraagt simpelweg niet spoort en ook niet echt van je houdt, want als je met dit soort volkomen normale zaken gaat redeneren "als je écht van me houdt, dan geef je dit op" ben je aan het chanteren, niet aan het houden van.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:14 schreef Salomon het volgende:
[..]
Je houd nu je poot stijf he? Op zich niets mis mee maar heb je helder waarom je dat doet?
Redenen:
- Heb je genoeg van haar gedram?
- Is pron te belangrijk om op te geven?
- Als dit zo doorgaat houd ik het niet lang meer vol. Ik moet iets veranderen.
- etc
Als je weer met haar gaat praten is het handig dat je voor jezelf kraakhelder hebt wat jouw motivatie is anders is de kans groot dat je verstrikt raakt in verschillende argumenten.
Wat ik opmaak gaat dit niet alleen om pron of haar gedram. Ergens voel je misschien al aankomen dat er iets moet veranderen om met z'n 2-en verder te kunnen?
Kweenie doe maar een voorzet.
jij bent bereid om iets volkomen natuurlijks op te geven, voor een dame die het niet kan handelen omdat ZIJ zo onzeker is??quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:27 schreef riko22 het volgende:
[..]
- genoeg van gedram en manipulaties
- ik ben prima bereid het op te geven, maar niet als dat inhoudt dat zij zo verder gaat omdat ze erin beloont wordt.
- ik hou het ellenlang vol, maar leuk is anders...
dus ja, er moet iets veranderen anders blijven dit soort situaties herhaaldelijk terugkomen omdat zij denkt dat het normaal gedrag is...
Hmmz op zich ben ik het wel met Weirdmickey eens. Tot nu toe is dat nog niet iets wat je hebt geprobeerd: naar haar toe gaan en dan met haar praten. Als mijn relatie er zo voor stond dan had ik geen moment getwijfeld en gelijk in de auto gesprongen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:48 schreef riko22 het volgende:
[..]
in real life flipt ze ik wacht tot ze rustig en volwassen kan praten. als ik nu schreeuw dat ik van haar hou neemt ze dat niet aan. je hebt echt totaal geen benul van hoe ze is. ze is nu niet voor rede vatbaar, anders was ik hier ook niet geweest. ik ben niet heftig debiel. ik weet best hoe mensen normaal met elkaar omgaan, maar moet ik me nu verlagen tot haar niveau om aandacht te krijgen? daar komen we nu even geen klap verder mee. ik wacht het juiste moment even af en dan praten we erover en weet ik ook wat ik wel of niet kan hebben van haar.
en ik zwelg niet in medelijden. ik vraag er niet om dat mensen mij zielig vinden of steunen. ik vraag om meningen over de situatie; objectieve. anders had ik wel een post gemaakt. mijn vriendin is gek kom samen janken....
quote:Op vrijdag 10 november 2006 11:34 schreef Joene het volgende:
[..]
Jij ook trouwens sinds je buik vol jong zit.![]()
laat ik het zo zeggen, ik ben bereid om dingen voor haar op te geven als ik daardoor mezelf niet verlies. je hebt gelijk dat het nergens op slaat om masturberen op te geven. ik doel meer op de porno als dat haar kwetst. in mijn eentje lukt het ook wel. filmpjes zijn meer voor extra spanning en uit pure fantasie-luiigheid op dat moment. de sexuele behoefte laat ik niet varen, de invulling wil ik best een concessie in doen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:30 schreef milagro het volgende:
[..]
jij bent bereid om iets volkomen natuurlijks op te geven, voor een dame die het niet kan handelen omdat ZIJ zo onzeker is??
sorry, hoor, dan ben je gewoon zelf ook niet goed wijs, jij doet niets wat je zou moeten opgeven, het is geen rare verslaving of zo, geen zieke gewoonte!!
jij bent degene die met een gezonde behoefte , zij is degene met de bizarre eisen.
ik benadruk nog even dat zij niet open staat voor een normaal gesprek. wel voor een riko bashing. daar pas ik nu voor tot ze normaal doet. dit is geen zelfmedelijden, dit is mijn gratis therapie...quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:33 schreef Mordreth het volgende:
[..]
Hmmz op zich ben ik het wel met Weirdmickey eens. Tot nu toe is dat nog niet iets wat je hebt geprobeerd: naar haar toe gaan en dan met haar praten. Als mijn relatie er zo voor stond dan had ik geen moment getwijfeld en gelijk in de auto gesprongen.
En je zwelgt wel in zelfmedelijden.. zoals weirdmickey al zegt: in plaats van niks te doen en hier te klagen.. ga er heen
Nee dat gaat wel werken zekerquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:37 schreef riko22 het volgende:
[..]
ik benadruk nog even dat zij niet open staat voor een normaal gesprek. wel voor een riko bashing. daar pas ik nu voor tot ze normaal doet. dit is geen medelijden, dit is mijn gratis therapie...
Ja ik had het ook niet van je verwachtquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:33 schreef Vivi het volgende:
[..]! Ik voel me wel veel rustiger jah...Goh, had ik dit maar op m'n 16e geweten
![]()
ik voel me er beter en zekerder door in mijn beslissing, dus ja...quote:
vandaar mijn neutrale email haar kant op, als reactie op een defensieve van haar kant.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:40 schreef Mordreth het volgende:
[..]
En als jij gewoon normaal brengt dat je er even goed over wilt praten (live) dan is er vast een grote kans. Als ze dat niet wil.. dan kan je beter gelijk de boel afkappen.
quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:42 schreef Joene het volgende:
[..]
Ja ik had het ook niet van je verwacht![]()
Meteen heen? Dat heb je niet gedaanquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:42 schreef riko22 het volgende:
[..]
ik voel me er beter en zekerder door in mijn beslissing, dus ja...
normaal ging ik er altijd meteen heen, dan komt het ook wel goed, maar dat is een korte termijnoplossing.
ik denk wat verder dan jij. ik wil er de rest van mijn leven mee spenderen, dat moet dat wel op een gezonde manier...
*ziet hetquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:43 schreef riko22 het volgende:
[..]
vandaar mijn neutrale email haar kant op, als reactie op een defensieve van haar kant.
beter lezen... dus ik wacht haar reactie af.
komop, wanneer iemand volledig hysterisch is en niet voor rede vatbaar is, hoe valt er dan een normaal gepsrek te houden?quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:44 schreef Mordreth het volgende:
[..]
Meteen heen? Dat heb je niet gedaan(niet dat ik je daarin geen gelijk geef). Maar hoezo is dit een korte termijnoplossing? In dat gesprek kan je tot 2 conclusies komen.. de relatie stopt of gaat door. En als de laatste het geval is dan is alles gewoon uitgesproken.
dus als je eens een weekendje alleen bent, dan is porno ook uit den boze? omdat je niet wil liegen of verzwijgen?quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:35 schreef riko22 het volgende:
[..]
laat ik het zo zeggen, ik ben bereid om dingen voor haar op te geven als ik daardoor mezelf niet verlies. je hebt gelijk dat het nergens op slaat om masturberen op te geven. ik doel meer op de porno als dat haar kwetst. in mijn eentje lukt het ook wel. filmpjes zijn meer voor extra spanning en uit pure fantasie-luiigheid op dat moment. de sexuele behoefte laat ik niet varen, de invulling wil ik best een concessie in doen.
zij nietquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:49 schreef Puckzzz het volgende:
ik ben ook heel benieuwd ja. trouwens Riko, jij zit nu op je werk, zij ook?
Sms even dat ze dr mail leestquote:
dat wou ik bij dat gesprek doen. getypte woorden kan ik niet meteen uitleggen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:51 schreef McNasty het volgende:
Je mailtje is misschien wel volwassen maar naar mijn idee niet 'boos' genoeg. Ze gedraagt zich als een klein kind en vraagt om een (figuurlijk) pak slaag. Laat haar gewoon duidelijk weten dat je grenzen hebt en dat ze daar nu ver overheen is gegaan.
wat dat betreft dacht ik geen geheimen te hebbenquote:Op vrijdag 10 november 2006 12:53 schreef Vivi het volgende:
Ik zou ook wat meer pissed zijn persoonlijk maar goed, dat is persoonsgebonden.
Btw....valt me trouwens op dat aan de issue "mijn vriendin snuffelt in mijn pc" volkomen voorbij worrdt gegaan.
Pas op met die uitspraak "ik heb geen geheimen voor je", dat gaat zó tegen je werken. Hou dingen af en toe geheim.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:55 schreef riko22 het volgende:
[..]
wat dat betreft dacht ik geen geheimen te hebbendus vind ik dat ook niet erg
verbaast me eerder dat ze het nu pas ziet.
Toen ik je eerder gepostte chatlogs las vond ik eerlijk gezegd ook dat je redelijk zwak overkwam, je kan wel volwassen en beheerst blijven maar zij zit in een hele andere realiteit waar redelijkheid niet bestaat. Hoe durft ze te beweren dat je altijd alles fout doet in discussies terwijl jij je best doet om normaal te communiceren?!?! ik denk serieus dat ze bijdraait als je een keer goed tegen haar uitvalt en eventueel de meubels door het huis laat vliegen.quote:Op vrijdag 10 november 2006 12:54 schreef riko22 het volgende:
[..]
dat wou ik bij dat gesprek doen. getypte woorden kan ik niet meteen uitleggen.
ze zal zich idd rotschrikken en weetje...ik denk dat die shocktherapie best eens een gunstig effect zou kunnen hebbenquote:Op vrijdag 10 november 2006 13:04 schreef McNasty het volgende:
[..]
Toen ik je eerder gepostte chatlogs las vond ik eerlijk gezegd ook dat je redelijk zwak overkwam, je kan wel volwassen en beheerst blijven maar zij zit in een hele andere realiteit waar redelijkheid niet bestaat. Hoe durft ze te beweren dat je altijd alles fout doet in discussies terwijl jij je best doet om normaal te communiceren?!?! ik denk serieus dat ze bijdraait als je een keer goed tegen haar uitvalt en eventueel de meubels door het huis laat vliegen.
ze vindt het juist kut dat ik er zo rustig onder blijf. een soort teken dat het me niet uitmaakt ofzo, maar dat is het helemaal niet wat mij betreft.quote:Op vrijdag 10 november 2006 13:04 schreef Ingetje79 het volgende:
Jeetje zeg, wat kan jij rationeel en rustig blijven zeg, petje af voor dat mailtje!![]()
Ben benieuwd naar haar reactie, lijkt mij een mailtje waar niets instaat wat haar aanleiding tot hysterisch gedrag kan geven....
*wacht af*
ik denk ook wel dat dat werkt, maar pas als ik haar zie. moet ze eerst maar aangeven wanneer dat wordt. ze gaat er nu vanuit dat ik een move maak, omdat het zogezegd mijn fout is dat ik zo ranzig ben.quote:Op vrijdag 10 november 2006 13:04 schreef McNasty het volgende:
[..]
Toen ik je eerder gepostte chatlogs las vond ik eerlijk gezegd ook dat je redelijk zwak overkwam, je kan wel volwassen en beheerst blijven maar zij zit in een hele andere realiteit waar redelijkheid niet bestaat. Hoe durft ze te beweren dat je altijd alles fout doet in discussies terwijl jij je best doet om normaal te communiceren?!?! ik denk serieus dat ze bijdraait als je een keer goed tegen haar uitvalt en eventueel de meubels door het huis laat vliegen.
Kun je op dit moment nog wel IETS goed doen? Behalve snikkend in haar armen vallen, zeggen dat je een viespeuk bent en vrolijk verder gaan alsof er niets gebeurd is? Pfff...vermoeiend dit!quote:Op vrijdag 10 november 2006 13:11 schreef riko22 het volgende:
[..]
ze vindt het juist kut dat ik er zo rustig onder blijf. een soort teken dat het me niet uitmaakt ofzo, maar dat is het helemaal niet wat mij betreft.
Weer zoiets... waar is haar mensenkennis heeb? Iedereen dealt met dingen op zijn eigen manier... De een blijft er uiterlijk heel kalm en rustig onder maar kan innerlijk volledig overhoop liggen, net zoals sommige mensen alles eruit kunnen gooien in een gil, schreew, sla, schop, gooi-bui en daarna weer wat rust voor zichzelf hebben... ieder zijn eigen ding....quote:Op vrijdag 10 november 2006 13:11 schreef riko22 het volgende:
[..]
ze vindt het juist kut dat ik er zo rustig onder blijf. een soort teken dat het me niet uitmaakt ofzo, maar dat is het helemaal niet wat mij betreft.
ranzigquote:Op vrijdag 10 november 2006 13:12 schreef riko22 het volgende:
[..]
ik denk ook wel dat dat werkt, maar pas als ik haar zie. moet ze eerst maar aangeven wanneer dat wordt. ze gaat er nu vanuit dat ik een move maak, omdat het zogezegd mijn fout is dat ik zo ranzig ben.
Overigens ben ik wel van mening dat dat even normaal is als iemand die juist wel hogere seksuele verlangens heeft en dus wel regelmatig masturbeert. Maargoed, zolang zij zijn gedrag als abnormaal ziet, kan TS haar gedrag ook als abnormaal beschouwen denk ik...quote:Op vrijdag 10 november 2006 13:16 schreef Kiteless het volgende:
En dan zeg je daarna dat je het niet normaal vind dat zij geen sexuele driften heeft,
en dat ze zich eens moet laten nakijken.
nee dat doe ik niet. ik ga alle bewijs verbranden, dus impregneer jullie pc's en laptops nog even snelquote:Op vrijdag 10 november 2006 13:18 schreef Salomon het volgende:
Riko22
Stel dat het in orde komt.......ga je dan ook melden dat je jullie relatie hebt openglegd op dit forum? Kan ze best wel eens vervelend gaan vinden.
Lijkt me handig om nu alle lijken uit de kast te gooien anders dondert er eentje uit op het verkeerde moment.
hij post dit onder een kloon, al zou ze weten wat zijn gebruikelijke nick is op dit forum zou ze dit nog niet herkennen. tenzij ze alls gaat lezenquote:Op vrijdag 10 november 2006 13:18 schreef Salomon het volgende:
Riko22
Stel dat het in orde komt.......ga je dan ook melden dat je jullie relatie hebt openglegd op dit forum? Kan ze best wel eens vervelend gaan vinden.
Lijkt me handig om nu alle lijken uit de kast te gooien anders dondert er eentje uit op het verkeerde moment.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |