ja, vraag maar aan rik en saarquote:Op donderdag 9 november 2006 12:00 schreef VinoTinto het volgende:
sudoku is moeluk man
Ik weet niet of je het sarcastisch bedoelde, maar ik weet wel dat een sudoku voor iemand met een IQ van beneden de 100 niet te doen is. En dan heb ik het nog lang niet over de moeilijkste sudoku's.quote:Op donderdag 9 november 2006 12:00 schreef VinoTinto het volgende:
sudoku is moeluk man
Volgens mij boeit het Nena gewoon helemaal niets en daar komt nog bij dat ze het met de verkeerde mensen gaat doenquote:Op donderdag 9 november 2006 12:57 schreef Day het volgende:
Sylvia verwoordt het wel goed, vind ik.
Nena moet dan wel duidelijk maken wat ze dan wel wilt!
Nou, het is er nu wel uit toch?quote:Op donderdag 9 november 2006 13:00 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Volgens mij boeit het Nena gewoon helemaal niets en daar komt nog bij dat ze het met de verkeerde mensen gaat doen
Ze zei idd dat ze het op zich wel leuk vindt, maar ik ben eigenlijk niet echt overtuigdquote:Op donderdag 9 november 2006 13:03 schreef Day het volgende:
[..]
Nou, het is er nu wel uit toch?
Ze vindt de dierenshow wel leuk en wil dan meer dan alleen die dieren showen.
Ze weigert om als figurante op te komen draven in Stefan's show.
En groot gelijk heeft ze!
quote:Op donderdag 9 november 2006 13:03 schreef Day het volgende:
[..]
Nou, het is er nu wel uit toch?
Ze vindt de dierenshow wel leuk en wil dan meer dan alleen die dieren showen.
Ze weigert om als figurante op te komen draven in Stefan's show.
En groot gelijk heeft ze!
hij vond het niet zo schokkend en zei tegen nena dat ze er zich niet al te druk over moet makenquote:Op donderdag 9 november 2006 13:07 schreef Gast_op_afstand het volgende:
[..]
![]()
Heeft Bart eigenlijk iets gezegd over de Nena-Brian video en wat hij er van vond ?
Oh, het is de poolboy? Aha!quote:Op donderdag 9 november 2006 13:49 schreef Fikkert het volgende:
wat zal bart tegen de poolboy zeggen ?? .... dat ie niet verder mag komen dan het zwembad,.. dus paardenbak is verboden gebied ???
Zo! Lekker allemaal!quote:Op donderdag 9 november 2006 13:51 schreef Fikkert het volgende:
voor de liefhebbers
Kok Marc stuurde ons alvast het menu voor het romantische diner van vanavond.
Amuse met grand Marnier aperitief
LANGOUSTINES
Als rouleaux, licht gerookt, salade van witlof en mandarijn, schuim van rode peper
KREEFT
Met komkommersalade en kerrievinaigrette
HEILBOT
Geglaceerd met jus van rode biet, truffelrisotto
KALF
Als proeverij met lende en sukade, jus van salie
Chocolade
Met crème fraiche, vadouvankruiden en chocoladesoep
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |