De Wii is toch een stuk sneller dan de gamecube. Misschien dat Nintendo dingen als Anti-Aliasing en Anisitropic filtering laten gebruiken bij gamecube spellen? Op zich is dat niet zo moeilijk om in te bouwen.quote:Op zondag 12 november 2006 05:05 schreef alex4allofyou het volgende:
Volgens Kotaku zien GC spellen die afgespeeld worden op de Wii er beter uit dan normaal. Dass apart![]()
Speel eerst het spel nou maar en ga dan zeuren over het geluidquote:Op zondag 12 november 2006 14:38 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Ik moet het spel gewoon hebbenIk vind het niet leuk om teleurgesteld te zijn in Koji
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
Hoevaak ga je dat nog zeggen?quote:Op zondag 12 november 2006 14:38 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Ik moet het spel gewoon hebbenIk vind het niet leuk om teleurgesteld te zijn in Koji
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lieve schat, ik zeg toch juist dat ik dat spel gewoon moet hebben voordat ik tot een conclusie kan komen?quote:Op zondag 12 november 2006 15:59 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Hoevaak ga je dat nog zeggen?
En hoeveel muziek van TP heb je inmiddels al gehoord? Juist, nog amper. Wacht gewoon tot het spel uit is ofzo...
Dat zeg ik, Gamma!quote:Op zondag 12 november 2006 15:39 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Speel eerst het spel nou maar en ga dan zeuren over het geluid
quote:
Dan heb ik niets gezegdquote:ik zeg toch juist dat ik dat spel gewoon moet hebben voordat ik tot een conclusie kan komen?![]()
Ja.quote:Zijn we vandaag een beetje chago ofzo?
Hoezo?quote:Op zondag 12 november 2006 05:05 schreef alex4allofyou het volgende:
Volgens Kotaku zien GC spellen die afgespeeld worden op de Wii er beter uit dan normaal. Dass apart![]()
Ja maar alleen maar doordat SOMMIGE games op 720p gespeeld kunnen worden op de xdoos.quote:Op zondag 12 november 2006 17:05 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Hoezo?
Is toch ook op de 360 zo dat de xbox spellen er iets beter uitzien.
zelda.quote:Op zondag 12 november 2006 18:21 schreef alex4allofyou het volgende:
Ik vond dat gamespot filmpje eigenlijk wel errug saai om naar te kijken, monkey ball en wii sports zijn niet echt titels die je moet zien maar doen.
Van wiisports vind ik dat bowlen en golfen wel errug tof, de rest kan me gestolen worden eerlijk gezegd.
Ja ik zat op excite truck en zelda te wachten omdat dat meer 'kijkspelletjes' zijn. Alleen heb ik bij Zelda geen text gelezen en na 5 minuten toch besloten om weg te klikken aangezien het begin bij Zelda altijd het saaiste is en ik the trivial opdrachten niet wil zien voordat ik m zelf speel. Het haalt toch wat weg van de excitement als je m net hebt en FFVII heeft me geleerd niet te vaak naar het begin te kijken (ik had daar een demo van).quote:
PS1 games waren ook mooier op de PS2 dan op de PS1quote:Op zondag 12 november 2006 18:20 schreef alex4allofyou het volgende:
[..]
Ja maar alleen maar doordat SOMMIGE games op 720p gespeeld kunnen worden op de xdoos.
Kotaku heeft het over de cubegames die er gewoon gelikter uitzien alsof ze een nieuw likje verf gekregen hebben. Ik vind dat wel vreemd eigenlijk, maar t is natuurlijk wel een pluspunt![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |