nou kweet niet waar jij dat gezien hebt dat ze weg ging om haa reigen auto op te halen hoor? ze was aan et kloten met die auto, en het volgende shot zitten we weer bij het kat-muis spel van Scofield en Mahonequote:Op zaterdag 11 november 2006 11:51 schreef sjeppert het volgende:
[..]
en ze ging terug om haar eigen auto op te halen
wat ze overigens wel snel deed, leek een behoorlijke afstand
			
			
			
			
			
			
			
			ja idd, dat vraag ik me ook afquote:Op zaterdag 11 november 2006 14:51 schreef sjeppert het volgende:
bij ongeveer 32 minuten zie je haar in haar eigen auto zitten, komt ze aanrijden
dus ze moet wel terug geweest zijn om der auto op te halen
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			volgens mij heeft ze mahone zijn auto ge"hot wired"(ze zat met bedrading te kutte onder het dashboard) en is ze met mahone zn auto der eigen gaan halen.quote:Op zaterdag 11 november 2006 15:15 schreef Gelderland het volgende:
[..]
ja idd, dat vraag ik me ook afze gingen weg met die auto van Scofield... en kwam terug met d'r eigen auto
			
			
			
			
			
			
			
			Ja ik dacht dat ze met die auto van mahone aan het kloten was en m uiteindelijk ook aan de praat heeft gekregen. Kan ook omdat ik beide auto;s op elkaar vond lijken, en het voor mij 01.15 was toen ik 'm aan het kijken wasquote:Op zaterdag 11 november 2006 19:29 schreef sjeppert het volgende:
of ze wou de auto saboteren nadat ze de sleutels niet kon vinden
maar beetje vaag allemaal
			
			
			
			That's Prison Break... het hele 1e seizoen was niet anders qua toevalligheden.quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:05 schreef Timmai het volgende:
ik heb bij dit 2e seizoen echt té vaak het idee dat de toevalligheden elkaar opvolgen, hoe kan die Kellerman nou weer zo snel op de goede plaats bij Sarah opduiken, hoe kan Mahone zo snel bij dat Motel zijn.. ik stoor me er echt mateloos aan
			
			
			
			Gast het is een serie. Als je aan die dingen stoort dan kijk je maar niet.quote:Op zaterdag 11 november 2006 16:05 schreef Timmai het volgende:
ik heb bij dit 2e seizoen echt té vaak het idee dat de toevalligheden elkaar opvolgen, hoe kan die Kellerman nou weer zo snel op de goede plaats bij Sarah opduiken, hoe kan Mahone zo snel bij dat Motel zijn.. ik stoor me er echt mateloos aan
			
			
			
			ik snap wel goed wat ie bedoelt. maarja tis idd maar een serie.quote:Op zondag 12 november 2006 14:23 schreef magnifor het volgende:
[..]
Gast het is een serie. Als je aan die dingen stoort dan kijk je maar niet.
			
			
			
			
			
			
			
			heb jij aandelen in prison break ofzo?quote:Op zondag 12 november 2006 14:23 schreef magnifor het volgende:
[..]
Gast het is een serie. Als je aan die dingen stoort dan kijk je maar niet.
			
			
			
			Jaloers?quote:Op zondag 12 november 2006 17:19 schreef planethugo het volgende:
[..]
heb jij aandelen in prison break ofzo?
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zondag 12 november 2006 18:24 schreef biggetje het volgende:
hey, laten we het even leuk houden hier*probeert onderwerp te veranderen door te zeggen: dinsdag kunnen we weer kijken!*
			
			
			
			wát, maar dan ook wát, heeft Tweener nou gepresteerd dat hij eenquote:
			
			
			
			Hij zocht een goede TVP-zin.quote:Op zondag 12 november 2006 22:31 schreef ukga het volgende:
wat lul je nou? als zn tweeling broer ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |