Wyccie, ik heb slechte gedachtes.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:13 schreef wyccie het volgende:
Hihihi.
Nee die klopt juisty wel.Had ik nog zo m'n best op gedaanquote:Op woensdag 8 november 2006 20:04 schreef wyccie het volgende:
Ohhhh zoooo. Maar dan klopt je vraagstelling niet. En dat was ook te zien aan de antwoorden die je kreeg
Ja, mevrouw edit even snel. Er stond 'kom maar op met die vraag'.quote:
Eerlijk gezegd wist ik natuurlijk niet precies welke voetballer bedoeld werd, ik gokte maar wat, punt wel of niet interesseert me niet zoveel. Ik vind het leuk om mee te doen en ik leer alle dagen van alles over allerlei zaken. Da's belangrijker.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:18 schreef wyccie het volgende:
Zeg, Roofingburner, mogen we een hint? (Als ik weet wie die meneer is, weet ik misschien wel wie zijn schoonmoeder is.)
(En wist jij nou echt welke voetballer Tong bedoelde?)
dat is die VS correspondent voor Ruud de Wild, verder kom ik niet, zal wel met een amerikaanse getrouwd zijnquote:Op woensdag 8 november 2006 20:23 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd wist ik natuurlijk niet precies welke voetballer bedoeld werd, ik gokte maar wat, punt wel of niet interesseert me niet zoveel. Ik vind het leuk om mee te doen en ik leer alle dagen van alles over allerlei zaken. Da's belangrijker.
Over mijn heerschap, hij heet MIchiel Vos.![]()
quote:Op woensdag 8 november 2006 20:23 schreef RoofingBurner het volgende:
Eerlijk gezegd wist ik natuurlijk niet precies welke voetballer bedoeld werd, ik gokte maar wat, punt wel of niet interesseert me niet zoveel. Ik vind het leuk om mee te doen en ik leer alle dagen van alles over allerlei zaken. Da's belangrijker.
Nee, de schoonmoeder van Michiel is geen uitgerangeerde nieuwslezer. Zijn schoonmoeder heeft véél véél meer power. (hint)quote:Op woensdag 8 november 2006 20:25 schreef Homdeck het volgende:
Gokje op Maartje van Weegen
Now we're talking.quote:Op woensdag 8 november 2006 20:27 schreef PatriotOnline het volgende:
[..]
dat is die VS correspondent voor Ruud de Wild, verder kom ik niet, zal wel met een amerikaanse getrouwd zijn
Hahaha!quote:Op woensdag 8 november 2006 20:28 schreef wyccie het volgende:
Conodoleezza Rice? (Maar dat kan heulemaal niet.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |