wat een sneue zaak zeg.. en britney "begint" weer wat met iemand op kevin jaloers te makenquote:
quote:08-12-2006 13:38:20
Britney aan antidepressiva
Britney Spears gebruikt antidepressiva om haar door de scheiding met Kevin Federline heen te helpen. De 25-jarige zangeres die sinds een maand weer single is, werd gesnapt met diverse antidepressiva in haar handtas. Vorige maand dineerde Britney bij het Dan Tana’s restaurant in Hollywood, waarop ze vervolgens met een glas rode wijn in de hand de auto instapte. Een toeschouwer spotte de zangeres daarvoor ook in het toilet waar ze een glimp opving van de inhoud van haar handtas. ‘Het leek wel een apotheek! Ik heb nog nooit zoveel medicijnen bij elkaar gezien. Ik zag onder andere een doos Paxil, antidepressiva, en een flesje Xanax, angstremmers, die Britney allemaal op de wasbak uitstalde.’ Nu is het algemeen bekend dat je deze medicijnen niet in combinatie met alcohol mag gebruiken. Britney ziet nu zelf ook in dat ze momenteel niet echt een goed voorbeeld is voor haar kinderen Sean Preston en Jayden James. Op haar officiële website verklaart ze dan ook: ‘Ik heb me wel een beetje misdragen. Maar goed, thank God for Victoria’s Secrets nieuwe lingerielijn.’
De Drama!quote:Britney's New Man: Revealed!!!!
Filed Under: Britney Spears > Celebrity Feuds > Exclusives! > Kevin Federline > Love Line
Oh, shit!!
It's ON!!!!!
The man seen kissing Britney in these pics is none other than JR Rotem (pictured above).
He is a music producer who - in addition to working with Spears on her new album - has also worked with Paris Hilton and.....KEVIN FEDERLINE!!
Oh what a tangled web we weave!!!
We had heard whispers of Britney & JR hooking up in the past, and the pair finally took their relationship public this past weekend.
The couple went out on a date in LA on Sunday, going to see a movie, and ending the evening together back at Rotem's place.
Can you hear the porno music in the background????
We're dying to know what FedEx makes of this!!
Ja, of één te weinig.quote:Op dinsdag 12 december 2006 09:58 schreef MissMatch het volgende:
Hij ziet eruit alsof hij een extra chromosoompje heeft.
"To Britney's birthday. To wearing panties."quote:Op woensdag 6 december 2006 09:55 schreef superhero87 het volgende:
Jarige Britney uit eten:
http://www.youtube.com/watch?v=EysQbzdKJKU
Wat een camera's![]()
Nu ze geen maagd meer is hoef ik haar niet meerquote:
als je ziet hoe vaak ze geflitst wordt (op de foto gezet wordt) zou ik ook een zonnebril gaan dragen, anders zie je de hele tijd sterretjes...quote:Op woensdag 13 december 2006 16:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
Mensen die 's nachts met een zonnebril rondlopen.
Ik vind het meer iets hebben van "We willen niet herkend worden, maar je hebt ons toch wel gezien?"quote:Op woensdag 13 december 2006 16:30 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
als je ziet hoe vaak ze geflitst wordt (op de foto gezet wordt) zou ik ook een zonnebril gaan dragen, anders zie je de hele tijd sterretjes...
Als je er ff vlug naar kijkt of er langs scrollt, iddquote:Op dinsdag 12 december 2006 09:49 schreef Numbie het volgende:
Ik bespeur Brad & Jen/Angelina achtige taferelen: zelfde zonnebril, zelfde haarkleur...
quote:Britney Spears wil geheimen kwijt.
Britney Spears is van plan alles over haar scheiding van Kevin Federline te onthullen in een interview met het vooraanstaande Amerikaanse blad Vanity Fair. Dat meldt The Sun.
De popprinses zou daarmee in de voetsporen treden van actrice Jennifer Aniston, die in het tijdschrift een onthullend interview gaf over de verbroken liefde tussen haar en Brad Pitt.
De 25-jarige Spears zou veel bewondering hebben voor de manier waarop Vanity Fair het interview met Aniston destijds aanpakte. Het was toen voor het eerst dat de Friends-ster zich uitsprak over de breuk, haar liefdesverdriet en de geruchten dat Angelina Jolie de oorzaak was van de scheiding.
Suri
Vanity Fair kan wel vaker op primeurtjes en exclusiviteit rekenen. Zo waren ook de eerste foto's van baby Suri, het dochtertje van Tom Cruise en Katie Holmes, in het blad te zien. De plaatjes waren gemaakt door Annie Leibovitz, een van de beroemde fotografen die voor het tijdschrift werkt.
quote:Nieuwe vriendje Britney stapelverliefd.
Muziekproducent Jonathan Rotem, het nieuwste vriendje van Britney Spears, heeft verteld stapelverliefd te zijn op de zangeres. Dat meldt hollywood magazine In Touch Weekly.
"Ik geef echt om Britney. Ze is uniek en heeft een geweldige persoonlijkheid', aldus de muziekproducent. De rustige Rotem zou een goede invloed hebben op het turbulente leven van de zangeres. "Ik ben clean en leef gezond, ik drink niet eens koffie".
Volgens vrienden van het prille koppel zijn ze onafscheidelijk. Ze zouden dagelijks met elkaar telefoneren en hebben regelmatig romantische dinertjes in het huis van Rotem.
Britney's nieuwe liefde keurt de leefstijl van de zangeres echter niet goed. Hij wil dat ze stopt met feesten en zichzelf eens serieus neemt.
Spears is onlangs gescheiden van Kevin Federline, met wie ze twee kinderen heeft.
quote:WorldofBritney.com - the most popular Spears fansite - is shutting down! And they are citing B's recent behavior as a deciding factor!
In a press release announcing the closing of the website, the site's webmaster said:
"As Britney keeps losing her identity and credibility within fans and industry people, so is WoB. We're moving on to greater, bigger things. I would therefore like to announce the permanent shut down of World of Britney.com beginning January 31st, 2007.
No worries though, Britney will still be covered and our relationship with her people, Larry etc....will remain intact.
I think that WoB has had its run.......its feet are not holding firm anymore, not because of my ability to run it, but because I believe Britney is unfortunately done (for me at least). No matter what anyone thinks or how they may disagree, it's very hard to maintain the respect needed to keep things going, so in turn, I'm trying to be a step ahead of it."
Betwijfel of het waar is, maar goed.quote:'Britney wil tsunami-weesje adopteren'
Uitgegeven: 29 december 2006 17:46
Laatst gewijzigd: 29 december 2006 17:58
AMSTERDAM - Britney Spears wil een tsunami-weesje adopteren, zo melden verschillende media vrijdag. De zangeres zou haar hart hebben verloren aan het vierjarige jongetje Wang uit Bali. Wang is bij de tsunami in 2004 zijn hele familie verloren.
Volgens een bron is de 25-jarige Spears advies aan het inwinnen over de adoptieprocedure. Ook heeft de popdiva raad gevraagd aan Madonna, die onlangs een jongetje uit Malawi adopteerde. "Britney is er heel serieus mee bezig", aldus de bron.
Britney maakte in november bekend te gaan scheiden van haar man Kevin Federline. Samen hebben ze twee kinderen, Sean Preston en Jayden James.
"Britney heeft een turbulent jaar achter de rug. Ze wil een nieuwe start maken en een kindje adopteren", zo stelt de bron. De zangeres werkt momenteel hard aan een comeback.
heb je fout gedacht, dit is de britney fansite die al vanaf het begin is.quote:Op donderdag 28 december 2006 15:00 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Kortom: z'n site is de afgelopen maand door alle heisa overbelast geraakt en hij wil de rekeningen niet meer betalen. Altijd zo met grote fansites
Draaijer heeft nog nooit een vulva van dichtbij gezien?quote:Op zondag 31 december 2006 22:44 schreef draaijer het volgende:
Ze zal nog wel heeeeel lang single blijven.. Blegh wat is ze lelijk en vies.. Haar laatste niets verhullende pix waren om te kotsen
Niet zo'n lelijke nee.. PUKEquote:Op maandag 1 januari 2007 14:40 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Draaijer heeft nog nooit een vulva van dichtbij gezien?
Beetje ongelukkige foto, deze is beterquote:Op dinsdag 2 januari 2007 12:42 schreef Spees_Eend het volgende:
Jeez.. Ze lijkt wel 55 jaar op die foto
Want van grotere afstand genomenquote:Op dinsdag 2 januari 2007 18:04 schreef superhero87 het volgende:
Beetje ongelukkige foto, deze is beter![]()
[afbeelding]
Serieusquote:Op dinsdag 2 januari 2007 19:31 schreef KinkyGiraf het volgende:
Wat een lelijke varksenspootjes zeg
't zijn nogal korte beentjes met flinke kuiten... is mijn meningquote:Op dinsdag 2 januari 2007 19:50 schreef rena het volgende:
[..]
SerieusAls je dit al varkenspoten vind...
![]()
ik vind het juist super uitzien... maar das mijn meningquote:Op dinsdag 2 januari 2007 19:54 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
't zijn nogal korte beentjes met flinke kuiten... is mijn mening
Dan zul je mijn benen wel helemaal afschuwelijk vindenquote:Op dinsdag 2 januari 2007 19:54 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
't zijn nogal korte beentjes met flinke kuiten... is mijn mening
Als Britney Spears nu al varkenspootjes heeft, dan hebben alleen anorexia-modellen geen varkenspootjes. Sorry, maar de benen van Brit zijn schitterend, ze heeft een geweldig postuur en er is niks mis mee, dus met jouw benen ook niet Rena!quote:Op woensdag 3 januari 2007 07:49 schreef rena het volgende:
[..]
Dan zul je mijn benen wel helemaal afschuwelijk vinden![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |