Aiiii, net te laat.quote:
Je hebt mail. Op dat adres uit je profiel.quote:Op maandag 8 januari 2007 14:58 schreef Christine het volgende:
Mail mij anders even... adres staat in m'n profiel. Ik ga nu naar de uni, maar kan vanavond wel terugmailen..
Het was zeker gezellig! Mocht je ooit in Amsterdam verzeild raken, dan kun je altijd aanschuiven.quote:Op woensdag 10 januari 2007 21:40 schreef Christine het volgende:
Nou, ik heb het overleefd. Nu UIO nog.
De katten vonden UIO tof en hij mocht eigenlijk niet weg van ze.
We hebben spaghetti gegeten met zelfgeraspte mozarella (wat achteraf niet zo'n goed plan was, want in de winkel zit het leuk in zakjes, maar zelf raspen blijkt een soort drappig papje te worden).
Maar dat mocht de pret niet drukken, want het was gezellig. Dus mensen, meldt u massaal aan voor volgende maaltijden! (Foto's volgen denk ik wel zodra UIO thuis is).
Op mijn camera nog.quote:
Zo. en nu een compleet verslag.quote:Op vrijdag 12 januari 2007 09:31 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Het was zeker gezellig! Mocht je ooit in Amsterdam verzeild raken, dan kun je altijd aanschuiven.
Dat geldt overigens voor iedereen die me deze winter door helpt.
Hmm... gaat moeilijke keuze worden, Surinaams, India'squote:Op vrijdag 12 januari 2007 09:31 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Het was zeker gezellig! Mocht je ooit in Amsterdam verzeild raken, dan kun je altijd aanschuiven.
Dat geldt overigens voor iedereen die me deze winter door helpt.
Zuurkool!quote:Op vrijdag 12 januari 2007 14:00 schreef Mitä_kuuluu het volgende:
[..]
Hmm... gaat moeilijke keuze worden, Surinaams, India's![]()
Jullie hadden mazzel! Welke datum kunnen we noteren dat jullie UO de winter door helpen?quote:
Het is toevallig ook één van de weinige personen waar je nog niet gegeten hebtquote:Op woensdag 24 januari 2007 13:33 schreef UIO_AMS het volgende:
Wel goed nieuws: Yvonne gaat voor het einde van de winter stamppot voor me klaarmaken. En ik mag iemand meenemen.
Het is natuurlijk niet minder dan gerechtigheid dat die persoon Ripley heet, aangezien ik dankzij haar heel Nederland door mag reizen om bij Fok!kers te eten.
Als het met die telelens van hem niet lukt, lukt niemand het.quote:Op woensdag 24 januari 2007 14:09 schreef yvonne het volgende:
Mita mag ook mee hoor, misschien dat bij hem de foto's wel lukken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |